Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:51 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
ЦЕНИ 
Автор Съобщение

Регистриран на: Нед Апр 05, 2009 12:21 am
Мнения: 2
Местоположение: Хасково
UNREAD_POST ЦЕНИ
Здравейте!!!Аэ съм от съвсем скоро във форума.Реших да се регистрирам защото ми се искаше да получа малко полеэна информация за фиат .Аэ не карам италианска кола но не мога да скрия симпатиите си към италианските коли въпреки че много хора са срещу тях.Интересно ми е эащо италианските коли са драстично по-евтини от немските френските че дори и японските.Все си мисля че нещо не им е наред за да ги дават толкова евтино или кофти конструиране или чести дефекти ли де да знам.Някой ако може да иэкаже мнение по въпроса защото един фиат брава на който лично аэ съм почитател или алфа ромео примерно 99г вървят по 4000лв а опел астра дето с нищо не ги превъэхожда върви по 6000че и нагоре.


Нед Апр 05, 2009 10:43 pm
Профил

Регистриран на: Нед Апр 05, 2009 12:21 am
Мнения: 2
Местоположение: Хасково
UNREAD_POST 
Даже и хората са го преценили че италианските коли не струват и пукната пара даже някой от моделите на фиат като ТИПО и МАРЕА са направо отвартителни който не ми верва да види това http://www.automarket.bg/articles/11012002.htm.Иначе другите коли повечето са с много хубав диэайн особено алфите и някои модели на фиат като БРАВА например ама само това им е хубавия диэайн потдръжката е ужас.


Нед Апр 05, 2009 11:06 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Re: ЦЕНИ
Колега това в Автомаркет се нарича "поръчкова журналистика". В момента притежавам 3-ти FIAT. Предишните 2 бяха на старо, а този е нов. Мислиш ли, че съм такъв мазохист за да предпочета марката за 3-ти път?

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Сря Юли 01, 2009 11:04 am
Профил ICQ YIM
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 08, 2008 3:49 pm
Мнения: 95
Местоположение: Монтана
UNREAD_POST Re: ЦЕНИ
Подръжката е както я караш :acute: макар и с нашите пътища
а и е на старо ако вземеш нова трябва да си далеч от мисълта
че отстъпва по нещо кой знае колко от други марки,а за въпросната астра все още тази
годин не е оправен проблема с ръждата на веждите особено при комбито
а ако ми покажеш една брава ръждясала си спечели бира веднага

_________________
Fiat Brava 1,6v 103cc
ГИ ФОБОС


Пет Юли 10, 2009 12:12 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 06, 2007 9:08 pm
Мнения: 153
Местоположение: с.Хубавене
UNREAD_POST Re: ЦЕНИ
Веднъж карах бравока на майстор да ми завари гърнето беше се прогорило малка дупка.Онзи остана очуден как така нямало ръжда отдолу и ме пита коя година е колата,не му се вярваше ,че е 98. :biglaugh:

_________________
BRAVO 1,616v Ако,можеш помогни, ако не поне не пречи!


Пет Апр 27, 2012 8:40 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Re: ЦЕНИ
Е аз вече имам какво да поплюя по марката. Добрите страни на Grande Punto приключиха на 60 000км. Наведнъж излязоха няколко неща. Не са сериозни ама като всяко струва по 200лв.

1. Модул с лостчета за мигачи и чистачки - цена в Интернет на 90 Евро без доставката. Заради него отказаха бутоните за управление на радиото от волана, клаксона, Airbag-а.
2. Предно окачване. Още на 40 000 подменени кормилни накрайници, шарнири и тампони на носачите, биалетки. На 50 000 смених макферсон тампони. Сега се износиха тампони на стабилизиращата щанга и чакам Powerflex.
3. Изтече заден амортисьор
4. Горенето на лампички в таблото не го броя за дефект, но подмяната е много трудна предвид ниско качествената пластмаса. Рискът от счупване на щипки е много голям.
5. При дъжд заден ляв стоп се пълни с вода.
6. Системата от жила за превключване на предавките беше сглобена напълно суха. В резултат на което предавките почнаха да влизат трудно, а при изключване от скорост лоста не се центрираше. Оправя се лесно с гресиране, но достъпа до ябълката на скоростния лост е под колата и силно ограничен от тръбата на ауспуха.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Пет Апр 27, 2012 10:39 pm
Профил ICQ YIM

Регистриран на: Сря Окт 05, 2016 3:50 pm
Мнения: 3
UNREAD_POST Re: ЦЕНИ
Няма кола която да не се чупи!

_________________
Пране на дивани Бургас
Опасни отпадъци
Съхранение на документи
Домашна помощница Бургас
лазерна епилация Бургас


Сря Дек 07, 2016 9:03 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg