Дата и час: Пон Апр 29, 2024 3:42 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Хайде да кажем нещо и за FIAT COUPE 
Автор Съобщение
Кара Симсонка
Кара Симсонка
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 30, 2005 1:38 pm
Мнения: 55
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST Хайде да кажем нещо и за FIAT COUPE
Няма ли някой с фиат купе интересувам се от къде мога да си купя интериорно фолио и антикрило Благодаря предварително


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.


Съб Ное 12, 2005 7:35 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 16, 2005 3:06 pm
Мнения: 168
Местоположение: Хасково
UNREAD_POST 
Абе аз нямам купе обаче много бих искал да имам!На скоро пуснах тема''Fiat coupe 2.0 16v или Fiat bravo
2.0 20v''не зная дали си явиждал,но много се двуомя между двете прекрасни возила коя да извера
и евентуално това лято да купя.Ако може напиши ми своите впечетления относно твоето купе(как се държи на пътя как е ускорението динамичен ли е двигателя...)
За мен е важно една кола да има спортен характер да е пъгава на пътя с директно и послушно управление и да има най важните неща за водача(оборотомер уред за налягането на турбото удобен волан голям плътен скоростен лост перфектна хранетелна и изпускателна система и разбирасе чар)
Мисля че купето е точно такъв вид автомобил.
А относно фолиото май съм видал в Шел :D


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.


Чет Ное 24, 2005 4:16 am
Профил
Кара Симсонка
Кара Симсонка
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 30, 2005 1:38 pm
Мнения: 55
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
ABARTH написа:
Абе аз нямам купе обаче много бих искал да имам!На скоро пуснах тема''Fiat coupe 2.0 16v или Fiat bravo
2.0 20v''не зная дали си явиждал,но много се двуомя между двете прекрасни возила коя да извера
и евентуално това лято да купя.Ако може напиши ми своите впечетления относно твоето купе(как се държи на пътя как е ускорението динамичен ли е двигателя...)
За мен е важно една кола да има спортен характер да е пъгава на пътя с директно и послушно управление и да има най важните неща за водача(оборотомер уред за налягането на турбото удобен волан голям плътен скоростен лост перфектна хранетелна и изпускателна система и разбирасе чар)
Мисля че купето е точно такъв вид автомобил.
А относно фолиото май съм видал в Шел :D
Продадох си бравото-2.0 и взех купе-1.8 с чип тунинг правен в италия.Въпреки че купето е по тежко просто няма място за сравнение.Купето е страшно послушно на пътя абе просто нямам думи с 210 карам и ям сандвичи по магистралата.При тази скорост с бравото трябваше да бъда много съсредоточен.относно ускорението силата на този мотор е след 2000 оборота той е с вариатор на фазите така че мене ако питаш FIAT COUPE №1


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.


Пет Ное 25, 2005 10:00 pm
Профил
UNREAD_POST 
Ами хайде честито, и безаварийно!!!
И УМНАТА :wink: , че с 210... трябва и Силата да е с теб.


Вто Ное 29, 2005 10:37 am
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg