Дата и час: Чет Юни 06, 2024 8:58 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Забраняват GSM-а в колата дори с hands free 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 29, 2007 2:44 am
Мнения: 142
Местоположение: София 22 Кремиковци
UNREAD_POST 
tuninga_16v написа:
ses написа:
Аз докато слушам музика от GSM-a в колата (през касетофона) ставаше нещо от сорта на кар-кит.
Пъхам касетата(в касетофона),която е вързана към тел-а и слушам през колоните,кофтито е че трябва да ползвам микрофона на тела,но пак е варинат :P

Добре ще ти кажа как става купуваш си ЦД от алфа ромео 147 която е с навигация и телефон и просто си пъхаш картата в слота и готово :cool:


Варианти хиляди ;-)
Аз не искам да сменям оригиналния касетофон пък и касетата с която права връзката тел/плеър - касетофон е 5лв,а Cd-то от Алфата е ... пък и се променя интериора на Бравчо :-(

_________________
колкото повече толкова повече
bravo 1.6 16v 97


Сря Окт 08, 2008 5:27 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
По тази логика да забранят и навигациите , ако искат а ? И те разсейват . Няма такава простотия егати .


Сря Окт 08, 2008 5:51 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 06, 2008 12:04 pm
Мнения: 282
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
arsenov написа:
По тази логика да забранят и навигациите , ако искат а ? И те разсейват . Няма такава простотия егати .

Също така да забранят да возиш жена си/мъжа си, защото те разсейва... Или както казахме и снощи - направо да забранят шофирането, защото разсейва....

_________________
Fiat Bravo 1.8 16V
Изображение


Чет Окт 09, 2008 10:24 am
Профил ICQ WWW
UNREAD_POST 
Аз обаче упорито продължавам да си говоря от слушалката и съм им е.ал законите! Писна ми от всичко! До сега нито веднъж не са ми писали акт за телефон!


Чет Окт 09, 2008 11:41 am
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 9:22 pm
Мнения: 342
UNREAD_POST 
Nero_ написа:
В доста щати в Америка е разрешено да се говори по телефон без hands-free устройство...

Cleveland е един от тях със сигурност. Но пък там 80% от колите с автоматик... в щатите имам предвид.
На мене ми подариха блуу туут хендс фрии ама си ми седи в колата и почти не го ползвам, то докато натутам тая чикия в ухото докато се свърже с телефона, аз съм се разсеял за 5 разговора. И докато го включа ( с 330 зора ) - и то съм стигнал до работата да кажем и трябва да го махам...! А иначе управниците да правят каквото щат баси, то да му се до..ре на човек от тяхната простотия.


Чет Окт 09, 2008 4:22 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg