Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:48 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 528 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36  Следваща
Тема за Fiat Coupe 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Сря Сеп 03, 2008 3:41 pm
Мнения: 82
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Abadon написа:
А относно водната помпа кой ти ги разправя тези глупости? Какво общо има ангренажния ремък и ролките с водната помпа? :shock: Щом си работи нормално и не тече за какво да ги сменяш? То това ми звучи като да си смениш акумулатора и някой да ти рече я сега си смени и стартера, че те вървят комплект.....

Що'т ако фироса помпата по-късно ще ми съдерат кожляка за да ми я сменят, демек са като ми искат за смяна на ангренаж и ролки 280-300лв. за работа, то някъде там ще е и за помпата, щот си е тегава работата - отнема цял ден работа. Ама нямам пари за помпа (90лв.), така че отпада Yellow_Flash_Colorz_PDT_07

_________________
- = АУТОТИЙМ БЪЛГАРИЯ = -
Всички видове авточасти за вашият автомобил!
Процентно намаление за съфорумци!
Fiat Coupe 2.0 20V Pininfarina 147к.с. - Къде отиваш ти, може би?!


Сря Окт 15, 2008 2:17 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 1:38 pm
Мнения: 252
Местоположение: София 18 Овча Купел
UNREAD_POST 
Abadon написа:
Dessy написа:
Хора помагайте! За нов картер съм,днес попаднах в дупка и съм отчупила пропката и част от картера....вярно ли ,че са по 500 лв :-(


Мойте съболезнования :-( Какво го правиш този картер това май ти е за втори или трети път да го удряш? Да не викам дявол, но аз до момента никога не съм удрял или закачал нещо отдолу. А съм се качвал на места с моето купе на които сигурно ако ме видят хората от пининфарина ще ме утрепят. Преди около два месеца ходих с един приятел до вилата му на село и той с руския танк "Москвич 2140" ми вика остави го на пътя тука долу и се качвай при мене че нагоре има около километър земен път и ще си потрошиш колата и аз не и се качих и всички стоят и гледат "абе това не може да бъде вика бах аз закачам тука на места ти как си се качил без да закачиш нещо не ми е ясно".....

А каква е тази смяна на маслото за 50-60 лв какви масла ти сипват? :shock: Когато го сменях мойто преди около месец приятеля ми в сервиза сипа Aral Super Tronic SAE 0W-40 и каза, че в магазина струва по над 40 лева литъра, ама понеже си работи в сервиз и му правя услуги пък други на него и не ми взе нищо.


Удрям я ,защото е със спортно окачване,спортни пружини и е по-ниска от нормалните,а картера ми е на 5 см от земята :) и мисля,че спрямо дупките гадни съм добре.Само 3 пъти за сега правя картер :D . За маслото незнам точно,но веднъж ми взеха 100лв общо ,после 75лв....говорим за цялосно наливане,че аз не си играя с доливания :D сега незнам какво ще слагам,нека стигна до този момент..... :)

_________________
Fiat Coupe 1.8 16V - ex

Fiat Barchetta 1.8 16V -now

Изображение


Сря Окт 15, 2008 4:17 pm
Профил
UNREAD_POST 
Е значи ще знам да не си слагам такова окачване че оня ден гледах в нета и направо се учудих че имало такива комплекти дето свалят с по 40 mm височината. И тъкмо се чудех дали с коледната премия и може би още малко пари да не си взема един такъв, но гледайки какъв е резултата май ще се отказвам.....

Иначе за смяната и аз ти говорех за пълно наливане въобще не доливам. Преди да го сменя за 10 000 км беше ми паднало от максимума на малко под средната точка която е между минимума и макса.


Сря Окт 15, 2008 4:37 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 1:38 pm
Мнения: 252
Местоположение: София 18 Овча Купел
UNREAD_POST 
Незнам колко си заслужава това окачване.Първо вози много твърдо,второ и най-важното не си е работа за нашите гадни пътища.Иначе за стабилност е изключително.По завои и магистралата е фантазия,не поднася грам :) само ако не ни бяха улиците пълно с ями,щеше да е бижу :) помисли си все пак де :P

_________________
Fiat Coupe 1.8 16V - ex

Fiat Barchetta 1.8 16V -now

Изображение


Сря Окт 15, 2008 7:06 pm
Профил
UNREAD_POST 
Здравейте колеги създал съм една глупа във Facebook-а Fiat Coupe Club Bulgaria който има регистрация там и иска да се присъедини моля нека го направи :wink:


Чет Окт 30, 2008 11:31 pm
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 09, 2008 3:35 pm
Мнения: 15
Местоположение: Казанлък
UNREAD_POST 
0.50ст ти е заварянето с наргон на сантименар ,60лв. ти е маслото ,30лв. ти е работата. повече от 100лв.няма да ти излезне. сигурно вече си го направила. Също си махни пластината която уж е сложена за хубаво да пази гърнето и е хваната с два дълги болта за картера, самата тя стои на педя от земята. Винага удря нея или един от болтовете с който е хваната и чупи напрао парче от картера.ако не е тя ще удря гарнето, а между него и картера имаш място, ефекта е мн мн по различен.. успех

_________________
FIAT COUPE 1.8 16V 131ph


Последна промяна existenz на Чет Мар 05, 2009 12:08 am, променена общо 1 път



Вто Ное 04, 2008 3:56 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Сря Сеп 03, 2008 3:41 pm
Мнения: 82
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
existenz написа:
Винага удря нея или един от болтовете с който е хванатаи чупи напрао парче от картера.ако не е тя ще удря гарнето, а между него и картера имаш място, ефекта е мн мн по различен.. успех

Заради тази пуста пластина ми се отчупи половината картер :-(

_________________
- = АУТОТИЙМ БЪЛГАРИЯ = -
Всички видове авточасти за вашият автомобил!
Процентно намаление за съфорумци!
Fiat Coupe 2.0 20V Pininfarina 147к.с. - Къде отиваш ти, може би?!


Вто Ное 04, 2008 4:19 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 1:38 pm
Мнения: 252
Местоположение: София 18 Овча Купел
UNREAD_POST 
Ами 200лв картер , 50 лв масло и готова ,това се изръсих само.Лошото е,че не знаех за тази пластина и ми я сложиха,а на мен и това ми трябва сега и без пластината постояно закачам.Мерси,че казахте-ще видя тези дни да ми я махнат :)

_________________
Fiat Coupe 1.8 16V - ex

Fiat Barchetta 1.8 16V -now

Изображение


Съб Ное 08, 2008 4:09 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 1:38 pm
Мнения: 252
Местоположение: София 18 Овча Купел
UNREAD_POST 
Abadon написа:
Здравейте колеги създал съм една глупа във Facebook-а Fiat Coupe Club Bulgaria който има регистрация там и иска да се присъедини моля нека го направи :wink:


Нещо не мога да го разбера този facebook и да работя с него....иначе бих се включила

_________________
Fiat Coupe 1.8 16V - ex

Fiat Barchetta 1.8 16V -now

Изображение


Съб Ное 08, 2008 4:13 pm
Профил

Регистриран на: Нед Ное 09, 2008 11:02 pm
Мнения: 3
Местоположение: София 01 Средец
UNREAD_POST :)
Здравейте, карам Купе 2.0 16в на един приател му направи впечатление че загрява бавно и ми каза че може да има проблем с термостата, за 10мин. вдига до "60 С" което май не е много май май. Ще се радвам ако получа някакъв отговор на въпроса ми. дРУГОТО КОЕТО ИСКАМ ДА ПОПИТАМ е от къде мога да и поръчам оптичен тунинг.


Нед Ное 09, 2008 11:45 pm
Профил
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 12, 2008 1:41 pm
Мнения: 354
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Слав_и за заграването писах в др ти тема :), а за оптичния тунинг от известно време се рова в нета просто за информация и нигаде не намирам да имат заготовки за купе. Предполагам и да намериш някой хора ще ти земат доста пари да ти направят модел на твоята кола

_________________
Изображение


Пон Ное 10, 2008 7:43 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Сря Сеп 03, 2008 3:41 pm
Мнения: 82
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Информативно питам, каква цена са предна броня и преден капак за Купе втора употреба?

_________________
- = АУТОТИЙМ БЪЛГАРИЯ = -
Всички видове авточасти за вашият автомобил!
Процентно намаление за съфорумци!
Fiat Coupe 2.0 20V Pininfarina 147к.с. - Къде отиваш ти, може би?!


Пет Дек 26, 2008 2:19 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Сря Сеп 03, 2008 3:41 pm
Мнения: 82
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Каде се изгубихте бе хора ?! Вървят ли купетата? Някой нещо да се похвали за неговата колица :) Ето аз например, 2 пъти леко я потпирам от пред, щот дрема :angry: , а за Коледа и взех Брембо МАХ Yellow_Flash_Colorz_PDT_02 :P

_________________
- = АУТОТИЙМ БЪЛГАРИЯ = -
Всички видове авточасти за вашият автомобил!
Процентно намаление за съфорумци!
Fiat Coupe 2.0 20V Pininfarina 147к.с. - Къде отиваш ти, може би?!


Пет Яну 16, 2009 12:47 pm
Профил
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 5:33 pm
Мнения: 47
Местоположение: София 04 Оборище
UNREAD_POST 
Здравейте колеги,имам едно питане......за капаците на фаровете седят едни жълти и направо нвмога да ги гледам.....има ли оправия или трябват нови.....цена ако някой знае?????мерси!!!!!!!!!!!

_________________
ФИАТ COUPE 1998


Пет Яну 23, 2009 3:02 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Сря Сеп 03, 2008 3:41 pm
Мнения: 82
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
sharky написа:
Здравейте колеги,имам едно питане......за капаците на фаровете седят едни жълти и направо нвмога да ги гледам.....има ли оправия или трябват нови.....цена ако някой знае?????мерси!!!!!!!!!!!

Имаше тема по въпроса в "Консултации" до колкото си спомням...потърси там! А мойто мнение е да свалиш внимателно стъклата и да пробваш с обезмаслител (има един такъв с фосфорно-зелен цвят, много го хвалят) или някакъв препарат ако е вид изцапано. Алтернатива е да пробваш с микронна шкурка за стъкла. Тя е за да прикрие драскотини и леки повърхностни забележки! Посъветствай се с повече хора по въпроса! За нови и дума да не става! Има оправия, просто трябва да се потърси! :cool:

_________________
- = АУТОТИЙМ БЪЛГАРИЯ = -
Всички видове авточасти за вашият автомобил!
Процентно намаление за съфорумци!
Fiat Coupe 2.0 20V Pininfarina 147к.с. - Къде отиваш ти, може би?!


Пет Яну 23, 2009 3:55 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 528 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg