Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:57 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Искам Съвети относно Фиат браво 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 7:20 pm
Мнения: 2
UNREAD_POST Искам Съвети относно Фиат браво
Здравейте! Септември месец съм решил да си купувам Фиат браво.Тъй като
за първи път ще си купувам кола и хал хабер си нямам от коли, бих искал да чуя мнения
от хора, които имат или са имали фиат браво.. Доста хора плюят фиатите и всеки ми казва че ако си взема фиат ще ме е яд, но аз съм дебела глава и това е колата която искам.
Евтина кола,евтина поддръжка,бегачка икономична,готин дизайн,по-нова година.Това са причините поради които искам да имам такава кола :) да отбележа също че не съм Карал до сега Браво и не съм се возил дори :yahoo 1:
Ето какво по точно ме интересува:

Какви са най-често срещаните проблеми при Фиат браво - 1.6 16v , Дизел 1.9 TD и JTD
Следователно когато ида в автосалон какво да гледам
Кои двигатели са най-сполучливи и разхода какъв е ?
Ще следя редовно за мнения и съвети!! Благодаря ви!


Вто Авг 25, 2009 11:11 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 07, 2007 9:56 pm
Мнения: 330
Местоположение: София Област
UNREAD_POST Re: Искам Съвети относно Фиат браво
d1msk1 написа:
Здравейте! Септември месец съм решил да си купувам Фиат браво.Тъй като
за първи път ще си купувам кола и хал хабер си нямам от коли, бих искал да чуя мнения
от хора, които имат или са имали фиат браво.. Доста хора плюят фиатите и всеки ми казва че ако си взема фиат ще ме е яд, но аз съм дебела глава и това е колата която искам.
Евтина кола,евтина поддръжка,бегачка икономична,готин дизайн,по-нова година.Това са причините поради които искам да имам такава кола :) да отбележа също че не съм Карал до сега Браво и не съм се возил дори :yahoo 1:
Ето какво по точно ме интересува:

Какви са най-често срещаните проблеми при Фиат браво - 1.6 16v , Дизел 1.9 TD и JTD
Следователно когато ида в автосалон какво да гледам
Кои двигатели са най-сполучливи и разхода какъв е ?
Ще следя редовно за мнения и съвети!! Благодаря ви!

Аз бих ти препоръчал 1,9 JTD,икономичен,пъргав и ако попаднеш на читав ще те слуша дълго.
Относно самата кола:окачването и консумативите са на поносими цени(Спрямо Алфите например), можеш да провериш ето тук www.axm-auto.com , имай предвид ще като вземеш кола "нов внос" ще трябва да и направиш едно пълно обслъжване откъм консумативи.
Аз лично също си търся кола от 5-6 месеца и искам да ти кажа че 90 процента от колите по Горубляне например са на по 300-400 к километра,а по километражите им пише цифри като например 127 500, някаде из форумите имаше тема какво да се гледа при покупка на автомобил,разрови се има доста полезни савети, които лично мен са ме отказали от доста автомобили които привидно изглеждат добре.
Успех


Сря Авг 26, 2009 9:25 am
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 7:20 pm
Мнения: 2
UNREAD_POST Re: Искам Съвети относно Фиат браво
Мерси! А относно това че са с превъртяни километражи съм на ясно. Работих 2 години в автосалон и няма кола на която не превъртаха километража.. обаче глупаците не сменят педалите и когато видя една кола с изтъркани педали ми идва на акъла че е спукана от каране апак написали 150 000 км ;)


Сря Авг 26, 2009 11:45 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg