Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:32 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 48 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Пежо 306 стават,ама не си е ФИАТ хаха 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
Ти осъзнаваш ли колко смешен ставаш, като публикуваш линковете от този измислен сайт?


Пет Сеп 19, 2008 9:48 pm
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки

Регистриран на: Чет Сеп 06, 2007 8:31 pm
Мнения: 32
Местоположение: Горна Оряховица
UNREAD_POST 
пич потърси инфо на друго място за конкретните автомобили като си много НЕ смешен бе
да видим кво ще намериш.почнахте като голфаджиите голф 3 та голф 3
не четете само за дадена марка


Съб Сеп 20, 2008 1:50 am
Профил
UNREAD_POST 
Пич, я да поуспокоиш малко нервите и да внимаваш с тона, който държиш.

Сайтът е пълен с неточности, недоизкусурявания, грешки в обозначенията на някои коли и още куп дефекти, които на пръв поглед, са скрити за млад и нахъсан ентусиаст(разбирай тийнейджър). Сайтът, който колегата Левски е посочил, е много точен, той и още един подобен са ми главните сайтове, от които черпя спецификации за дадена марка, модел, двигател и тн.

http://www.avtomarket.ru/enciclopedia.shtml

ПП: Сега видях куриоз - Във този френски сайт, моето браво го дават да ускорява 0-100 за 9 секунди...което е смешно. Реално HGT147 ускорява за 8.4-8.5...А аз - 7.9 Yellow_Flash_Colorz_PDT_02 , ама това е друга тема

ППП: Пиши по-грамотно!


Съб Сеп 20, 2008 2:10 am
Кара балканче
Кара балканче

Регистриран на: Чет Фев 28, 2008 9:36 pm
Мнения: 49
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Незнам дали в "AUTODATA" информацията не е най-точна! За 205-те съм чувал че са добри машини,но все пак са 85....,ама знае ли човек Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 ! Извинявайте че се отклонявам мн от темата,ама може ли някои да ми каже бравото 1.6 16В дали е двувалка (за 1.8 и 2.0 знам,ама за тея не съм запознат) извинявам се още веднъж


Съб Сеп 20, 2008 12:12 pm
Профил
UNREAD_POST 
@bingo_boy, колега, помисли малко, нали е 16 клапана, как ще ги движи 1 вал...е освен ако този двигател не е 8 цилиндров редови Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04


Нед Сеп 21, 2008 12:35 am
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки

Регистриран на: Чет Сеп 06, 2007 8:31 pm
Мнения: 32
Местоположение: Горна Оряховица
UNREAD_POST 
въпросното 16в е 2-валка ......обаче Троянеца брат ....има 4 цилиндров 16 в с един вал
вярно е че има неточности....а всеки иска да види супер точно кое как е .....е няма как да стане
в другите саитове има пак неточности ама щом ти дават наи малко време ... начи е верния саит.
ако твоето ХГТ е 147 кс сток да се спукаш нема да паднеш под 8.7,8.8 макар че в твоите саитове го дават 8.6
а за това че сега е 7.9 това наистина е друга тема на разговор.....като знам какъв мъртвец е това браво до 100 км :Д


Нед Сеп 21, 2008 1:39 am
Профил
Кара балканче
Кара балканче

Регистриран на: Чет Фев 28, 2008 9:36 pm
Мнения: 49
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Да Троянец прав си Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 ,ама един "майтор" ме убеждаваше,че е с един вал и за тва си помислих,че може и аз да съм в грешка,а хубавото е че не ходя при тоя въпросен майстор Yellow_Flash_Colorz_PDT_07


Нед Сеп 21, 2008 10:45 am
Профил
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 24, 2007 3:35 pm
Мнения: 409
Местоположение: Перник
UNREAD_POST 
KoNNaN написа:
http://www.zeperfs.com/duel158-524.htm обаче е 1.8 л 16в турбо,20 кс по слабо,150 кила по леко но е 1 стотна по бързо от купето от 0-100.купето е разработка 98 година ,пежото 85 година

Не е 1 стотна по бързо купето го дават 6.5 сек ... в тоя сайт го изкараха като Пунто Yellow_Flash_Colorz_PDT_09 а иначе поне каза в друг клас коли айде намери ми съперник на това купе от Пежата специално или поне във твоя сайт две зелени да са към пежото аххаха Yellow_Flash_Colorz_PDT_01

_________________
Fiat Punto 1.1 SPI Benzin '96 55 hP
Fiat Speed ----> http://zazz.bg/play:7377411e
Изображение
Изображение


Нед Сеп 21, 2008 12:13 pm
Профил
UNREAD_POST 
Абе, Бравото си ги прави сток 0-100 за 8.5 секунди, замервано е много пъти, ама както и да е... То 0-100 не е такъв важен показател.


Нед Сеп 21, 2008 12:14 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 16, 2007 9:18 am
Мнения: 160
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Аз мога да докажа че моито се набира от 0 до 100 за 8 сек.

_________________
Fiat Bravo 2.0 20V HGT 160 кс.


Нед Сеп 21, 2008 10:35 pm
Профил
UNREAD_POST 
Larii написа:
Аз мога да докажа че моито се набира от 0 до 100 за 8 сек.


Ти се изгуби някъде...как оправи проблема с бедната смес? След монтажа на тръбата, си навлякох нещо подобно...... :D


Пон Сеп 22, 2008 12:21 am
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 16, 2007 9:18 am
Мнения: 160
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Вземи се дигни някои път и ела да пиеме кафе в дружба Троянец ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)

_________________
Fiat Bravo 2.0 20V HGT 160 кс.


Пон Сеп 22, 2008 10:06 am
Профил
UNREAD_POST 
Larii написа:
Вземи се дигни някои път и ела да пиеме кафе в дружба Троянец ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)


За него незнам, но аз днес в 14ч имам среща до вашия блок. Ще взема да ти звънна, та може да пуснем Бравото срещу Купето(моето).


Пон Сеп 22, 2008 11:56 am
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 05, 2007 2:45 pm
Мнения: 344
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
Larii написа:
Вземи се дигни някои път и ела да пиеме кафе в дружба Троянец ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)


За него незнам, но аз днес в 14ч имам среща до вашия блок. Ще взема да ти звънна, та може да пуснем Бравото срещу Купето(моето).


Ех тая нова скоростна кутия, Ангелски криле дава :D

Иначе по темата, Пежото върви доволно добре, но и дума не може да става за сравнение с Пунто Турбо. Все едно да сравняваш атмосферен дизел с турбо такъв. Разбира се, правя уточнение, че ако и двете коли са читави при изравнено шофиране.


Вто Сеп 23, 2008 12:41 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Сря Сеп 03, 2008 3:41 pm
Мнения: 82
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Малко късно пиша ама... Абе вий май не взимате на въпрос много други фактори - гуми(я да сложа нови Пирели П Зиро, а ти да си с некви галоши 3-4 сезон), амортизация на автомобила(има разлика като се пробваш на 400м примерно с кола на 100хил. и на 200хил. км, както и амортисиори, състояние на двигателя и т.н. На мойта кочина може да са и позапушени дюзите или катализатора, примерно), шофьор(като не знае кога да смени предавките, а все гледа да е в 8000об.), цолаж на джантата(кое се върти по-бързо?), килограми ( имам в предид примерно, аз като се пусна на резерва бенз, а другия е с пълен резервоар), ти си срал преди драг-а, а аз не и т.н.), загрял или студен мотор и т.н. Това са все примери, които "капка по капка правят море", а много хора ги подценяват. А относно сайтовете - ауто.ру е доказано неверен за някои неща!
Аз съм със Фиат Купе 2.0 20В 147к.с. и смея да кажа, че доста сам ги отнасял, та било то ГТИ ФСИ или ТДИ Yellow_Flash_Colorz_PDT_02 За малко и един Ситроен Ц6 да отиде в "LOSERS" листа, ама свърши рано отсечката и го пуснах пред мен Yellow_Flash_Colorz_PDT_03 , а едно 306ГТИ(привидно пипнато) го дръпнах до 4-та с половин кола, но след това изветрех, ама щот бях с още два коча(общо +170кг), така че не ми ги хвалете 80-ти и началото на 90-ти набор гълабарници. А за ИС-ките трябва да си сложа по-големи огледала, че нещо ми се губят в далечината зад мен Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 А камо ли моя мотор на Браво-то(демек HGT мотора), кадето е и по-леко какво прави. Просто всичко в точка!

_________________
- = АУТОТИЙМ БЪЛГАРИЯ = -
Всички видове авточасти за вашият автомобил!
Процентно намаление за съфорумци!
Fiat Coupe 2.0 20V Pininfarina 147к.с. - Къде отиваш ти, може би?!


Съб Ное 01, 2008 8:52 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 48 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg