Дата и час: Съб Апр 27, 2024 9:20 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 528 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 36  Следваща
Тема за Fiat Coupe 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 6:22 pm
Мнения: 99
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Abadon написа:
Най-вероятно копчето ти се е повредило. Един приятел имаше същия проблем само че на неговата Хонда Сивик и като разглобихме копчето в него имаше една пружинка която беше се извадила и не правеше контакт. След като ги върнахме на мястото и напръскахме пластинките с контактен спрей и нещата се управиха.

Опитах намерих и пружинката има и съчма пръсках с WD-40, но резултат няма, проблема явно е някъде другаде :-(

_________________
Изображение


Вто Сеп 16, 2008 1:53 pm
Профил WWW
UNREAD_POST 
Да не са ти изгорели степените на перката? Пробва ли да им подадеш ток ръчно с кабелите?


Вто Сеп 16, 2008 4:57 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 6:22 pm
Мнения: 99
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Abadon написа:
Да не са ти изгорели степените на перката? Пробва ли да им подадеш ток ръчно с кабелите?

Не не съм опитвал ще се пробвам мерси ... но първо имам малко на идея да сложя конзола с аналоговия часовник и тогава ще си поиграя и с парното !

_________________
Изображение


Съб Сеп 20, 2008 6:14 pm
Профил WWW
UNREAD_POST 
Колеги появи ми се един много дразнещ проблем. Тука последно време като вали, като тази сутрин и като тръгна за работа и стъклата по задръстванията ми се изпотяват ако не съм натиснал бутона със снежинката за да ми работи климатроника :-( Някой има ли представа защо е така? Освен да сменям филтъра на купето, макар че съм го сменял януари месец. ;-)

Положението е следното държа си перката на Auto, температурата на 24 градуса и положението на клапите е да духа в стъклото и в краката ми. По принцип така си карах цяла зима и пролетта докато не взе да се отопля и нямах проблем, а през лятото карах да ми духа в краката и от таблото и съответно с пусната клима. И като съм в някое задръстване и стъклата почват леко леко да се изпотяват и щом се отпуша на някоя права да вдигна 60-70 за повече от 1-2 секунди и хоп вече нищо не се вижда през задното и страничните стъкла, а на предното му няма нищо.... Натискам бутона със снежинката без да променям нищо друго и за 1-2 мин стъклата се изчистват и ако си карам така няма проблем.


Вто Сеп 23, 2008 11:24 am
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Сря Сеп 03, 2008 3:41 pm
Мнения: 82
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Колеги, може ли малко информация относно смяната на ролки и ремък на Фиат Купе 98г. 2.0 20В. Колко ще ме ръснат по сервизите? Някакви препоръки? Благодаря!!! :36_2_25:

_________________
- = АУТОТИЙМ БЪЛГАРИЯ = -
Всички видове авточасти за вашият автомобил!
Процентно намаление за съфорумци!
Fiat Coupe 2.0 20V Pininfarina 147к.с. - Къде отиваш ти, може би?!


Пон Окт 06, 2008 4:05 pm
Профил
UNREAD_POST 
sim4ata написа:
Колеги, може ли малко информация относно смяната на ролки и ремък на Фиат Купе 98г. 2.0 20В. Колко ще ме ръснат по сервизите? Някакви препоръки? Благодаря!!! :36_2_25:

Колега поръчай си ги от www.axm-auto.com Ще си ги вземеш от магазина в Люлин, а после може да питаш Стефчо дали ще може да ти ги смени, единствено той взима евтино, а работи перфектно. За съжаление, аз си затрих телефоните, и сега му нямам номера. Нека някой от другите колеги, който му има номера да ти го даде, както и на мен де.


Пон Окт 06, 2008 5:06 pm
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 09, 2008 3:35 pm
Мнения: 15
Местоположение: Казанлък
UNREAD_POST 
Здравейте колеги как са копенцата?

_________________
FIAT COUPE 1.8 16V 131ph


Вто Окт 07, 2008 12:52 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Сря Сеп 03, 2008 3:41 pm
Мнения: 82
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Някой знае ли от каде мога да си взема лулата на бобината за Фиат Купе 2.0 20В??? Днес едни араби с 2-ра употреба части на ул.Симеон в София ми казаха само цялата бобина се продава за 70лв. :ranting2: , а в БОШ ми казаха че такава джаджа няма :shock: , при все, че е БОШ част! Е*авката при тази част е, че не оплътнява свеща и не и се подава пълноценно искрата. За сега съм замазал положението с изолирбан, но от там минават 10000вата и няма да е за дълго :-( Номера е "1 224 490 001", ако някой има желание и възможност да помогне :beer:

П.П. Като сменям ангренаж и ролки на Купето, задължително ли се сменя и Водната Помпа?!
Благодаря!

_________________
- = АУТОТИЙМ БЪЛГАРИЯ = -
Всички видове авточасти за вашият автомобил!
Процентно намаление за съфорумци!
Fiat Coupe 2.0 20V Pininfarina 147к.с. - Къде отиваш ти, може би?!


Последна промяна sim4ata на Вто Окт 14, 2008 5:52 pm, променена общо 1 път



Вто Окт 14, 2008 5:37 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 1:38 pm
Мнения: 252
Местоположение: София 18 Овча Купел
UNREAD_POST 
Хора помагайте! За нов картер съм,днес попаднах в дупка и съм отчупила пропката и част от картера....вярно ли ,че са по 500 лв :-(

_________________
Fiat Coupe 1.8 16V - ex

Fiat Barchetta 1.8 16V -now

Изображение


Вто Окт 14, 2008 5:40 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Сря Сеп 03, 2008 3:41 pm
Мнения: 82
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Мойте съболезнования! Мацка, аз го взех втора употреба за 280лв. от ул. Симеон. Провери и ти там, има много магазини за 2-ра употреба. МНОГО Е ВАЖНО ДА СЕ ПАЗАРИШ, СМЪКВАТ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!! И си приготви и 100лв. за работа и за масло около 100-120лв.

_________________
- = АУТОТИЙМ БЪЛГАРИЯ = -
Всички видове авточасти за вашият автомобил!
Процентно намаление за съфорумци!
Fiat Coupe 2.0 20V Pininfarina 147к.с. - Къде отиваш ти, може би?!


Вто Окт 14, 2008 5:48 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 1:38 pm
Мнения: 252
Местоположение: София 18 Овча Купел
UNREAD_POST 
Охх мерси за инфото :) 280лв. звучи по-добре .....само,че защо 100-120лв за масло??? 50-60лв е някъде,вече за 10-ти път го сменям Yellow_Flash_Colorz_PDT_07

_________________
Fiat Coupe 1.8 16V - ex

Fiat Barchetta 1.8 16V -now

Изображение


Вто Окт 14, 2008 9:46 pm
Профил
UNREAD_POST 
sim4ata написа:
Някой знае ли от каде мога да си взема лулата на бобината за Фиат Купе 2.0 20В??? Днес едни араби с 2-ра употреба части на ул.Симеон в София ми казаха само цялата бобина се продава за 70лв. :ranting2: , а в БОШ ми казаха че такава джаджа няма :shock: , при все, че е БОШ част! Е*авката при тази част е, че не оплътнява свеща и не и се подава пълноценно искрата. За сега съм замазал положението с изолирбан, но от там минават 10000вата и няма да е за дълго :-( Номера е "1 224 490 001", ако някой има желание и възможност да помогне :beer:

П.П. Като сменям ангренаж и ролки на Купето, задължително ли се сменя и Водната Помпа?!
Благодаря!


Само лулата на бобината няма да ги намериш никъде ако е както е на мойто купе всяка свещ да си е с лула-бобина. А не както е на повечето коли да имаш една бубина и с кабели за високо напрежение и лули тока да отива до свещите. Никой няма да ти разглоби работеща лула-бобина и да ти продаде само лулата а после бубината какво да ги прави? И нова и втора употреба да ги вземеш са комплект. Това е скъпа част, така че 70 лв за втора употреба не са много, нова сигурно струва към 300-400, но все пак не ти пречи да се обадиш в евро07 или в аутоиталия и да видиш колко точно струва нова.

А относно водната помпа кой ти ги разправя тези глупости? Какво общо има ангренажния ремък и ролките с водната помпа? :shock: Щом си работи нормално и не тече за какво да ги сменяш? То това ми звучи като да си смениш акумулатора и някой да ти рече я сега си смени и стартера, че те вървят комплект.....


Сря Окт 15, 2008 9:53 am
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Лула-бобина за 2.0 20V производство на HOFFER е 138лв. в www.axm-auto.com

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Сря Окт 15, 2008 9:59 am
Профил ICQ YIM
UNREAD_POST 
Dessy написа:
Хора помагайте! За нов картер съм,днес попаднах в дупка и съм отчупила пропката и част от картера....вярно ли ,че са по 500 лв :-(


Мойте съболезнования :-( Какво го правиш този картер това май ти е за втори или трети път да го удряш? Да не викам дявол, но аз до момента никога не съм удрял или закачал нещо отдолу. А съм се качвал на места с моето купе на които сигурно ако ме видят хората от пининфарина ще ме утрепят. Преди около два месеца ходих с един приятел до вилата му на село и той с руския танк "Москвич 2140" ми вика остави го на пътя тука долу и се качвай при мене че нагоре има около километър земен път и ще си потрошиш колата и аз не и се качих и всички стоят и гледат "абе това не може да бъде вика бах аз закачам тука на места ти как си се качил без да закачиш нещо не ми е ясно".....

А каква е тази смяна на маслото за 50-60 лв какви масла ти сипват? :shock: Когато го сменях мойто преди около месец приятеля ми в сервиза сипа Aral Super Tronic SAE 0W-40 и каза, че в магазина струва по над 40 лева литъра, ама понеже си работи в сервиз и му правя услуги пък други на него и не ми взе нищо.


Сря Окт 15, 2008 10:16 am
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Сря Сеп 03, 2008 3:41 pm
Мнения: 82
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Ferrari написа:
Лула-бобина за 2.0 20V производство на HOFFER е 138лв. в www.axm-auto.com

Yellow_Flash_Colorz_PDT_22 Ще си джиткам с изолирбана - една ролка в багажника и тва е Yellow_Flash_Colorz_PDT_07

_________________
- = АУТОТИЙМ БЪЛГАРИЯ = -
Всички видове авточасти за вашият автомобил!
Процентно намаление за съфорумци!
Fiat Coupe 2.0 20V Pininfarina 147к.с. - Къде отиваш ти, може би?!


Сря Окт 15, 2008 1:58 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 528 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 36  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg