Дата и час: Съб Май 18, 2024 1:46 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 51 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Пунто 1.3 спортинг срещу Опел Вектра 2000 89г. 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
wolf67 написа:
Корсата съм я виждал,друга такава не съм!Чувал съм ,че момчето само я правило и си я подържало.Гледал съм го как я управлява ,аз и доста други така не можем.



Това значи ли, че според теб няма атмосферен Фиат, който да му излезе? Все пак тук има над 6000 регистрирани потребители, и все някой от тях също си е правил сам колата, и се справя добре зад волана...Ето сега казвам за един такъв. Стефчо от сервиза в Захарна фабрика. А и бързината не е сред силните страни на Опел, докато при Фиат, това е сред основните неща.


Съб Дек 08, 2007 12:24 pm

Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 10:38 pm
Мнения: 4
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
Нее,не съм казал ,че Фиат няма такъв,който да и излезе насреща!Изразих мнение относно Корсата спрямо други от марката.Малко съм се занимавал с Фиати и не бих изказвал становище.По отношение на кормуването ...сещате се ,че се иска умение при мощния автомобил,затова аз като нямам голям опит при истинските бегачки си го казвам,а с гледане на видео ...като кучето и касапина.Слабата кола може някой път да ни зарадва с някаква пъргавина и минимална преднина на старта при драг с по- мощен автомобил от същия клас ...останалото е вадене на душа,затова моите стартове с Кадета се броят на пръсти.


Съб Дек 08, 2007 12:40 pm
Профил
UNREAD_POST 
Цитат:
Изразих мнение относно Корсата спрямо други от марката


Колега, има един Опел Кадет 2.0 16V C20XEJ, който разполага със 156 коня двигател, мисля че с малко олекотяване ще бие корсата като едното нищо, виждал съм хора с такъв Кадет да бият коли по 200 и кусур си коня :) А колкото до Фиат-а, Пунто GT с турбинирания мотор се представя много добре :)


Съб Дек 08, 2007 12:45 pm
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 24, 2007 11:39 am
Мнения: 18
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
Колеги тая корса със fiat bravo 2.0 20v , fiat coupe 2.0 turbo и без турбо разбира се и също така alfa romeo 145 2.0 16v twin spark 155кс ще я разтворят по шевовете :D


Съб Дек 08, 2007 2:37 pm
Профил
UNREAD_POST 
nepoznat2 написа:
Колеги тая корса със fiat bravo 2.0 20v , fiat coupe 2.0 turbo и без турбо разбира се и също така alfa romeo 145 2.0 16v twin spark 155кс ще я разтворят по шевовете :D


Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Yellow_Flash_Colorz_PDT_07


Съб Дек 08, 2007 8:49 pm

Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 10:38 pm
Мнения: 4
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
Отклонихме се от темата ,да ме извинят модовете ! Днес погледах чрез VBox7,клипове -драг с Фиат.Да не си кривя душата ,останах доволен от и от Фиатите.Досега гледах предимно Опелите...е,днес малко разнообразие -Пунтовци,Кроми,Типо,Купе ...


Съб Дек 08, 2007 9:10 pm
Профил
Член на клуба
Член на клуба

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 8:44 pm
Мнения: 690
Местоположение: Бургас, Меден Рудник
UNREAD_POST 
Не съм видял инфо за тая корса, 2.0 не е малко, но може би трябва да се пусне срещу алфата на нео от алфа форума ... 1.6 TS, не знам какво е променяно по нея но доооста върви ... до колкото си спомням той на итал феста въобще не искаше да се пуска в клас "до 1.6", искаше директно в по-горния, ама не щяха да го пускат :D

_________________
Fiat Cinquecento 0,9i
Fiat Punto Mk.II `01 Go!
Lancia Zeta 2.1TD


Пон Дек 10, 2007 10:02 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Ми то и тука си има доста колеги дето могат да му се опрат. Гледам че все хора от други форуми препоръчвате да не би тука да ни мислите за пенсионери купили си ей така спортни коли :P :D


Пон Дек 10, 2007 10:22 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 08, 2006 11:09 pm
Мнения: 279
Местоположение: Варна 02 Приморски
UNREAD_POST 
бе таз корса още ли се размотава из форума ,гнилия му леген ..нали му казах да дойде в варна ....,,,айде 4е дузите на реното се слагат във вторник ...да заповяда... :D и какво говорите само за атмосферни коли ..истината е в турбото...и то голямото :D

_________________
uno turbo 1.3 i.e
renault 19 1.8 16v
uaz 469 4.0 turbo
Йохан фон Гьоте - Нищо не разкрива по-добре характера на човека, колкото това, на което се смее
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Пон Дек 10, 2007 11:33 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Колежке няма да дойде, юнака пише по време на голямото междучасие, едва ли изобщо колата е негова. Всички знаем за турбото, но той все пак се закани на атмосферни фиати. Веднага щях да го поканя на дръпка, и без това колата ми е в сервиз, и ще излезе повече от бърза.., но трябваше да бъда и с десетина години по млад, за да съм сигурен в безупречното си поведение на пътя. Все пак млади и самонадеяни шофьори, някой от тях не зареждащи бензин, са далеч по напред с материала от 30(12) годишни рейсъри.


Пон Дек 10, 2007 11:48 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 08, 2006 11:09 pm
Мнения: 279
Местоположение: Варна 02 Приморски
UNREAD_POST 
ми...нямам атмосферен фиат... :? за това го поканих с реното да не каже че сме страхливи тука ..и ти ко стар ли си бе колега левски ....ааа я вдруга тема това!!!!

_________________
uno turbo 1.3 i.e
renault 19 1.8 16v
uaz 469 4.0 turbo
Йохан фон Гьоте - Нищо не разкрива по-добре характера на човека, колкото това, на което се смее
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вто Дек 11, 2007 12:21 am
Профил ICQ
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 18, 2007 7:33 pm
Мнения: 224
Местоположение: Велико Търново
UNREAD_POST 
искам и аз да се похваля с мойте постижения с моя мунтак :) 1,2 16V. и такааа... една вечер се прибирам към вкъщи и зад мен се движи в непосредствена близост до задната бороня на моя пунтак една кафява на цвят Опек Вектра (от тия бързите нали се сещате с лепенките РЕМУС) аз си карам със 60км/ч на една права отсечка към вкъщи и тоя пич тръгва да ме изпреварва и се изравни с мен и почна да ме гледа с един страшен поглед напрао ко да ви кажа :) :twisted: веднага разбрах какво иска да ми каже. и както си караме един до друг оня почна на настъпва тая нечувана вектра аххаахха . викам си тоя на къв се прави ся че немога да го разбера. и аз тръгнах да подавам газ и го настигнах бързо бързо и оня настъпва несе дава и като подадох дъно на фиатката стигнах 120 на 3-та и като поглеждам в огледалото кво да видя два фара се виждаха някаде в далечината. ей да ви кажа такива най ги обичам. незнаят какво има под капака и пак се ежат. та следващата ми гонка беше с един форд Фиеста 1.6 16В 90коня. на 400метра с 2 коли бях пред него. та и той се правеше на много бърз ама загуби. имал сам много случки с такива рейсари дето си мислят че като словиш 10 лепенки на колата и 2-3 спойлера тя става най бързата. така е който нее чувал за Италянската сила вижда само задни номера:)

_________________
Fiat Punto GT
Изображение
Изображение


Вто Дек 11, 2007 12:26 am
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 08, 2006 11:09 pm
Мнения: 279
Местоположение: Варна 02 Приморски
UNREAD_POST 
за тези специални хора ,ще направя специална тема
:D

_________________
uno turbo 1.3 i.e
renault 19 1.8 16v
uaz 469 4.0 turbo
Йохан фон Гьоте - Нищо не разкрива по-добре характера на човека, колкото това, на което се смее
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вто Дек 11, 2007 12:41 am
Профил ICQ
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 18, 2007 7:33 pm
Мнения: 224
Местоположение: Велико Търново
UNREAD_POST 
bebito^^^ написа:
за тези специални хора ,ще направя специална тема
:D

какво искаш да кажиш с това?

_________________
Fiat Punto GT
Изображение
Изображение


Вто Дек 11, 2007 1:00 am
Профил
UNREAD_POST 
Можем да направим някакъв стикер дето да седи на задното стъкло, но да бъде достатъчно голям че да могат да го четът. Нещо от сорта на "Поздрави от Италия" хаха :D


Вто Дек 11, 2007 2:26 am
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 51 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg