Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:17 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 100 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
ФИАТ срещу другите коли... 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Чет Окт 12, 2006 12:11 am
Мнения: 192
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
VirenEngel написа:
RAADOO написа:
2 пъти се пускахме на сух асфалт, т.е. по улиците и 2-та пъти просто изчезваше зад мен и се появяваше чак на 3-та! И що да не мога да взема старта на кола дето е със 150+ кг по-тежка?

И с какво браво си ти?


ред причини за да не му я вземеш ...
разликата в килограмите не е толкова голяма ...
а и реално ако не греша купето ти е 136к.с. или нещо такова ... за 1.8 16в с промеливи фази толкоз мисля бяха конете ... не съм сигурен де - ти ше кажеш ...
та - бмв-то има 13 до 15% загуби на к.с. в трансмисия демек от 150 става нещо надолу реално сметката - ако му взимаш старта .. и изчезва и си по-малко килограми :) не би трябвало да го видиш никога да се появява ... надявам се разбираш за какво говоря ...

с хгт съм ...


Купето е 130 коня.

По принцип разбирам за какво говориш, но след като има толкова загуби в конете не е ли по-нормално да му го взимам:) Хем не е нормално да му взимам старта, хем конете му намалят... Аз и по светофарите съм се пускал с БМВ-та и съм им взимал старта...

_________________
Coupe 1.8 16V


Вто Фев 06, 2007 12:56 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Пет Дек 29, 2006 3:24 pm
Мнения: 60
Местоположение: София
UNREAD_POST 
RAADOO написа:
VirenEngel написа:
RAADOO написа:
2 пъти се пускахме на сух асфалт, т.е. по улиците и 2-та пъти просто изчезваше зад мен и се появяваше чак на 3-та! И що да не мога да взема старта на кола дето е със 150+ кг по-тежка?

И с какво браво си ти?


ред причини за да не му я вземеш ...
разликата в килограмите не е толкова голяма ...
а и реално ако не греша купето ти е 136к.с. или нещо такова ... за 1.8 16в с промеливи фази толкоз мисля бяха конете ... не съм сигурен де - ти ше кажеш ...
та - бмв-то има 13 до 15% загуби на к.с. в трансмисия демек от 150 става нещо надолу реално сметката - ако му взимаш старта .. и изчезва и си по-малко килограми :) не би трябвало да го видиш никога да се появява ... надявам се разбираш за какво говоря ...

с хгт съм ...


Купето е 130 коня.

По принцип разбирам за какво говориш, но след като има толкова загуби в конете не е ли по-нормално да му го взимам:) Хем не е нормално да му взимам старта, хем конете му намалят... Аз и по светофарите съм се пускал с БМВ-та и съм им взимал старта...


точно това имам предвид колега ...
щом долу горе се изравняват конете - взимаш му 1 и 2-ра ... а после те настига ... има нещо друго ...
абе както и да е ... при тебе с тия бмв-та нещата спред мене са на кантар ... :)


Вто Фев 06, 2007 1:18 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Вто Яну 17, 2006 5:33 pm
Мнения: 100
Местоположение: София
UNREAD_POST 
VirenEngel написа:
RAADOO написа:
VirenEngel написа:
RAADOO написа:
2 пъти се пускахме на сух асфалт, т.е. по улиците и 2-та пъти просто изчезваше зад мен и се появяваше чак на 3-та! И що да не мога да взема старта на кола дето е със 150+ кг по-тежка?

И с какво браво си ти?


ред причини за да не му я вземеш ...
разликата в килограмите не е толкова голяма ...
а и реално ако не греша купето ти е 136к.с. или нещо такова ... за 1.8 16в с промеливи фази толкоз мисля бяха конете ... не съм сигурен де - ти ше кажеш ...
та - бмв-то има 13 до 15% загуби на к.с. в трансмисия демек от 150 става нещо надолу реално сметката - ако му взимаш старта .. и изчезва и си по-малко килограми :) не би трябвало да го видиш никога да се появява ... надявам се разбираш за какво говоря ...

с хгт съм ...


Купето е 130 коня.

По принцип разбирам за какво говориш, но след като има толкова загуби в конете не е ли по-нормално да му го взимам:) Хем не е нормално да му взимам старта, хем конете му намалят... Аз и по светофарите съм се пускал с БМВ-та и съм им взимал старта...


точно това имам предвид колега ...
щом долу горе се изравняват конете - взимаш му 1 и 2-ра ... а после те настига ... има нещо друго ...
абе както и да е ... при тебе с тия бмв-та нещата спред мене са на кантар ... :)

Гледам, че започнахте любимата ми тема за БМВтата срещу моя Фиат и ще постна резултатите
Фиат браво 1.6 16V само спортен филтър :mrgreen: vs BMW E30 320i -шестак- взимам старта убедително, 2ра е на няколко коли зад мен, 3та почва да ме настига, но вече спираме, защото идва светофара :!:
Фиат браво 1.6 16V vs BMW E30 318i черен
vs BMW E30 318i бял
И 3те БМВта са клубни - bmwpower-bg.net
старта половин кола за мен, 2ра вече съм една кола и 3та незнем колко, ама пак трябваше да спираме
Гонките се провеждат при хубаво време на Ботевградско шосе, късно вечер :mrgreen:
айде да не кажете, че само се хваля
Фиат браво 1.6 16V vs Опел Корса - старата (2.0 DOHC от вектра с два карбуратора ВЕБЕР)- Първият й старт в живота - с няколко коли и нататъка се отказах :mrgreen:

_________________
Fiat Coupe 2.0 16V Plus


Вто Фев 06, 2007 2:16 pm
Профил
Кара Симсонка
Кара Симсонка

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 2:46 pm
Мнения: 55
Местоположение: София
UNREAD_POST 
RAADOO написа:
Вчера за 1ви път се пуснах на истинска гонка:)

абе то проблема на тия гонки е че ако искочиш примерно с кола около 150к.с. 1000кила - туриш едни предни 14-ки и много е вероятно конкуренцията да се смали до минимума ... ама пък може ли да си орежеш колата и да и сложиш едни малки колеленца примерно ... само заради това ...



абе проблема е че почти няма такава "кола около 150к.с. 1000кила - туриш едни предни 14-ки " - щото олекотяване ше направиш да стане около 1000 к.
ама повярвай ми, на нито една от въпросните коли /20 16в или 20 20в или 20 24в/ 14 ки нестават, та ще трябва чялата предница да смениш заради 14 ките :D :D :D


Вто Фев 06, 2007 2:17 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Пет Дек 29, 2006 3:24 pm
Мнения: 60
Местоположение: София
UNREAD_POST 
VirenEngel написа:
RAADOO написа:
Вчера за 1ви път се пуснах на истинска гонка:)

абе то проблема на тия гонки е че ако искочиш примерно с кола около 150к.с. 1000кила - туриш едни предни 14-ки и много е вероятно конкуренцията да се смали до минимума ... ама пък може ли да си орежеш колата и да и сложиш едни малки колеленца примерно ... само заради това ...



абе проблема е че почти няма такава "кола около 150к.с. 1000кила - туриш едни предни 14-ки " - щото олекотяване ше направиш да стане около 1000 к.
ама повярвай ми, на нито една от въпросните коли /20 16в или 20 20в или 20 24в/ 14 ки нестават, та ще трябва чялата предница да смениш заради 14 ките :D :D :D


ok ... не може ... :)

иначе - за това че се взимат първа и втора ...
ок приключваме и тука въпроса ... съгласявам се ...
отивам да видя защо хгт-то ми с по-ниска и твърда предница и по-добър старт ... е с по-малко к.с. от 1.6 16в.
после ще постна да ви кажа причината ...


Вто Фев 06, 2007 2:33 pm
Профил

Регистриран на: Съб Дек 30, 2006 12:21 am
Мнения: 3
Местоположение: София 10 Триадица
UNREAD_POST za fiat
edinstvenoto hubavo ne6to na fiata e emblemata koiato stoi na BOLIDA na M.Shumaher

Първо: Тук правилата са да се пише на кирилица колега. Българи сме, нали?
Второ: И сам се сещаш, че това не е най-подходящото изказване за форум на ФИАТ!
kiro_of_the_day


Чет Фев 08, 2007 9:13 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 08, 2007 8:40 pm
Мнения: 12
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Ако искате вярвайте
всички знаем вече колко ни вървят колите-Но на няколко пъти забелязвам че дупета дето са турили по някое крило и спортен волан на разни кокали като спра с бравата на светофара и гледат в другата посока за да не се посрамят пред гаджетата си! :mrgreen: аз съм си махнал табелите от калниците на Бравата пипнал съм и звука а вие сте ги наплашили и на мене почти не ми се налага да се доказвам Мойта бамбина е на аватара

_________________
tipo 1.7D
BRAVA 1.6-103hp


Сря Мар 14, 2007 9:16 pm
Профил
Кара велосипед
Кара велосипед

Регистриран на: Чет Мар 30, 2006 7:36 pm
Мнения: 21
Местоположение: София 08 Изгрев
UNREAD_POST 
благум аиде като сглобия белия самолет да те пробвам но да нияма разплакани после ще снимаме за сега ще издам че е 6 степена кутията а мотора и колата още не почвам в краия на месеца и разаботка и ще те пробвам после знам каде си ще те намерия а я пробваи черената на брад ти е36 само ще пипна електрониката


Чет Мар 15, 2007 9:18 pm
Профил
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки

Регистриран на: Чет Апр 05, 2007 5:17 pm
Мнения: 37
Местоположение: Варна 01 Одесос
UNREAD_POST 
Нека и аз да споделя за постижението, с което най-много се гордея..., с моето Браво 1.2 16в дръпнах Пежо 206 1.6 16в 113-116 коня (някъде там е). Просто докато пежото пилеше гумите си по асфалта не си остави шанс. Вярно, че когато вече бях на 3-та със 100 км/ч ме изпревари..., нооооо мене това слабо ме вълнува :mrgreen: , все пак колицата ми е само 80 коня (муахаха). Пробвахме се 4 последователни пъти и 4-рите пъти се получи гореописаната случка.

П.С. Абе той и шофиора на пежото много не го бива..., ама на мене ми е кеф :D

_________________
Fiat Bravo 80 16V


Пон Апр 09, 2007 10:26 pm
Профил

Регистриран на: Вто Мар 03, 2009 8:54 pm
Мнения: 3
Местоположение: Русе
UNREAD_POST фиат срещу другите коли...
днеска по борисова глатнах една калибра 150 коня мисля че беше сас спойлери окачване ,,, изяждал съм рено 206,опел вектра,голф 2,3 и 4-ка рено 19,и бмв 318, и 325 :cool: Yellow_Flash_Colorz_PDT_01 Yellow_Flash_Colorz_PDT_02


Вто Мар 03, 2009 9:48 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 100 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg