Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:01 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 
Истинска чест 
Автор Съобщение
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Вто Апр 21, 2009 5:28 pm
Мнения: 8
Местоположение: София 10 Триадица
UNREAD_POST Истинска чест
Голяма чест за Германското автомобилострене е факта, че много от гонките са именно срещу немски автомобили и също огромна част "да се пусна ли срещу..." някъв немски автомобил. Нали карате бегачки кво питате.

А колко ли са истина...

_________________
FIAT = Failure in Italian Automotive Technology.


Сря Апр 22, 2009 5:51 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Re: Истинска чест
fiathater написа:
Голяма чест за Германското автомобилострене е факта, че много от гонките са именно срещу немски автомобили и също огромна част "да се пусна ли срещу..." някъв немски автомобил. Нали карате бегачки кво питате.

А колко ли са истина...


Защото спора винаги е бил немско или италианско. Нормално е и гонките да са такива. Аз си казвам, че не карам бегачка (под капака имам само 75 коня), но удоволствието което ми носи един италиански автомобил не може да ми даде никой друг.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Сря Апр 22, 2009 10:01 pm
Профил ICQ YIM
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 06, 2008 6:16 am
Мнения: 99
Местоположение: Плевен
UNREAD_POST Re: Истинска чест
fiathater написа:
Голяма чест за Германското автомобилострене е факта, че много от гонките са именно срещу немски автомобили и също огромна част "да се пусна ли срещу..." някъв немски автомобил. Нали карате бегачки кво питате.

А колко ли са истина...

не знам само защо всички си мислите че като е немски автомобил е варха имах 2 немски легена и двата са в морга не заради друго а защото уж много добрите немски двг се капаха пък ако помислиш реално не може да си купиш голф с климатик ел. стакла и огледала да не говорим за състоянието в което ше е ако го намериш за 2500-3500 лв няма кола която не се чупи има собственик които не иска да си признае така че стига сте плюли италянските коли като не ви харесват гледаите им стоповете на гонките Yellow_Flash_Colorz_PDT_01 и другото което е незнам как голф 115 коня не можа да дръпне моето браво което е само 103 Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 ма тва сигорно щото е купа със спагети и много бяга .
П.С. и като мразиш марката фиат интересно какво правиш тук или при тебе работата е като при скритите педали навсякаде тръбят колко са мажествени а всъщност искат някои да ги боцне т и ти така мразиш фиат а си тук ;-) купи си и ти един никога не е късно да влезнеш в пътя

_________________
синия дявол 1.6 16в 103 кончета 8)
ПАЗЕТЕ СЕ ХРАНИ СЕ С НЕМСКИ КОШНИЦИ
Изображение www.topmoto1.com


Сря Апр 22, 2009 10:22 pm
Профил
UNREAD_POST 
Що бе, нека си прави кефа момчето. По-добре във форума, отколкото на пътя. Там вече е опасно.
Иначе всеки да е фен на квото иска. Кеф ти немско, френско, японско, корейско. Но да седнеш и да разправяш "Аз съм фен на японското, а тези, дето карат френско, са ебати глупаците", примерно, за мен е малоумно. Аз си карам моята кола, ти твоята. Важното е да внимаваме, за да не се изпотрепем, че всеки ден стават истински трагедии.


Чет Апр 23, 2009 1:36 am
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 06, 2008 6:16 am
Мнения: 99
Местоположение: Плевен
UNREAD_POST 
Szandor написа:
Що бе, нека си прави кефа момчето. По-добре във форума, отколкото на пътя. Там вече е опасно.
Иначе всеки да е фен на квото иска. Кеф ти немско, френско, японско, корейско. Но да седнеш и да разправяш "Аз съм фен на японското, а тези, дето карат френско, са ебати глупаците", примерно, за мен е малоумно. Аз си карам моята кола, ти твоята. Важното е да внимаваме, за да не се изпотрепем, че всеки ден стават истински трагедии.

да колега до някаде си прав но не може да ми пише някакъв БАЙ ЦАРВУЛ (извинявам се за израза) и да ми разправя колко му е яка колата като е яка да си я кара няма нужда да пише разни глупости във форума не съм много на ти с правилата тук защото не съм ги чел но мисля че не е редно да се включват такива еляци с неподготвени твърдения и пернишки убеждения(извинявам се на колегите от ПЕРНИК) и да ми разправя небивалици да си ход вав форума за немски автомобил и там да си пише глупостите ядосах се и си лягам съжелявам за нецензурните думи но сам бесен като чета мненията на такива комплексарчета лека вечер и пак ИЗВИНЯВАЙТЕ

_________________
синия дявол 1.6 16в 103 кончета 8)
ПАЗЕТЕ СЕ ХРАНИ СЕ С НЕМСКИ КОШНИЦИ
Изображение www.topmoto1.com


Чет Апр 23, 2009 9:14 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Вто Апр 21, 2009 5:28 pm
Мнения: 8
Местоположение: София 10 Триадица
UNREAD_POST 
Просто е предизвикателен ника. Иначе съм съгласен
Цитат:
тези, дето карат френско, са ебати глупаците

Далеч не съм рейсър. Предпочитам сигурното каране. Ама като гледам тук кви неща се пишат. Наказвали БМВ-та, GTI-ки. И никой не пише как е наказал някое дърво.
Цитат:
не може да си купиш голф с климатик ел. стакла и огледала

Защо не. Не карам голф, но си разполагам в колата с климатроник, 4 ел стъкла, чупещ волан.

За мен е една марка за вас друга...

Най-добрия автомобил го определя пазара. Нормално е всички да искат добър автомобил и да търсят такъв. Щом се търси и се продава - цената е висока. Щом цената е висока значи е добър автомобил.
Между другото да има по-продаван автомобил от голф?

Това е!!!

_________________
FIAT = Failure in Italian Automotive Technology.


Последна промяна fiathater на Чет Апр 30, 2009 5:50 pm, променена общо 1 път



Пон Апр 27, 2009 1:14 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 06, 2008 6:16 am
Мнения: 99
Местоположение: Плевен
UNREAD_POST 
за тебе "колега" нямам коментар но не е лошо да се замислиш преди да пишеш във форума всеки си има глава на раменете и щом е решил че може да се пуска с немски коли значи е готов да си понесе последствията ако има такива и изобщо не ми обясняваи че не си настъпвал колата която караш всеки го е правил но не всек си го признава лека и без аварийна вдигни с 4-те ел стъкла пусни си климатроника и си бръмкай

_________________
синия дявол 1.6 16в 103 кончета 8)
ПАЗЕТЕ СЕ ХРАНИ СЕ С НЕМСКИ КОШНИЦИ
Изображение www.topmoto1.com


Пон Апр 27, 2009 10:01 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Вто Апр 21, 2009 5:28 pm
Мнения: 8
Местоположение: София 10 Триадица
UNREAD_POST 
Колега niki_6388 май викаш на черното бяло. Виж колко такива теми има в в този форум.

Бъдете живи и здрави и Русата!!!(не умната)

_________________
FIAT = Failure in Italian Automotive Technology.


Чет Апр 30, 2009 5:53 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 06, 2008 6:16 am
Мнения: 99
Местоположение: Плевен
UNREAD_POST 
fiathater написа:
Колега niki_6388 май викаш на черното бяло. Виж колко такива теми има в в този форум.

Бъдете живи и здрави и Русата!!!(не умната)

не не викам на черното бяло просто така виждам аз нещата

_________________
синия дявол 1.6 16в 103 кончета 8)
ПАЗЕТЕ СЕ ХРАНИ СЕ С НЕМСКИ КОШНИЦИ
Изображение www.topmoto1.com


Пет Май 01, 2009 6:17 pm
Профил
UNREAD_POST 
Колегата с немския автомобил, беше цитирана част от мое изказване, затова ще се намеся - смятам, че си в дълбоко заблуждение относно френските автомобили. Пежаците са страхотни коли и да се спори дали това е така, ми се струва безпредметно. И понеже си наблюдателен, обърни внимание кои коли са най-много в автоморгите! Вижда се и от хеликоптер, че това са някои от най-прехвалените марки. Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
Пък и всеки си харесва най-много неговото "гардже", затова не ти разбирам темата. Поздрави. Yellow_Flash_Colorz_PDT_09


Вто Май 05, 2009 11:21 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg