Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:36 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Странен Проблем с Типо 
Автор Съобщение
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 22, 2010 7:46 pm
Мнения: 11
Местоположение: Словения
UNREAD_POST Странен Проблем с Типо
Здравейте и поздрави на всички

При мен колеги проблема е следния ако някои се е сблъсквал с такъв да помага че не съм в бг и тук по сервизите е много скъпо
Та проблема е колата си върви нормално но като загрее на 90 градуса без значение дали си на висока или ниска предавка и гасне придърпва няколко пъти и гасне после ако паля на скорост няма проблем но ако изгасне на сфетофар и колата е на място паля с ключа пак се тресе и се чуват детонации от ауспуха почакам няколко минути и пали нормално смених доста неща по неа но проблема засега си остава дистрибуторната капачка е нова кабелите свещите палеца синиа датчик и дори този за положение колянов вал сега събота неделя мисла да разглобя цялото делко да вида и бубината е сменена дето дава ток към дистрибуторната дори мисла да свала и бубината на стартера да е погледна дори и моторчето съм сменил за празен ще сваля и диджиплекса да му почиста буксите възмозно ли е да е от него или съм пропуснал нещо датчик или каквото и да е .
Помагаите пичове че ми се изчерпаха идеите какво да сменям вече това и на гас и на бензин ми го прави свалянето на плюс или минус на акумолатора не помага колата е 1.6 и.е 55киловата 75 коня не е двувалка моно е мисла че е 91 така пише в документите
поздрави на всички Чао.

_________________
Жената и колата са двете неща, без които един мъж не може, към които се привързва най-лесно и, които имат навика да го изоставят точно тогава, когато най-много се нуждае от тях.
Типо 1.6 и.е някаде около 90 те години


Пет Апр 23, 2010 8:52 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Re: Странен Проблем с Типо
Вероятен проблем в хол датчика (датчик за оборотите). Търси го при ремичната шайба на коляновия вал или около маховика.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Пон Апр 26, 2010 9:33 am
Профил ICQ YIM
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 22, 2010 7:46 pm
Мнения: 11
Местоположение: Словения
UNREAD_POST Re: Странен Проблем с Типо
Здравей колега Ферари
Ако е този датчик на снимката която ти пращам съм го сменил дори и вчера смених ламбда сондата че моита се беше буквално разпаднала зех една втора ръка уж с гаранция че работи за 10 евро а да те питам възможно ли е да е от Digi pleksa
Тои за какво служи ако знаеш или пък да е от Комутатора макар че и него го незнам каква роля играе от лявата страна на карбуратора е една електронна платка дето в неа влизат 4 ри кабела дали пък не е от него и аз незнам вече


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
Жената и колата са двете неща, без които един мъж не може, към които се привързва най-лесно и, които имат навика да го изоставят точно тогава, когато най-много се нуждае от тях.
Типо 1.6 и.е някаде около 90 те години


Пон Апр 26, 2010 9:39 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:48 am
Мнения: 5
Местоположение: Перник
UNREAD_POST Re: Странен Проблем с Типо
Stivan_alone написа:
Здравей колега Ферари
Ако е този датчик на снимката която ти пращам съм го сменил дори и вчера смених ламбда сондата че моита се беше буквално разпаднала зех една втора ръка уж с гаранция че работи за 10 евро а да те питам възможно ли е да е от Digi pleksa
Тои за какво служи ако знаеш или пък да е от Комутатора макар че и него го незнам каква роля играе от лявата страна на карбуратора е една електронна платка дето в неа влизат 4 ри кабела дали пък не е от него и аз незнам вече



Здравей, колега!
Сподели опит ако си решил проблема?
И аз съм на същия хал! :(


Вто Авг 03, 2010 10:20 am
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 9:07 am
Мнения: 5
UNREAD_POST Re: Странен Проблем с Типо
здравей те приятели
аз имах същия проблем и се оказа че алармата ми правеше целия проблем а също така и минуса на акумулатура ми беше разхлабен. сега типото ми е като пушка няма проблем
дано и при теб е така ..


Съб Апр 30, 2011 7:58 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg