Дата и час: Пон Апр 29, 2024 7:16 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 126 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Предизвиквам с Opel Corsa Fiat Bravo 1.8 GT! 
Автор Съобщение
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 08, 2006 11:09 pm
Мнения: 279
Местоположение: Варна 02 Приморски
UNREAD_POST 
аиде да види6 колко си надалеч и да не чуваме сравнения между твоя леген и този на TST...
и за хората който не я знаят варненската корса..която е 6ампин за тази година в клас а..
Изображение
Изображение
хаиде сега да видиме и сетъпа на колата!!!!
OPEL C20XE - racing prepaired block and head
CATCAMS drag series NA cams
CATCAMS dual springs and titanium retainers
CATCAMS racing lightweight followers(lifters)
COMETIC MLS racing head gasket
ARP head studs
4 individual throttle bodies with horns
Wossner high compression pistons
MANLEY H-beam connecting rods with ARP2000 rod bolts
High rpm racing engine bearings
KMS engine management system
High flow injectors XXX cc/min
High flow fuel pump BOSCH
Drad racing fuel cell
Custom INOX exhaust manifold
Racing spark plugs
High rpm prepaired oil pump
Lightweight flywheel with racing clutch
хайде сега да видим ти колко неща имаш от тези изброените по горе и да приклучим сус сръвнявамето ти!!!!

_________________
uno turbo 1.3 i.e
renault 19 1.8 16v
uaz 469 4.0 turbo
Йохан фон Гьоте - Нищо не разкрива по-добре характера на човека, колкото това, на което се смее
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Чет Дек 06, 2007 6:46 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
bebito^^^ написа:
...
...
...


:36_2_46: за постовете ти по тази тема ... респект ! :cool:


Чет Дек 06, 2007 7:48 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 08, 2006 11:09 pm
Мнения: 279
Местоположение: Варна 02 Приморски
UNREAD_POST 
ами то трябва да му се затвори остата ,на господин ръжда :D и данеси мисли,че е най великия рацер..колата има много потенциал както и много 4асти в българия на приемливи цени ,както му казх..тука имаме и дузи и валове за него както и пауар куп ,който е нужен за да се сложат валовете,...но той няма да ги получи заради отношението..хората които са сатворили варненската корса,имат много по голямо право да се надуват ,но не го правят и споделят с нас зайнтересованите какво са правили по колата..без да се присмиват ,защото секи е започнал от някаде. :cool: така че колега КОРСА земи си бележка,и не се заяждай с всеки просто като те канят за гонка приемай и се гони :D резолтата после покажи :D

_________________
uno turbo 1.3 i.e
renault 19 1.8 16v
uaz 469 4.0 turbo
Йохан фон Гьоте - Нищо не разкрива по-добре характера на човека, колкото това, на което се смее
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Чет Дек 06, 2007 8:31 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Темата придоби уродлив смисъл, Фиат срещу....в случая Опел. За да не бъда упрекнат, че не давам право на отговор, ще дам възможност на участниците в нея да напишат нещо градивно, след което, ако продължи развитието и в същия дух, ще я затворя.


Чет Дек 06, 2007 8:45 pm
BANNED
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 2:35 am
Мнения: 20
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
Rokambol написа:
Аз му предложих на тоя отвореняк да се бягаме с моята (113к.с.), но на дълго, ама неще. Защо ли се пита в задачата?
Айде, бе отворен, гонка 100км, на колите залог?
хаиде ве папагал бургас варна 110км готов ли си

_________________
FIAT KILLER


Чет Дек 06, 2007 9:04 pm
Профил
UNREAD_POST 
CORSA C20XE написа:
Rokambol написа:
Аз му предложих на тоя отвореняк да се бягаме с моята (113к.с.), но на дълго, ама неще. Защо ли се пита в задачата?
Айде, бе отворен, гонка 100км, на колите залог?
хаиде ве папагал бургас варна 110км готов ли си

Между другото, това не се отнасяше за теб, а за колегата от Кюстендил.

Папагал нали знаеш на кой можеш да кажеш :evil: Получаваш предупреждение за което, съгласно правилата на форума. Имам ти координатите, когато отида до Бургас, а това ми се случва често, лично ще ти се обадя.


Последна промяна Rokambol на Чет Дек 06, 2007 10:39 pm, променена общо 1 път



Чет Дек 06, 2007 9:11 pm
BANNED
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 2:35 am
Мнения: 20
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
заповядаи проблема ти е никакав папагал-- опс

_________________
FIAT KILLER


Чет Дек 06, 2007 9:22 pm
Профил
UNREAD_POST 
CORSA C20XE, при нови изцепки ще получиш временен бан, който лесно мога да ти го приложа и като перманентен, ако знаеш значението на тази дума!


Чет Дек 06, 2007 9:28 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 27, 2007 10:28 pm
Мнения: 257
Местоположение: Плевен
UNREAD_POST 
нема ли кой да го рясне тоя изгнил дришльо.наду ми главата - като кадет бръмчиш

_________________
coupe- the best


Чет Дек 06, 2007 9:32 pm
Профил
UNREAD_POST 
vodafon написа:
нема ли кой да го рясне тоя изгнил дришльо.наду ми главата - като кадет бръмчиш


Само още едно провинение, споко :D


Чет Дек 06, 2007 9:36 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 08, 2006 11:09 pm
Мнения: 279
Местоположение: Варна 02 Приморски
UNREAD_POST 
защо трябва някой да го бамне,това е лесната 4аст от играта която някой хора от форума я имат(модератор&администратор)всеки има право да говори нека да говори аз сам му отговорила ня въпросите,подробно и наглежно даже и със снимков материал...това е правилния начин на отговор... :D

_________________
uno turbo 1.3 i.e
renault 19 1.8 16v
uaz 469 4.0 turbo
Йохан фон Гьоте - Нищо не разкрива по-добре характера на човека, колкото това, на което се смее
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Чет Дек 06, 2007 9:38 pm
Профил ICQ
BANNED
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 2:35 am
Мнения: 20
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
МНОГО СИ ТЪП БЕ ВМИРИСАН СТЪК ОТ МИШНИЦАТА НА МАИКАТИ И ТИ КАТО ВСИЧКИ ТУК МНОГО СТЕ ОТВОРЕНИ КАТО МЕ БАМНЕШ И КАКВО СЕ ЩЕ СИ КАРАТЕ БАВНИТЕ КЕНЗЕФИ . КОПИ СИ ФИАТ ДА ТЕ Е ЯТ МАИ ВСИЧКИ ТУК СТЕ ГО ЧУВАЛИ ТОЯ ЛАФ НАЛИ? ПОНЕ ЕДИН ДА МОЖЕШЕ ДА МЕ ИЗПРЕВАРИ А КАТО ГЛЕНАМ И НА БОЖУРА МАЙ И ТАМ НЕ ВИЖДАМ ФИАТ ИЗМЕЖДУ БЕГАЧКИТЕ КАК СИ ПОМИСЛИХТЕ ЧЕ КОЛИТЕ ВИ ВАРВЯТ НЕСЕ СЕЩАМ САМО В УТРЕПАНИЯ ВИ ФОРУМ СТЕ ОТВОРЕНИ :D :D :D :D ХАХА И АКО СИ МИСЛИШ ЧЕ ПОВЕЧЕ НЕМОГА ДА ВЛИАЗА ТУК ЖЕСТОКО СЕ ЛАЖЕШ ЦАРВУЛ

_________________
FIAT KILLER


Чет Дек 06, 2007 9:41 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 10, 2007 9:02 pm
Мнения: 115
Местоположение: Варна
UNREAD_POST 
bebito^^^ написа:
защо трябва някой да го бамне,това е лесната 4аст от играта която някой хора от форума я имат(модератор&администратор)всеки има право да говори нека да говори аз сам му отговорила ня въпросите,подробно и наглежно даже и със снимков материал...това е правилния начин на отговор... :D


Съгласен съм, че всеки има право да каже каквото мисли, но всичко трябва да стане в рамките на добрия тон. Не може да идва във нашия форум и да се държи грубо и арогантно.

_________________
FIAT BRAVO 100/16V


Чет Дек 06, 2007 9:44 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
CORSA C20XE написа:
МНОГО СИ ТЪП БЕ ВМИРИСАН СТЪК ОТ МИШНИЦАТА НА МАИКАТИ И ТИ КАТО ВСИЧКИ ТУК МНОГО СТЕ ОТВОРЕНИ КАТО МЕ БАМНЕШ И КАКВО СЕ ЩЕ СИ КАРАТЕ БАВНИТЕ КЕНЗЕФИ . КОПИ СИ ФИАТ ДА ТЕ Е ЯТ МАИ ВСИЧКИ ТУК СТЕ ГО ЧУВАЛИ ТОЯ ЛАФ НАЛИ? ПОНЕ ЕДИН ДА МОЖЕШЕ ДА МЕ ИЗПРЕВАРИ А КАТО ГЛЕНАМ И НА БОЖУРА МАЙ И ТАМ НЕ ВИЖДАМ ФИАТ ИЗМЕЖДУ БЕГАЧКИТЕ КАК СИ ПОМИСЛИХТЕ ЧЕ КОЛИТЕ ВИ ВАРВЯТ НЕСЕ СЕЩАМ САМО В УТРЕПАНИЯ ВИ ФОРУМ СТЕ ОТВОРЕНИ :D :D :D :D ХАХА И АКО СИ МИСЛИШ ЧЕ ПОВЕЧЕ НЕМОГА ДА ВЛИАЗА ТУК ЖЕСТОКО СЕ ЛАЖЕШ ЦАРВУЛ


Съжалявам колега, дадохме ти шанс, ти продължи....ходи във Опел форума, да ги лъжеш колко ти е бърза колата


Чет Дек 06, 2007 9:47 pm
BANNED
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 2:35 am
Мнения: 20
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
bebito^^^ написа:
защо трябва някой да го бамне,това е лесната 4аст от играта която някой хора от форума я имат(модератор&администратор)всеки има право да говори нека да говори аз сам му отговорила ня въпросите,подробно и наглежно даже и със снимков материал...това е правилния начин на отговор... :D
АЗ НЕ ТЕ ПИТАМ КАКВО ИМАШ ПОД КАПАКА КАЗАХ ЧЕ САМ ГОТОВ ЗАПОВЯДАИ

_________________
FIAT KILLER


Чет Дек 06, 2007 9:47 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 126 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg