Дата и час: Пет Юни 07, 2024 3:35 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Беше ми супер весело и после:( 
Автор Съобщение
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 10:50 pm
Мнения: 1918
Местоположение: Павликени
UNREAD_POST Беше ми супер весело и после:(
Ставайки сутринта усещах как в мен напира желание за работа!Всичко точно и ясно с работата с която се занимавам, отслугвам любезно и помагам на всеки докато не дойде 10:24 сутринта!При опит да разрежа една ролка с използвана вече мастилена лента и с помоща на подсилен бръснач(нещо като бръснарско ножче)но два пъти по-дебело и здраво и три пъти по-остро:(На третия разрез не знам какво направих и от ролкта бръснача слезе на ръката ми и усетих болка!Погледнах само видях черта дълга около 3-4 см и изпуснах всичко!Излязох навън и когато си погледнах ръката ми се стъжни цялата в кръв :cry: Извиках колегите те се разбягаха и ми оказаха първа помощ!
По принцип като видя кръв премалявам, направо си ми пада кръвното и ми заглъхват ушите!Най-голямата грешка която допуснах е да разтворя да видя колко е дълбока раната :shock: и до там, седнах на земята и не мръднах.Стана ми още по гадно и ми се припадаше, краката не ме държаха, истинах и ме втресе....дълбочината около 2-3 мм и колеги, за първи мът видях цвета на човешкото месо :cry: Страшна болка и мисли какво може да стане.
Газ до спешния, имунизации, почистване и накрая шеф :cry:
Внимавайте много с такива бръсначи , ножчета и т.н ужасно е поне в моя случай!

_________________
Fiat Tipo 2.0.ie GT 113hp
159A6046


Сря Окт 15, 2008 8:00 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Разминал си се леко . Скорошно оздравяване . И да ти е за урок с остри неща се внимава . Ти да не работиш в печатница ?


Сря Окт 15, 2008 8:14 pm
UNREAD_POST 
Разминал си се с малкия дявол. Слава Богу!
Аз съм гледала много по-страшни неща :-( кости,жили,сухожилия,човешко месо..... :-(

Така че,горе главата и да ти мине като на кутре Yellow_Flash_Colorz_PDT_06


Сря Окт 15, 2008 8:50 pm
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 10:50 pm
Мнения: 1918
Местоположение: Павликени
UNREAD_POST 
arsenov написа:
Разминал си се леко . Скорошно оздравяване . И да ти е за урок с остри неща се внимава . Ти да не работиш в печатница ?

Мне, организатор производство съм.Част от работата ми е да разпечатвам етикети за кашоните на продуктите...още като почнах работа, мацката която ме учи каза да внимавам.... е 4 месеца се пазих и днес се резнах..а хем знам , че може да се случи но днес не се предпазих!
п.с. Мястото където се разнах е дланта, малко над китката(участъка под кутлето)В най дебелата част на дланта се пернах :-(

_________________
Fiat Tipo 2.0.ie GT 113hp
159A6046


Сря Окт 15, 2008 8:56 pm
Профил ICQ
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Съб Сеп 06, 2008 9:42 pm
Мнения: 12
Местоположение: Русе
UNREAD_POST 
оф кофти работа слава богу че си се разминал само с толкова, аз самия сам с леко премазан пръст от миналата седмица и знам колко е гадно да те боли нещо

_________________
bravo 1,4 12v SX


Сря Окт 15, 2008 9:11 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:19 am
Мнения: 288
Местоположение: Габрово
UNREAD_POST 
А бе вие не стели падали като малки и да си ожулите коленете, аз тези порязвания не ги броя, а го смятам за нещо неприятно но нормално като не внимавам. Я се стегнете бе големи мъже сте!!!

_________________
FIAT Brava 1,4/12V, FIAT Punto 1,1 SX/ 94


Чет Окт 16, 2008 1:36 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg