Дата и час: Съб Май 18, 2024 2:14 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 51 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Пунто 1.3 спортинг срещу Опел Вектра 2000 89г. 
Автор Съобщение
BANNED
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 2:35 am
Мнения: 20
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
ето ви едно с игал талон 2.0 турбо 4х4 биеме с половин кола ама както се вижда на старта ми скача поне с 2 коли http://vbox7.com/play:fab51c56 ако си имате представа колко варвят ще ви стане ясно как се движа аз така че очаквам предложения за гонки :cool:

_________________
FIAT KILLER


Пет Дек 07, 2007 12:25 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 16, 2007 9:18 am
Мнения: 160
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Абе някои да те е молил да ни показваш тоя кенеф? Караи си със здраве тая сапонерка! И си търси по селата около вас сигорно ще намериш хилади желаещи да се дърпате!

_________________
Fiat Bravo 2.0 20V HGT 160 кс.


Пет Дек 07, 2007 12:27 pm
Профил
BANNED
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 2:35 am
Мнения: 20
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
ето ви и с едно клио16в http://vbox7.com/play:f722872c

_________________
FIAT KILLER


Пет Дек 07, 2007 12:30 pm
Профил
BANNED
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 2:35 am
Мнения: 20
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
Larii написа:
Абе някои да те е молил да ни показваш тоя кенеф? Караи си със здраве тая сапонерка! И си търси по селата около вас сигорно ще намериш хилади желаещи да се дърпате!
то беше ясно е това ще чуя за отговор.несам и очаквал друго

_________________
FIAT KILLER


Пет Дек 07, 2007 12:32 pm
Профил
UNREAD_POST 
Колега, виждам, че най после уцели добрия тон в постовете си. :cool: Цели три поста не съдържат простотии. :cool:


Пет Дек 07, 2007 12:33 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 16, 2007 9:18 am
Мнения: 160
Местоположение: София
UNREAD_POST 
:D :D :D

_________________
Fiat Bravo 2.0 20V HGT 160 кс.


Пет Дек 07, 2007 12:33 pm
Профил
BANNED
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 07, 2007 11:27 am
Мнения: 2
Местоположение: Варна 01 Одесос
UNREAD_POST 
незнам защо ви е такова отношението.показах ви нагледно колко ми варви колицата не казвам че е много барза ама тука не виждам реална конкоренция


Пет Дек 07, 2007 4:03 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 16, 2007 9:18 am
Мнения: 160
Местоположение: София
UNREAD_POST 
колко си сигурен

_________________
Fiat Bravo 2.0 20V HGT 160 кс.


Пет Дек 07, 2007 4:06 pm
Профил
BANNED
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 07, 2007 11:27 am
Мнения: 2
Местоположение: Варна 01 Одесос
UNREAD_POST 
ми покажете ги де

Колега, колко нови ника ще си създадеш?
Paparac


Пет Дек 07, 2007 4:07 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 16, 2007 9:18 am
Мнения: 160
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Е ми тъи като предлагаш! Аиде идваи и да видиш! Приеми ме мене за реална конкоренция :cool:

_________________
Fiat Bravo 2.0 20V HGT 160 кс.


Пет Дек 07, 2007 4:09 pm
Профил
BANNED
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 07, 2007 4:17 pm
Мнения: 1
Местоположение: Белово
UNREAD_POST 
на 22 декември сам в пловдив по работа ако искаш заповядаи ще се оговорим нещо а иначе да дойда от бс до сф нали се сещташ така че по равно навит ли си

Колега, след като си получил три наказания и съответно бан за простотиите си, които избълва с ника си CORSA C20XE, не мислиш ли, че е глупаво да се регваш отново и отново? Както се регваш, така ще бъдеш банван. Успокои топката за седмица, после ако са ти минали нервите, може и да ти пуснем първия ник, с който имаш най-много постове. Поздрави и честит бан за настоящия ти ТРЕТИ ник!

Paparac


Пет Дек 07, 2007 4:48 pm
Профил

Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 10:38 pm
Мнения: 4
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
Здравейте!Прегледах заключената вече тема,прегледах и тази .Те тези Опели били голям сеир...в очите на кой?Чудя се и се мая дали толкова години учене на автомобили не са ми отишли напразно.Как е възможно автомобил с двигател ,обем 1,2 кубика да застане сериозно срещу автомобил с двигател 2000 кубика,?Нито на 400м.,нито на повече няма шанс!Старта ...колко метра ?Аз, карам доста скромна кола-Кадет1.4i.Пускал съм се един път с Фиат Типо1.4-8в.,два старта го бих с много малко,но съм съгласен че килограмите му са малко повече...работата отиде на кантар.С Пунто 1.2 имам друг приятел който преди имаше Астра1.4 /:с която съм се пускал, на 400м го бих,на 1000 паднах с много/ ,той е споделял че Пунтото върви по -слабо ...и логично ,мотора е по-слаб независимо ,че колата е по-лека.Той изтъква естествено други предимства на Фиата за които не желая да споря ,защото всеки всеки любител на автомобилите си има вкус , фен е на определена марка и трябва да се съобразяваме ...поне донякъде и с това. Нека не се обиждаме на легени ,корита и пр. Нека обърнем внимание и на това ,че Опелите добре се котират на пазара за коли и не са за подценяване по отношение надеждност,икономичност и не на последно място ремонтопригодност/пример-смяна съединител без демонтаж скоростна кутия и др./.


Съб Дек 08, 2007 1:24 am
Профил
UNREAD_POST 
@wolf67
Шапка ти свалям за това мнение, мини някой път на някоя наша среща, да те черпя бира и да поговорим за коли :)


Съб Дек 08, 2007 1:33 am
UNREAD_POST 
wolf67 написа:
Здравейте!Прегледах заключената вече тема,прегледах и тази .Те тези Опели били голям сеир...в очите на кой?Чудя се и се мая дали толкова години учене на автомобили не са ми отишли напразно.Как е възможно автомобил с двигател ,обем 1,2 кубика да застане сериозно срещу автомобил с двигател 2000 кубика,?Нито на 400м.,нито на повече няма шанс!Старта ...колко метра ?Аз, карам доста скромна кола-Кадет1.4i.Пускал съм се един път с Фиат Типо1.4-8в.,два старта го бих с много малко,но съм съгласен че килограмите му са малко повече...работата отиде на кантар.С Пунто 1.2 имам друг приятел който преди имаше Астра1.4 /:с която съм се пускал, на 400м го бих,на 1000 паднах с много/ ,той е споделял че Пунтото върви по -слабо ...и логично ,мотора е по-слаб независимо ,че колата е по-лека.Той изтъква естествено други предимства на Фиата за които не желая да споря ,защото всеки всеки любител на автомобилите си има вкус , фен е на определена марка и трябва да се съобразяваме ...поне донякъде и с това. Нека не се обиждаме на легени ,корита и пр. Нека обърнем внимание и на това ,че Опелите добре се котират на пазара за коли и не са за подценяване по отношение надеждност,икономичност и не на последно място ремонтопригодност/пример-смяна съединител без демонтаж скоростна кутия и др./.


Колега Здравей, и добре дошъл и в нашия форум :cool: Сами я факт че си тук, говори достатъчно. Онова недорасло момченце, колко и какви ги е говорил във вашия форум? Мислиш ли че някой ще нарече твоята кола леген? Не, защото ти не си нарекъл неговата кенеф преди това. Да всяка кола си има достойнства, лично аз мога да кажа че никога не бих заменил колата си друга. Ти как мислиш, найстина ли няма атмосферен Фиат, който да го дръпне пича с Корсата?


Съб Дек 08, 2007 1:33 am

Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 10:38 pm
Мнения: 4
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
Корсата съм я виждал,друга такава не съм!Чувал съм ,че момчето само я правило и си я подържало.Гледал съм го как я управлява ,аз и доста други така не можем.


Съб Дек 08, 2007 3:42 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 51 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg