Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:45 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Bravo 2.0 vs Golf kr 
Автор Съобщение
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 10:22 pm
Мнения: 12
Местоположение: Пловдив 04 Северен
UNREAD_POST Bravo 2.0 vs Golf kr
Вашите мнения кой ще дръпне Бравото 147 коня или Голфа кр 139 коня ,
Мисля си че КР ще ме дръпне, някой пробвал ли е :)


Пет Май 15, 2009 8:41 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 06, 2008 6:16 am
Мнения: 99
Местоположение: Плевен
UNREAD_POST 
бравото го отнася по пъргаво е

_________________
синия дявол 1.6 16в 103 кончета 8)
ПАЗЕТЕ СЕ ХРАНИ СЕ С НЕМСКИ КОШНИЦИ
Изображение www.topmoto1.com


Пет Май 15, 2009 5:07 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 6:55 pm
Мнения: 15
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST Re:
niki_6388 написа:
бравото го отнася по пъргаво е



:haha: :haha: Голф 2 КР дава ниски 16ки на 402м...ако не е пипан


Нед Юли 05, 2009 1:05 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 6:22 pm
Мнения: 99
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Re: Re:
mahovika написа:


:haha: :haha: Голф 2 КР дава ниски 16ки на 402м...ако не е пипан

Ти сличайно да не си beboka от .org или всичко в Люлин сте Deutschland болни мозъци ... къде пак ми сравняваш по другите теми 325 с пунто или браво я се стегни малко. Какъв Голф или БМВ караш, ако имаш книжка. Кажи сега колко са бързи и здрави немските талиги, какви кочини си италиянките чупят се не вървят и така. Извинявай ама ти взех целия репертуар и вече нямаш да имаш да казваш. Форума е за Фиат като не си тукашен ходи се хвали в БМВ, ФВ или Опел форумите !!!

_________________
Изображение


Нед Юли 05, 2009 11:58 am
Профил WWW
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 6:55 pm
Мнения: 15
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST Re: Bravo 2.0 vs Golf kr
Карам Браво HGT и E39 530i...а напоследък и Е60 535d. Ся сети ли се кой съм :cool:

Относно здравината на немските и италианските коли - нека да бъдем обективни - всичко под 2001ва си е стара кола и човек трябва да е голям оптимист, да очаква нещо от нея :naughty:

ПП: Занапред, проявявай малко уважение към непознати никове, никога не знаеш кой стои от другата страна :acute:


Нед Юли 05, 2009 2:50 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Re: Bravo 2.0 vs Golf kr
mahovika написа:
Карам Браво HGT и E39 530i...а напоследък и Е60 535d. Ся сети ли се кой съм :cool:

Относно здравината на немските и италианските коли - нека да бъдем обективни - всичко под 2001ва си е стара кола и човек трябва да е голям оптимист, да очаква нещо от нея :naughty:

ПП: Занапред, проявявай малко уважение към непознати никове, никога не знаеш кой стои от другата страна :acute:


Аз мога да кажа кой седи зад ник mahovika. :secret:

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Нед Юли 05, 2009 4:07 pm
Профил ICQ YIM
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 6:22 pm
Мнения: 99
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Re: Bravo 2.0 vs Golf kr
mahovika написа:
Карам Браво HGT и E39 530i...а напоследък и Е60 535d. Ся сети ли се кой съм :cool:

Относно здравината на немските и италианските коли - нека да бъдем обективни - всичко под 2001ва си е стара кола и човек трябва да е голям оптимист, да очаква нещо от нея :naughty:

ПП: Занапред, проявявай малко уважение към непознати никове, никога не знаеш кой стои от другата страна :acute:

Аз си знам кой седи зад ника, а и повечето хора сигурно ...
- Ако водим дискусия отговора ми е следния - Всичко под 2001-ва е стара кола, но незнам защо някакси предпочитам повече старата кола, някак все недъзи чувам за новите. А това да сравняваш 325-ца с Пунто Турбо е просто немислимо незнам, изградил съм си мнение за теб и не съм вярвал, че имаш такова мислене.

ПП. Занапред знай едно, аз не проявявам уважение/неуважение към някакъв си ник, слабо ме интересува кой е зад него, аз изказвам мнението/неуважението си към пост-а, за мен той е глупав !!! :acute:

_________________
Изображение


Нед Юли 05, 2009 4:23 pm
Профил WWW
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 6:55 pm
Мнения: 15
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST Re: Bravo 2.0 vs Golf kr
От всичкото писане, едно не ми стана ясно - къде видя да сравнявам 325 и Пунто ГТ ? :dontknow:

Цитат:
някак все недъзи чувам за новите


Няма недъзи, просто не всеки може да си позволи цената, сам да скъса найлоните от седалките си :)


Нед Юли 05, 2009 4:58 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 12:55 pm
Мнения: 313
Местоположение: София 04 Оборище
UNREAD_POST Re: Bravo 2.0 vs Golf kr
mahovika написа:
От всичкото писане, едно не ми стана ясно - къде видя да сравнявам 325 и Пунто ГТ ? :dontknow:

Цитат:
някак все недъзи чувам за новите


Няма недъзи, просто не всеки може да си позволи цената, сам да скъса найлоните от седалките си :)

за съжаление си прав....всеки иска нова колица... :yahoo:

_________________
една любофф от пръв поглед..ФИАТ КУПЕ.....1.8....16 v...черно.....1997.г. http://www.vbox7.com/play:61dff912


Нед Юли 05, 2009 5:20 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Re: Bravo 2.0 vs Golf kr
Няма недъзи за 20-те хиляди досега, но да не трупам офтопик

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Нед Юли 05, 2009 5:46 pm
Профил ICQ YIM
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 6:22 pm
Мнения: 99
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Re: Bravo 2.0 vs Golf kr
mahovika написа:
От всичкото писане, едно не ми стана ясно - къде видя да сравнявам 325 и Пунто ГТ ? :dontknow:


Еми това си го писал ти нали ... на колегата midsummer, които е написал, че кара ГТ
mahovika написа:
Падаш пич. Четох ти и писаниците за БМВ-то - вземи да предизвикаш някой с 325 от БМВ форума, да видим реално тия менкания на талони :acute:

И между другото, дори с 1100cc повече и 55+hp, въртящия момент на турбината и лекотата на пунтото ще му е достатъчно, за да бие тази "расова бегачка".
А за новите коли, не виждам смисал какво общо има това да си позволиш нова кола с това да имаш дадено мнение. Повярвай ми имам достатъчно допирни точки с новите коли, включително БМВ и мога да ти кажа безброй много абсурди.

_________________
Изображение


Пон Юли 06, 2009 12:05 am
Профил WWW
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 6:55 pm
Мнения: 15
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST Re: Bravo 2.0 vs Golf kr
Цитат:
Повярвай ми имам достатъчно допирни точки с новите коли, включително БМВ и мога да ти кажа безброй много абсурди.


Не те знам, какви допирни точки си имал, еле па с новите БМВ-та...Относно бъговете - те старите в 99% от случаите са на по-високо техническо ниво от моделите на конкуренцията, пък какво остава за новите. АМа все пак - назови конкретен модел, конкретен номер на двигател и съответните абсурди при него.

Цитат:
А за новите коли, не виждам смисал какво общо има това да си позволиш нова кола с това да имаш дадено мнение.


Ако успееш да назовеш ЯВЕН "абсурд" при която и да е нова кола('08, '09 моделите), ще престана с тази дискусия.


И не си ме разбрал...за кой ли път :acute: Ама сега ще пообясня - с поста ми, който си цитирал, съм имал в предвид, пича вместо да пише глупости за менкане на талони и тн, да вземе да пусне едно предизвикателство към някоя реална 325тица и да гледаме развоя на събитията. Двете коли са несравняеми. Сега ясно ли ти стана :)

И не на последно място - за въртящия момент на великото GT
http://www.zeperfs.com/duel154-89.htm - в този сайт, даже малко са го изсилили - няма стоково GT, което да прави 15.9 на 402м.


Сорка за офтопика.


Пон Юли 06, 2009 9:50 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 6:22 pm
Мнения: 99
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Re: Bravo 2.0 vs Golf kr
mahovika написа:
АМа все пак - назови конкретен модел, конкретен номер на двигател и съответните абсурди при него.

Ти сега изпитваш ли ме или ... !


mahovika написа:
Ако успееш да назовеш ЯВЕН "абсурд" при която и да е нова кола('08, '09 моделите), ще престана с тази дискусия.

Имам си някой задължения и немога да ти опиша всяка ситиация с подробности, но накратко. БМВ Х5 на година не пали, защото му се скапал акумолатора (не че е сериозно, но ми е смешно), Пежо 307sw пълна до горе компютъра казва няма нафта неможеш да продължиш на средата на магистралата, Каптива главините и вият на няма и 10 000км и за 15 000 два пъти са и сменяни биалетки, Опел Астра ГТЦ спукват и се и двата халогена от температурните различия зимата, Нисан Х-трайл - скоростите не влизат в гаранцията и още мога да напиша, но това ти стига !!!


mahovika написа:
И не си ме разбрал...за кой ли път :acute: Ама сега ще пообясня - с поста ми, който си цитирал, съм имал в предвид, пича вместо да пише глупости за менкане на талони и тн, да вземе да пусне едно предизвикателство към някоя реална 325тица и да гледаме развоя на събитията. Двете коли са несравняеми. Сега ясно ли ти стана :)


И кое не съм ти разбрал караш човек с Пунто ГТ да се дърпа с 325-ца първо престанете да гледате каталози и по характеристики 320-ка и Купе 2.0 16V са еднакви до 100 ама фактите говорят друго и второ дори по каталог пунтото е по-бързо с 0,1 до 100 !

_________________
Изображение


Пон Юли 06, 2009 10:56 am
Профил WWW
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 6:55 pm
Мнения: 15
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST Re: Bravo 2.0 vs Golf kr
Цитат:
Ти сега изпитваш ли ме или ... !


Правиш теза, трябва да изложиш и някакъв доказателствен материал към нея. Приеми го както искаш.

Акумулатора за дефект по колата ли го приемаш? :lolo:

Цитат:
скоростите не влизат в гаранцията


И това ли е дефект? :yahoo:

Цитат:
Каптива главините и вият на няма и 10 000км и за 15 000 два пъти са и сменяни биалетки


Това коя Каптива? Давай модели и години. Но по принцип, никой не очаква много от корейски коли.Виж , ако БМВ или Мерцедес...или ВАГ дадат такъв проблем, ще си сменя името.

Цитат:
Опел Астра ГТЦ спукват и се и двата халогена от температурните различия зимата


Ми те и на нашите хлоптори се трошат халогените, особено ако минеш през локва и успееш да го опръскаш.

Цитат:
И кое не съм ти разбрал караш човек с Пунто ГТ да се дърпа с 325


Погледни му темата за 325тицата и ще чатнеш за какво съм му предложил това. То са едни филми с 100 октанови бензини, не му бил взел талона и тн.

Цитат:
и по характеристики 320-ка и Купе 2.0 16V са еднакви до 100 ама фактите говорят друго


Читави тройки се броят на пръсти(в повечето случаи, се закупуват от хора, нямащи си и представа от поддръжка на автомобил). Оттам и митът, че тая кола не върви...Същото важи и за Bravo HGT(макар че ,дори читаво е слаб конкурент на повечето Hot hatchback представители) Аа да - не забравяй да вземеш GPS от някой и да видиш отклонението по километраж...ще останеш много изненадан(ако вече не си проверявал това). Ето защо, някъде виждаш че една кола прави 0-100 за 8.5, другаде - 9.0 и тн.


Пон Юли 06, 2009 1:39 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 6:22 pm
Мнения: 99
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Re: Bravo 2.0 vs Golf kr
mahovika написа:



Акумулатора за дефект по колата ли го приемаш? :lolo:



И това ли е дефект? :yahoo:


Гледай сега пишеш, развиваш теории ама не четеш, къде аджеба съм писал за ДЕФЕКТИ, няма как да ме убедиш, защото аз си имам дадено мнение, което си е мое, но кажи ми къде съм писал ДЕФЕКТ, писъл съм НЕДЪЗИ И АБСУРДИ, ДА да ти се скапе акумолатора на няма и година заводски, да не ти влизат скоростите и окачването към гаранцията са АБСУРДИ и смешки за мене, така че спориш, но не знаеш заглавието на темата :acute:

ПП. помниш ли преди време БМВ форума си дадоха представитер на е36 320 читав, фиат форума Купе 2.0 16V и там си показаха нещата.

_________________
Изображение


Пон Юли 06, 2009 11:07 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg