Дата и час: Чет Мар 28, 2024 9:19 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 100 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
ФИАТ срещу другите коли... 
Автор Съобщение
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 04, 2006 2:12 pm
Мнения: 624
Местоположение: Стара Загора
UNREAD_POST Re: Еи сега 1 голфетка изгоря
boneff написа:
soulkeeper написа:
Пребирам си се аз и си минавам по царя в стз правя си левия завои и някъв зад мен ме препира изцеждам 2 и след това трета той зад мен, идва бабунка намалям изравняваме се и 1 ,2, 3, и после чаллл .Неанм с какъв двигател беше не го видях отзад

A с каква кола беше той :?:


С ГОЛФ 3

_________________
FIAT - TIPO 2.0i


Чет Сеп 14, 2006 4:49 pm
Профил
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 09, 2006 7:58 pm
Мнения: 352
UNREAD_POST 
Ми пак се тествах... Голф 3 1,6 незнам си к'во, на магистралата за ботевград. В момента който подминахме богоров и стъпихме на магистралата драгнахме. Незнам дали в шофиора е бил проблема, ама аз стигнах в ботевград и го чаках прекалено дълго време. Когато почна нанагорното голфа просто изчезна, а бравото си набираше и стигна 170.175км...после и той каза, че когато пътя е почнал да се покачва тогава е изостанал много.

_________________
Изображение

Изображение


Пет Сеп 15, 2006 3:00 pm
Профил ICQ
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 2:38 pm
Мнения: 143
Местоположение: София 15 Младост
UNREAD_POST 
Този път Ситроен С4. Напипахме ме се на Булевард България. Незнам какъв двигател беше но даваше яко газ.
И аз да не остана по назад настъпих до дупка и докато стигнем до следващия сфетофар бяхме един до друг.
Предполагам че е бил 1,6 или нещо такова от моя клас :)

_________________
Fiat Bravo 1.6 16V


Вто Сеп 19, 2006 12:47 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 29, 2005 1:14 pm
Мнения: 166
Местоположение: София, Младост 2
UNREAD_POST 
Аз не съм се пробвал до сега но оня ден на булеварда пред МЕИ късно вечерта от светофара пред въпросното до този пред Лесото едно клио чисто ново го направих криво и то не за други ами защото мойто много гасне на първа на бензин заради грешките в компа от газта и му давам повечко газ .Оня като се набра че може би ще се състезавам го оставих на светофара не знам с какъв двигател е но принципно те и малките им двигатели са по 80-90 коня.

_________________
Fiat Tipo 1.6ie 159A3.046 OHC
Fiat Tempra 1.8ie DOHC


Вто Ное 21, 2006 6:59 pm
Профил ICQ
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 1:14 am
Мнения: 667
Местоположение: Божурище
UNREAD_POST 
Август месец наистина имах бая победи,някой и от преди това:
Passat W8(майче само емблемата беше такава че не бегаше)
Mercedes A cdi
Mercedes C(бензинов майче 220 или нещо подобно)
Mercedes S(не знам към беше,ма майче 320 :roll: )
Mercedes G500
BMW E36 320 черно със черни джамци
BMW E39 525 tds x2 броя и на магистралата и в града
BMW 735
Audi A4 1,8 quatro
Audi A4 1,9 TDI
Audi A6 2,5 TDI
Audi A8 2,5 TDI(по пътя за кюстендил)
Golf 4 TDI
Astra 1,8 16v
Nissan SX100
Golf 3 GTI
Golf 2 GTI
Bravo 1,6 16v
И много с по малките двигатели :D :D :D

_________________
_______________________________________
0885261834


Чет Дек 07, 2006 9:29 am
Профил ICQ WWW
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 6:32 pm
Мнения: 18
Местоположение: Пазарджик
UNREAD_POST 
Преди малко се прибирам и на един светофар един с едно Пасатче комби 1.8 му пишеше на багажника издува яко!!!
Гледам го как се хили и ми сочи напред с ръка,викам си надут тъпак...ама тоя тъпак отвори прозореца и започна да ме псува на майка и каза "Аре бе отворко,нали си много отворен,бързак прост!"
Аз се зачудих с какво съм го накарал да си помисли, че съм бързак???!!!
Щом е рекъл,настъпих и аз!Той още повече,докато светна зелено...взе ми сатрта ама после се изравнихме и дори го бих до следващия светофар ама там аз трябваше да свивам на ляво а пък оня беше направо-като спряхме след драг-а,не ме псуваше вече,сигурно не е могъл да повярва,че го е отнесъл Фиат Типо 1.6...
Да си призная дори и аз не можах да повярвам,че така се стекоха обстоятелствата... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Fiat Tipo 1.6 ie DOHC
Изображение


Нед Яну 07, 2007 8:59 pm
Профил
UNREAD_POST 
Predatorsi написа:
Преди малко се прибирам и на един светофар един с едно Пасатче комби 1.8 му пишеше на багажника издува яко!!!
Гледам го как се хили и ми сочи напред с ръка,викам си надут тъпак...ама тоя тъпак отвори прозореца и започна да ме псува на майка и каза "Аре бе отворко,нали си много отворен,бързак прост!"
Аз се зачудих с какво съм го накарал да си помисли, че съм бързак???!!!
Щом е рекъл,настъпих и аз!Той още повече,докато светна зелено...взе ми сатрта ама после се изравнихме и дори го бих до следващия светофар ама там аз трябваше да свивам на ляво а пък оня беше направо-като спряхме след драг-а,не ме псуваше вече,сигурно не е могъл да повярва,че го е отнесъл Фиат Типо 1.6...
Да си призная дори и аз не можах да повярвам,че така се стекоха обстоятелствата... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Бате тоя пасат е мъртвороден :mrgreen: Трябва да го биеш с много :wink:


Нед Яну 07, 2007 9:54 pm
UNREAD_POST 
За последно вчера се дръпнахме на работа с едни колега дето "много му върви колата"
Опел Комбо 2006 г. с фиатовски двигател 1,3 Мултиджет.
Остана дълбоко замислен и се започна ама той твоя 1,7, ама туй-ама онуй.
Пък те и двата мотора са по 70 коня и килограмите трябва да са близки щото баничарката е товарна и е без задни стъкла и седалки


Съб Яну 13, 2007 10:38 pm
UNREAD_POST 
n_nikolow написа:
За последно вчера се дръпнахме на работа с едни колега дето "много му върви колата"
Опел Комбо 2006 г. с фиатовски двигател 1,3 Мултиджет.
Остана дълбоко замислен и се започна ама той твоя 1,7, ама туй-ама онуй.
Пък те и двата мотора са по 70 коня и килограмите трябва да са близки щото баничарката е товарна и е без задни стъкла и седалки

:offtopic: Колега много лачено пунто :mrgreen:


Съб Яну 13, 2007 11:07 pm
UNREAD_POST 
Selqatin написа:
Август месец наистина имах бая победи,някой и от преди това:
Passat W8(майче само емблемата беше такава че не бегаше)
Mercedes A cdi
Mercedes C(бензинов майче 220 или нещо подобно)
Mercedes S(не знам към беше,ма майче 320 :roll: )
Mercedes G500
BMW E36 320 черно със черни джамци
BMW E39 525 tds x2 броя и на магистралата и в града
BMW 735
Audi A4 1,8 quatro
Audi A4 1,9 TDI
Audi A6 2,5 TDI
Audi A8 2,5 TDI(по пътя за кюстендил)
Golf 4 TDI
Astra 1,8 16v
Nissan SX100
Golf 3 GTI
Golf 2 GTI
Bravo 1,6 16v
И много с по малките двигатели :D :D :D


Лее, ама ти направо голям шлем си направил...Браво!


Пон Яну 15, 2007 1:01 am
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 7:24 pm
Мнения: 32
Местоположение: Асеновград
UNREAD_POST 
Пунто 1.1S k&n и Фиат Реагата 90 ie на 400м. - победа за пунтото :wink:
Пунто 1.3 75 и Ланчиа Каппа на 50м - победа за пунтото :twisted: ...с капата продължихме и след 50-тият метър ..малко след това ме стигна и изяде :D


Вто Яну 23, 2007 12:23 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Чет Окт 12, 2006 12:11 am
Мнения: 192
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
Вчера за 1ви път се пуснах на истинска гонка:)

1та беше срещу БМВ 320 150 коня 6 цилиндъра. На 1-ва му взимам малко повече от кола, после на втора ми е на задницата и на 3-та вече почва да се изравнява с мен, ама и гонката свършва:) На по-дълъг път ще ме мине, но...

2та беше срещу Калибра. Там проблеми няма и на 1ра 2ра и 3та :)

_________________
Coupe 1.8 16V


Пон Фев 05, 2007 4:10 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Пет Дек 29, 2006 3:24 pm
Мнения: 60
Местоположение: София
UNREAD_POST 
RAADOO написа:
Вчера за 1ви път се пуснах на истинска гонка:)

1та беше срещу БМВ 320 150 коня 6 цилиндъра. На 1-ва му взимам малко повече от кола, после на втора ми е на задницата и на 3-та вече почва да се изравнява с мен, ама и гонката свършва:) На по-дълъг път ще ме мине, но...

2та беше срещу Калибра. Там проблеми няма и на 1ра 2ра и 3та :)


само на мокро или кишкаво можеш да му вземеш 1-ва ... естествено и ако шофера е типичен бмв фанатик който само гледа да пили гуми ...
на бмв до момента старт не съм взимал а после догонвам - а съм повече коне от тебе ... пускал съм се и с 192к.с. бмв и първа втора трета го държа но после започва бавно да ме дърпа - от 150 до 200 имам обаче еднакво ускорение с такова бмв ... естествено при мен е нечестно да се пускам с бмв-та които са ми в конете просто защото са по тежки коли ... гледам да се трепа с идентични автомобили ...

падал съм като първия чунчо от - пежо ралие 106 :) чак се забавлявах баси и дребната количка :) - правено си беше ... и исках да се пробвам - тук съотношението в килограм конска сила е изцяло в негова полза ...
голф 3 2.0 16в не ме е бил до момента ...
голф 2 1.8 16в - не съм се пробвал до момента но от как имах голф имам познатите и ще ги замериме ... евентуално ще падна заради голямата разика в килограмите ... но не е ясно ...
вектра 2.0 16в също бия ... там разликата в килограмите с бравото не е голяма ...
калибрите по 150к.с. е разбираемо - те са тежки ... пък и те гледат вътре да стоят красиво :) незнам на какво отгоре ...
тойота авенсис или нещо такова - не съм запознат със джапанките 145к.с. - бия ...
ауди а4 1.8т - в моя полза е борбата
пунто 1.4гт - понаправено - точно преди рехабилитацията на моето хгт и вкопан лагер в съединителя - паднах ... сега ще се пробвам пак ... мисля да не му давам кой знае какви надежди ...
много други знайни и незнайни по светофарите :)

абе то проблема на тия гонки е че ако искочиш примерно с кола около 150к.с. 1000кила - туриш едни предни 14-ки и много е вероятно конкуренцията да се смали до минимума ... ама пък може ли да си орежеш колата и да и сложиш едни малки колеленца примерно ... само заради това ...


Пон Фев 05, 2007 5:45 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Чет Окт 12, 2006 12:11 am
Мнения: 192
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
2 пъти се пускахме на сух асфалт, т.е. по улиците и 2-та пъти просто изчезваше зад мен и се появяваше чак на 3-та! И що да не мога да взема старта на кола дето е със 150+ кг по-тежка?

_________________
Coupe 1.8 16V


Пон Фев 05, 2007 6:17 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Пет Дек 29, 2006 3:24 pm
Мнения: 60
Местоположение: София
UNREAD_POST 
RAADOO написа:
2 пъти се пускахме на сух асфалт, т.е. по улиците и 2-та пъти просто изчезваше зад мен и се появяваше чак на 3-та! И що да не мога да взема старта на кола дето е със 150+ кг по-тежка?

И с какво браво си ти?


ред причини за да не му я вземеш ...
разликата в килограмите не е толкова голяма ...
а и реално ако не греша купето ти е 136к.с. или нещо такова ... за 1.8 16в с промеливи фази толкоз мисля бяха конете ... не съм сигурен де - ти ше кажеш ...
та - бмв-то има 13 до 15% загуби на к.с. в трансмисия демек от 150 става нещо надолу реално сметката - ако му взимаш старта .. и изчезва и си по-малко килограми :) не би трябвало да го видиш никога да се появява ... надявам се разбираш за какво говоря ...

с хгт съм ...


Пон Фев 05, 2007 6:42 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 100 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg