Дата и час: Съб Апр 27, 2024 1:41 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
Да ми е честито...И мен ме ухапа "паяк" 
Автор Съобщение
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 20, 2004 12:24 pm
Мнения: 287
Местоположение: София, жк Дървеница
UNREAD_POST Да ми е честито...И мен ме ухапа "паяк"
:cry: Ей загубена работа.... Днес и мен ме ухапа паякът. бях си спрял на място, на което си спирам от години - в Борисовата градина, с/у капитолията - има една малка уличка, не третоар-уличка. И кво днес да се окаже, че има акция в тоя район:( И нестига, че им платих 30лв., ами сега и глоба в рамер на 100 лв. ми наложиха, която не отива в КАТ,а при ба'т Бойко :evil: Има ли възможност да не си я плащам тая глоба!?!?!

_________________
Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046


Вто Фев 27, 2007 3:56 pm
Профил
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 09, 2006 7:58 pm
Мнения: 352
UNREAD_POST 
Тая глобае само за зелени площи бе мой! Кажи им, че искаш снимки, на тях ще се вижда, че си спрял на улица, а не на зелена площ! Абе тия нещо много зеха да си позволяват и измислят.

_________________
Изображение

Изображение


Вто Фев 27, 2007 4:57 pm
Профил ICQ
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 20, 2004 12:24 pm
Мнения: 287
Местоположение: София, жк Дървеница
UNREAD_POST 
bscsystem написа:
Тая глобае само за зелени площи бе мой! Кажи им, че искаш снимки, на тях ще се вижда, че си спрял на улица, а не на зелена площ! Абе тия нещо много зеха да си позволяват и измислят.

А къде мога да ходя да искам снимки и да пускам възражение....Казаха ми че имам три дневен срок, ма не ми казаха къде да ходя да се оплаквам

_________________
Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046


Вто Фев 27, 2007 7:09 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 16, 2005 1:39 am
Мнения: 231
Местоположение: София 02 Красно Село
UNREAD_POST 
В КАТ предполагам, аз ходих един път да се жалвам за червен светофар
и без колан уж. Имаше ефект.

_________________
Изображение


Вто Фев 27, 2007 8:21 pm
Профил
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:32 am
Мнения: 589
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Не не не . Бъркате. Той е вдигнат в нарушение на общинска заповед. Не е в нарушение на ЗДвП. И за това АКТ-а му предполагам е писан от служители на общината а не от служител на КАТ на наказателния паркинг. Аз до колкото знам там се казва че е забранено да се спира в ПАРКОВЕ. А тази уличка от Др. Цанков е в парка. Без значение дали е тротоар или улица или тревна площ, то е ПАРК. Снимките до колкото знам се вадят с молба от Паркинги и Гаражи. Ул Будапеща но. 17. На 3-тия етаж. Не знам къде се обжалва но със сигурност не е в КАТ.

_________________
www.bgkoleda.bg

www.mvr1866.bg


Вто Фев 27, 2007 11:15 pm
Профил ICQ
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 20, 2004 12:24 pm
Мнения: 287
Местоположение: София, жк Дървеница
UNREAD_POST 
Ами колега прав си. Акта ми е съставен от столична община, а не от КАТ. Обаче пише, че съм паркирал в Зелени площи, незнам дали може да се заяждам за думи тревни площи-паркове :shock:

_________________
Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046


Вто Фев 27, 2007 11:44 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 20, 2004 12:24 pm
Мнения: 287
Местоположение: София, жк Дървеница
UNREAD_POST 
Да ви кажа каква е процедурата по пускане на жалби, ако на някой му се случи да си знае;) Първо се отива в паркинги и гаражи - ул. Будапеща 17, на 3 етаж. Там се пише една молба, в която се описва какво е станало. Молбата е до директора на паркинги и гаражи, който вижда направените снимки и възоснова на тях решава дали правилно е вдигната колата или не и ако жалбоподателя е прав му се възстановяват парите. Има един човек, който ти казва какво да пишеш в молбата. После, според зависи съставен ли ти е акт и от коя институция ти е създаден, отиваш там да пускаш жалба. Понеже моят акт е към софийският инспекторат отидох там на ул. Париж 5, на първият етаж в деловотството. И там се пише Възражение - свободен текст, с/у наложеният акт. Ами това, аз смятам, че не съм сгрешил закона и затова пуснах жалбите. Сега майката му е чакането:) До една седмица казаха, ще дойде отговор от паркинги и гаражи, а до месец от инспектората. :roll: Стискайите палци всичко да е наред Yellow_Flash_Colorz_PDT_34

_________________
Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046


Сря Фев 28, 2007 10:23 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg