Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:09 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 28 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Bravo 1.8 16v VS Calibra 2.0 16v ECOTEC 
Автор Съобщение
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
А като е FIAT форум защо постоянно се опитваш да ни убедиш колко добър е Opel?
По темата. ХЕ мотора отнася HGT и спора е безмислен.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Сря Фев 04, 2009 10:13 am
Профил ICQ YIM
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 29, 2008 12:06 am
Мнения: 10
Местоположение: София 17 Витоша
UNREAD_POST ne sam siguren
govorish da DOHC motora deto e na 4X4 -to nali nema shans imam 2 priqteli s takiva ednata e samo predno de i 147-ta darpa ama 155 nemoje

_________________
Fiat Bravo 1.8 16v GT


Сря Фев 04, 2009 8:43 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 26, 2008 11:57 pm
Мнения: 139
Местоположение: София
UNREAD_POST BRAVO HGT
Eto kak uskorqva Bravoto:
http://www.youtube.com/watch?v=JYly4l3i ... re=related
a eto kak uskorqva Calibrata:
http://www.youtube.com/watch?v=BQ8MYNWJ_us

SAMI PRECENETE KOI 6TE DRUPNE:-))))

_________________
FIAT MAREA ELX 1.6 16V 103 hp - Sedan
FIAT STILO 1.9 JTD 115hp /вече 153 hp/ - 2003-3 Porte
http://www.youtube.com/watch?v=TAwm5IFE1aQ
http://remap.me/index_bg.html - По-добрият чип тунинг.

Изображение


Сря Фев 04, 2009 9:20 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 01, 2008 12:14 am
Мнения: 13
Местоположение: Ямбол
UNREAD_POST 
Батенца,вие не четете ли?Май само колегата ферари е така добър да прочита постовете до край и да ги разбира.ГОВОРИМ ЗА МОТОРИ,а не в какво купе са обурудвани те.Извинявам се на колегата ферари че стана некаква реклама на опел,ама просто не издържам като някакви неподготвени манячета пишат глупости и така спамят самия форум.А за този играч дето поставил тия клипчета направо нямам думи Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 -брат докато ги гледа да не засичаше за колко ускоряват.За браво хгт срещу калибра16в не съм гледъл,ама както писах малко по-горе(ако някой го е прочел) тоя мотор на бравото не може да е конкурент срещу астра или кадет с ц20хе.И моля вече без спамове ами поне я почнете темата отначало да не се повтаряме.


Сря Фев 04, 2009 11:45 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 29, 2008 12:06 am
Мнения: 10
Местоположение: София 17 Витоша
UNREAD_POST :
mi gleite az lichno sam vijdal tova pak i nali se znae che ot kola do kola ima razlika ot zad kormilno ustroistvo do drugo sashto taka che verno kato se zamislq v tva nema mnogo smisal :P

_________________
Fiat Bravo 1.8 16v GT


Чет Фев 05, 2009 7:40 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 26, 2008 11:57 pm
Мнения: 139
Местоположение: София
UNREAD_POST OTGOVOR
Здравейте! Аз мисмя че се изказах доста неутрало, като оставих всеки сам да си прави заключенята. Всеки сам да си преценява кое как му се струва че варви. А колегата Генко ги приема много лично нештата. Много добре знаеме, че всичко зависи от колата, от това как е разработван мотора, как е подържан и от това кои седи зад волана. Ако едно от тези неща не е на 100% винаги може да станат гафове на 400м и нещата да не станат така както всеки е бил предобеден, че ще станат преди старта.
Много са нештата които могат да бъдат определящи за това как се движи една кола. :-)
Хаиде, и по- полека с Опелчетата:-))) Че бензина не е от чешмата:-)))

_________________
FIAT MAREA ELX 1.6 16V 103 hp - Sedan
FIAT STILO 1.9 JTD 115hp /вече 153 hp/ - 2003-3 Porte
http://www.youtube.com/watch?v=TAwm5IFE1aQ
http://remap.me/index_bg.html - По-добрият чип тунинг.

Изображение


Чет Фев 05, 2009 10:34 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 01, 2008 12:14 am
Мнения: 13
Местоположение: Ямбол
UNREAD_POST Re: OTGOVOR
Fiorello написа:
Здравейте! Аз мисмя че се изказах доста неутрало, като оставих всеки сам да си прави заключенята. Всеки сам да си преценява кое как му се струва че варви. А колегата Генко ги приема много лично нештата. Много добре знаеме, че всичко зависи от колата, от това как е разработван мотора, как е подържан и от това кои седи зад волана. Ако едно от тези неща не е на 100% винаги може да станат гафове на 400м и нещата да не станат така както всеки е бил предобеден, че ще станат преди старта.
Много са нештата които могат да бъдат определящи за това как се движи една кола. :-)
Хаиде, и по- полека с Опелчетата:-))) Че бензина не е от чешмата:-)))

Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Това последното ми хареса,имаш стил :cool:


Пет Фев 06, 2009 1:51 am
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 29, 2008 12:06 am
Мнения: 10
Местоположение: София 17 Витоша
UNREAD_POST :P
a pak ako govorime sa stokovi motori
opel http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/7883.html

fiat http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/2738.html

e tva veche nama kakvo da se spori

_________________
Fiat Bravo 1.8 16v GT


Пет Фев 06, 2009 11:04 am
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 01, 2008 12:14 am
Мнения: 13
Местоположение: Ямбол
UNREAD_POST Re: :P
Genchoo написа:
a pak ako govorime sa stokovi motori
opel http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/7883.html

fiat http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/2738.html

e tva veche nama kakvo da se spori

Въй маняк,ти ли си най тъпия от тоя форум ,че ме караш още да спамя заради теб.Ти май не си си подготвил добре домашното а?Първо-тоя мотор на калибрата не е c20xe a x20xev.За тези като теб на които буквите не им говорят нищо ще поясня,че първия от тях е 150к.с.,а втория 136к.с.Второ дай до това бързо хгт насам,имаме доста астрички като за тях.Като си толква отракан защо не погледна твоите характеристики за браво 1.8 16в срещу 136 коня калибрата?Защото реално това се пита тук ако си прочел.Трето не рови по сайтовете за характеристики или клипове ами вземи да ги покараш или гледаш на живо.Дано няма повече такива неиздържали,неподготвени младежи като този.Благодаря.


Вто Фев 10, 2009 8:46 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 29, 2008 12:06 am
Мнения: 10
Местоположение: София 17 Витоша
UNREAD_POST :P
хахаха ама и ти най накрая прочее че става въпрос за 136 кс. все пак съм написал ECOTEC ако не се лажа ама нема значение и какво искаш да пробваме браво 2.0 20v 155 с стокова астра ма непипана? ми може пак с 115 калибрата и моето браво вече пари може да слагаме ако искаш щом си толкоз киблитрия с тия гнилочи ( не се обиждай нищо лично )

_________________
Fiat Bravo 1.8 16v GT


Чет Фев 12, 2009 3:48 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 01, 2008 12:14 am
Мнения: 13
Местоположение: Ямбол
UNREAD_POST 
Ц Ц Ц,май наистина си бил най-тъпия за набора си.
1.На заглавието си сравнявал браво1.8&калибра136к.с
2.после ми сравняваш калибра с браво хгт
3.Ти самия май не си запознат какво искаш
4.Щом е толва вървящо бравото ти го пусни с някоя гнила астра която ти е в калса.
5.Дори когато колегите с фиати ти казаха за опелския150 че е по-бърз от хгт моторие ти пак се надъхваш.
6.Относно за гнилочите там въобще неможеш да ме трогнеш,защото типото замина за Надина с перфектни дюшеме,греди,прагове.Само незнам защо като се вдигнеше на крик и вратите нещяха да се отварят лесно.Ама ти сигурно ще ми отговориш,като те гледам май си малко по-запознат по-темата щом ги различаваш гнилочите.


Чет Фев 12, 2009 10:03 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 29, 2008 12:06 am
Мнения: 10
Местоположение: София 17 Витоша
UNREAD_POST :P
виж "уминко" незнам какъв гнилоч караш ама и най-изгниля фиат е по добре от най-здравия опел те варват е как нема да варви като нема метал по него а само ражда пак и колегите тука и те повечето незнаят че има 155 и 147 коня и мн малко знаят каква е разликата между двеете ма тва е друг вапрос. а по вапроса с астрие 1.8 16v нема смисал да говориме нямаш никви проблеми аз не казвам че моето е някакво вървежно но парво астрите са по леки повече коне е от мене пак пак неможе да ме бега ! а и пич успех с гнилите фияти :П

_________________
Fiat Bravo 1.8 16v GT


Пон Фев 16, 2009 11:06 pm
Профил

Регистриран на: Вто Яну 22, 2008 6:34 pm
Мнения: 2
Местоположение: Ямбол
UNREAD_POST 
Братле, не че нещо, но фиат е компромис.Доста коли съм сменил , а и с коли се занимавам , и мога да кажа че това е най-чупливата кола която съм имал.Толкова беше смотана , че накрая на части и си взех астра , верно върха за модела и вече не бих я сменил, взех си и втора.Иначе от опит ти казвам , че тази астра 125коня 1,8 16 ще те отнесе с много , виж с някоя 115 си на кантар.Иначе и калибра 136коня ако е читава ще гледаш как си отзад.Иначе ХГТ няма шанс сток срещу която и да е астра.Фиат имат лоши скорости,затова така се получава просто не е правена за това.А който даваше каталожни данни много паднах , там на моята и дават 8,5 до 100, а тя последно на божурище даде 7,9 а на Сливен 7,5 но там пистата е много по-добра.Иначе гледам и пари ти се дават , дай телефон и като дойда към София ще ти звънна да видим коя е по-бърза , там ще сложим някой лев.С това си мнение не искам да се заяждам ,не ме разбирайте грешно , но фиат нямат някой специален модел.Коли като за стартове било писта било драг са Хонда , Опел и дизелово ауди или ФВ., това са колите който що годе с малко пари стават бързи и са здрави.Бравото е да си го караш така бавничко за кеф.Не си хаби количката за драг, само ще се разочароваш

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение


Пет Фев 27, 2009 10:10 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 28 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg