Дата и час: Чет Мар 28, 2024 9:50 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 27 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
FIAT GRANDE PUNTO-LUCKY 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 3:20 am
Мнения: 3
Местоположение: София 06 Подуяне
UNREAD_POST 
orlovec69 написа:
Ferrari написа:
Красавец със същия цвят. Желая ти много удоволствие и хубави моменти зад волана му.
Благодаря,благодаря и на теб също много приятни мигове с твоя!Успех. :cool:


и аз си купих един от тези мъници ubiec e Yellow_Flash_Colorz_PDT_08


Сря Юни 17, 2009 3:55 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 31, 2009 2:59 pm
Мнения: 15
Местоположение: София 15 Младост
UNREAD_POST 
everest_m написа:
orlovec69 написа:
Ferrari написа:
Красавец със същия цвят. Желая ти много удоволствие и хубави моменти зад волана му.
Благодаря,благодаря и на теб също много приятни мигове с твоя!Успех. :cool:


и аз си купих един от тези мъници ubiec e Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
Ами честито колега пожелавамти без-аварийно пътуване и само хубави спомени и наслада от Пунтака!Успех!


Чет Юни 18, 2009 4:55 pm
Профил WWW
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 31, 2009 2:59 pm
Мнения: 15
Местоположение: София 15 Младост
UNREAD_POST 
everest_m написа:
orlovec69 написа:
Ferrari написа:
Красавец със същия цвят. Желая ти много удоволствие и хубави моменти зад волана му.
Благодаря,благодаря и на теб също много приятни мигове с твоя!Успех. :cool:


и аз си купих един от тези мъници ubiec e Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
Ами честито колега пожелавамти без-аварийно пътуване и само хубави спомени и наслада от Пунтака!Успех! :cool: ;-)


Чет Юни 18, 2009 4:55 pm
Профил WWW
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 07, 2007 8:26 pm
Мнения: 110
Местоположение: София 09 Лозенец
UNREAD_POST 
everest_m написа:
orlovec69 написа:
Ferrari написа:
Красавец със същия цвят. Желая ти много удоволствие и хубави моменти зад волана му.
Благодаря,благодаря и на теб също много приятни мигове с твоя!Успех. :cool:


и аз си купих един от тези мъници ubiec e Yellow_Flash_Colorz_PDT_08


Евала и на двама ви за избора! Приятно и безаварийно пътуване ви пожелавам!!!
Вчера го гледах това лъки, само 18990 лв. беше на изложението, красавец и половина!
Пишете какви са първите впечатления от шофирането на дълъг път, измурително ли е, усеща ли се високата скорост, има ли нещо, което ви е изненадало приятно или неприятно. И аз ще сменям колата, но още не съм решил твърдо какво ще е.

_________________
Сега се радвам на Alfa Romeo 147, 1.9 JTD,
а преди настъпвах педала на Fiat Brava 1.6


Пон Юни 22, 2009 9:41 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 08, 2009 6:42 pm
Мнения: 188
Местоположение: София 09 Лозенец
UNREAD_POST 
И аз ги гледах на изложението, радват окото ;-)

_________________
Изображение

Изображение


Fiat Tempra 1.6 i.e. S.W


Пон Юни 22, 2009 10:34 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Честито и от мен колега. Отбора на Grande Punto расте всеки ден :cool:

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Вто Юни 23, 2009 8:02 am
Профил ICQ YIM

Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 3:20 am
Мнения: 3
Местоположение: София 06 Подуяне
UNREAD_POST 
Bravani написа:
everest_m написа:
orlovec69 написа:
Ferrari написа:
Красавец със същия цвят. Желая ти много удоволствие и хубави моменти зад волана му.
Благодаря,благодаря и на теб също много приятни мигове с твоя!Успех. :cool:


и аз си купих един от тези мъници ubiec e Yellow_Flash_Colorz_PDT_08


Евала и на двама ви за избора! Приятно и безаварийно пътуване ви пожелавам!!!
Вчера го гледах това лъки, само 18990 лв. беше на изложението, красавец и половина!
Пишете какви са първите впечатления от шофирането на дълъг път, измурително ли е, усеща ли се високата скорост, има ли нещо, което ви е изненадало приятно или неприятно. И аз ще сменям колата, но още не съм решил твърдо какво ще е.


Сря Юни 24, 2009 4:07 pm
Профил

Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 3:20 am
Мнения: 3
Местоположение: София 06 Подуяне
UNREAD_POST ГРАНДЕ ПУНТО
моето Пунто също е син металик 1/1 с това на колегата със снимките. невероятен дизайн, съчетаващ в себе си комфорт и екстри подобаващи за по-високите класове.
карм го от една седмица и все още немога да издържам без да съм покрай него.
преди карах фиат браво 1,6 16в.
брат ми е луд маняк на бмв, но сега мълчи и се убеждава със всеки ден, че има и други марки автомобили, които предлагат комфорт и екстри на много прилични цени Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
успех на всички, безаварийно Yellow_Flash_Colorz_PDT_02


Сря Юни 24, 2009 4:18 pm
Профил
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 02, 2008 11:57 am
Мнения: 36
Местоположение: Севлиево
UNREAD_POST Гранде
Да ги карате разумно с много наслада и гордо показвайте красотата на италианския дизайн.Да не забравите да повозите. Yellow_Flash_Colorz_PDT_08


Пет Юни 26, 2009 6:06 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Пет Юни 27, 2008 3:31 pm
Мнения: 5
Местоположение: София 18 Овча Купел
UNREAD_POST Re: FIAT GRANDE PUNTO-LUCKY
За една година карам второ Грандепунто Лъки. Единственото, което ще ви посъветвам е: Не си купувайте този боклук!!! Заявявам го с цялата си отговорност и мога да докажа всяка от думите, които ще прочетете по-долу!
Ще се отвисите в сервиза. Вият скоростите, тропат вратите и най-различни пластмаси по купето. Предниците и на двете ми коли не издържаха до 7-8 хиляди км. Като карате по неравности, все едно сте в каруца. Автомобилът подскача като пинг-понк. Може би тези проблеми не стоят за шофьорите в Западна Европа, но по нашите пътища ще изпитвате само дискомфорт от лошата му возия. Двигателят е доста слабичък за това купе. Съединителат издава странни "железарски" звуци. Интериорът е ужасно неадекватен, за разлика от предишното Пунто, което беше лидер в интериорните решения за класа си. В интерес на истината, нищо освен проблемите, които създава, не му е Гранде.
А, за да сте Лъки, пропуснете тази покупка. Просто тази серия е изключително некачествена и е въпрос на лотария да уцелите 100% читав автомобил. Все едно, че не карам кола на по-малко от една година. Усещането ми е за кола 3-та или 4-та ръка!
В едно от посещенията в сервиза, се роди и определението за Гранепунто Лъки: Кола, та дрънка..
Да, дрънка, но в буквалния смисъл на думата!
Ако пък сте луди фенове на Грандето, си купете някоя от другите модификации. Може би Мултиджет 1,3. Но по-добре си изберете нещо друго.
Съжалявам, че тези редове ги нямаше във форума преди една година, когато си похарчих парите за един абсолютен боклук, каквото е Лъкито.


Сря Фев 10, 2010 9:28 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Re: FIAT GRANDE PUNTO-LUCKY
А аз пък си мисля, че компонентите с изключение на двигателя са еднакви. До тук съм на 18 месеца и 29 400км. Не съм имал повод да посетя сервиза освен за 1-то обслужване. Версията, която карам е Динамик с 1.3 JTD

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Чет Фев 11, 2010 12:47 am
Профил ICQ YIM
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 19, 2009 9:27 am
Мнения: 5
UNREAD_POST Re: FIAT GRANDE PUNTO-LUCKY
Здравейте,
имам Grande Punto 1.4 16V StarJet от август 2008.
Нямам преки наблюдения върху Lucky, но от спецификациите и снимките, които съм виждал, мога да спомена 2 неща, които не ми харесват: двигателя, който е доста слабичък и таблото, което не е двуцветно.

Иначе за моето имам някои забележки, но като цяло съм доволен от колата.
Наистина неравностите се усещат, но не ми пречи кой знае колко, тъй като преди карах Fiesta със спортно окачване, а там беше зверско :)
Тук-таме се чува потракване от вратите, но не мога да кажа, че е постоянно и основно се получава при по-сериозно усукване на купето.
Отпред вдясно понякога се чува едно хлопане, което е заради деформиран прахоуловител. В Ауто Италия се правят, че не го забелязват, но като наближи края на гаранцията ще им го напомня отново.

Относно двигателя - 95 коня на това купе стоят доста добре. Най-много обичам разни ентусиасти от клас Audi A3 1.6, които остават озадачени от възможностите на Точката :)

Що се отнася до дизайн - просто няма автомобил в този ценови диапазон, който може да съперничи на Grande Punto. Особено при наличие на оптичен пакет. А ако добавите и едни хубави джанти, е неотразим :)

Поздрави на всички собственици и дано посещенията ни в Ауто Италия бъдат само за профилактика ! ;)


Вто Мар 02, 2010 11:52 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 27 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg