Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:26 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 84 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
BMW 320 vanos Vs. Fiat Coupe 1.8 - РЕЗУЛТАТА... 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
само за гонки говорите,поне една проведохте ли на божурище :?:


Чет Ное 01, 2007 9:22 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 16, 2007 9:18 am
Мнения: 160
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Не разбирасе кой ходи на Бужурище ! Аз лично да не съм луд кво да права там само да им давам вход пък камоли да излеза на пистата! По добре да отида до Billa :wink:

_________________
Fiat Bravo 2.0 20V HGT 160 кс.


Чет Ное 01, 2007 10:34 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Чет Окт 12, 2006 12:11 am
Мнения: 192
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
sok1 написа:
LEVSKI написа:
Изказвам ЛИЧНО мнение като твърдя, че най-красивото(до 2001г), мощно и бързо създание на Фиат е Купе.

За най-мощно и бързо създание на Фиат съм съгласен. Ама чак и за най-красивото... Лично за мен по-юбаво от мойто нема! :36_4_7:


Ти...със снимката СИ в аватара :36_2_33: За първите две неща, спор няма Купе 2.0 20V turbo е най-бързия сериен Фиат пройзведен някога - 220к.с Същия но Limited Edition е 282к.с, без никакви ограничения, доакто първия е електронно ограничен на 250км/ч. А относно дизайна...Купе-то е модел 1993г, по това време и самия Господ би се гордял с подобно създание, а не само Крис Бенгъл(противно на всеобщото мнение за Пинин Фарина), който е дизайнер на Купе-то. Иначе "Марията" си я бива, особено твоята, дано да няма съдбата на някой от предишните ти автомобили :mrgreen: Дай боже години наред да идващ с нея на срещите.


На 2 или 3 пъти чета, че споед теб Limited Edition-а е 282 к.с. Разлика между LE и нормалното в конете няма! И двете са по 220 коня. Разликите са в интериора, спирачките, скоростната кутия и т.н., но и двете са 220 к.с. Сигурно си гледал някое тунинговано след това.

_________________
Coupe 1.8 16V


Вто Ное 06, 2007 3:43 pm
Профил
UNREAD_POST 
RAADOO написа:

На 2 или 3 пъти чета, че споед теб Limited Edition-а е 282 к.с. Разлика между LE и нормалното в конете няма! И двете са по 220 коня. Разликите са в интериора, спирачките, скоростната кутия и т.н., но и двете са 220 к.с. Сигурно си гледал някое тунинговано след това.


Чул съм го от отговорен фиат-аджия(стар автоджамбазин), щял да го вкарва преди време от Италия. Това че има "20V турбо LE" - 220 коня, не изключва вероятноста да има и друго "20V турбо LE" А може и поръчково да е било. Найстина човека звучеше убедително, и съм склонен да му вярвам.


Вто Ное 06, 2007 8:49 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 27, 2007 10:28 pm
Мнения: 257
Местоположение: Плевен
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
RAADOO написа:

На 2 или 3 пъти чета, че споед теб Limited Edition-а е 282 к.с. Разлика между LE и нормалното в конете няма! И двете са по 220 коня. Разликите са в интериора, спирачките, скоростната кутия и т.н., но и двете са 220 к.с. Сигурно си гледал някое тунинговано след това.


Чул съм го от отговорен фиат-аджия(стар автоджамбазин), щял да го вкарва преди време от Италия. Това че има "20V турбо LE" - 220 коня, не изключва вероятноста да има и друго "20V турбо LE" А може и поръчково да е било. Найстина човека звучеше убедително, и съм склонен да му вярвам.


В случая подкрепям LEVSKI и коригирам със http://en.wikipedia.org/wiki/Fiat_Coupé
където си пише че стандартното 20vt е 220 кс електронно ограничено а определена серия LE е над 250 кс .колко точно -доколкото съм запознат е все различно, зависело е от поръчката .

_________________
coupe- the best


Вто Ное 06, 2007 10:10 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Чет Окт 12, 2006 12:11 am
Мнения: 192
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
vodafon написа:
LEVSKI написа:
RAADOO написа:

На 2 или 3 пъти чета, че споед теб Limited Edition-а е 282 к.с. Разлика между LE и нормалното в конете няма! И двете са по 220 коня. Разликите са в интериора, спирачките, скоростната кутия и т.н., но и двете са 220 к.с. Сигурно си гледал някое тунинговано след това.


Чул съм го от отговорен фиат-аджия(стар автоджамбазин), щял да го вкарва преди време от Италия. Това че има "20V турбо LE" - 220 коня, не изключва вероятноста да има и друго "20V турбо LE" А може и поръчково да е било. Найстина човека звучеше убедително, и съм склонен да му вярвам.


В случая подкрепям LEVSKI и коригирам със http://en.wikipedia.org/wiki/Fiat_Coupé
където си пише че стандартното 20vt е 220 кс електронно ограничено а определена серия LE е над 250 кс .колко точно -доколкото съм запознат е все различно, зависело е от поръчката .


Купе над 220 кс серийно няма! Доказва го и линка, който си дал, където казват, че не е серийно ограничено, а че с ново ECU, т.е. ЧИП ТУНИНГ, мощността лесно надхвърля 250 коня. С такъв чип от българска фирма, която се занимава с това, купето вдига 40 коня, т.е. става 260.

Не вярвай на стари автоджамбази.:)

_________________
Coupe 1.8 16V


Сря Ное 07, 2007 4:33 pm
Профил
UNREAD_POST 
RAADOO написа:

Не вярвай на стари автоджамбази.:)


Хаха. Както и да е, няма значение. Според мен има "LE" излязло от завода с повече от 220к.с. Дай боже двамата с теб да си вземем по едно такова, и тогава ще я мислим :D


Сря Ное 07, 2007 4:50 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Чет Окт 12, 2006 12:11 am
Мнения: 192
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
RAADOO написа:

Не вярвай на стари автоджамбази.:)


Хаха. Както и да е, няма значение. Според мен има "LE" излязло от завода с повече от 220к.с. Дай боже двамата с теб да си вземем по едно такова, и тогава ще я мислим :D


Да го нямаше акциза... досега 2 да си бях взел:)

_________________
Coupe 1.8 16V


Сря Ное 07, 2007 4:52 pm
Профил
UNREAD_POST 
RAADOO написа:
Да го нямаше акциза... досега 2 да си бях взел:)


Е така де, така! Мамка му и държава.


Сря Ное 07, 2007 5:16 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 27, 2007 10:28 pm
Мнения: 257
Местоположение: Плевен
UNREAD_POST 
колеги има една особенност при по редките автомобили-като отидеш да го купуваш чисто нов има някои опции на които им казваме "поръчкови " .същото е и с над 250 коня на купето .на времето е струвало колкото един мерцедес ново

_________________
coupe- the best


Чет Ное 08, 2007 9:33 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Чет Окт 12, 2006 12:11 am
Мнения: 192
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
vodafon написа:
колеги има една особенност при по редките автомобили-като отидеш да го купуваш чисто нов има някои опции на които им казваме "поръчкови " .същото е и с над 250 коня на купето .на времето е струвало колкото един мерцедес ново


То има, ама до сега никъде не съм прочел да е имало поръчково купе! Изчел съм всички възможни страници и информация за купето и нито съм чувал, нито съм виждал да има такова. А и за 250-те коня вече казах, че за 1000 лева ще станат от 220 на 260 с чип.

_________________
Coupe 1.8 16V


Пет Ное 09, 2007 1:16 am
Профил
Кара велосипед
Кара велосипед

Регистриран на: Сря Дек 19, 2007 12:30 am
Мнения: 23
Местоположение: софия
UNREAD_POST //////
Колеги какво стана с гонката между бмв-то и фиата ? така и не разбрах :D


Чет Яну 24, 2008 11:57 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Чет Окт 12, 2006 12:11 am
Мнения: 192
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST Re: //////
bigpesss написа:
Колеги какво стана с гонката между бмв-то и фиата ? така и не разбрах :D


Дърпах се с такова БМВ и то по надолнище, където БМВ-то има преимущество заради теглото и конете. Резултата е, че започна да ме настига чак към 120 км/ч, но 400 метра бяха мои. При нормален наклон на пътя, това настигане няма да го има:)

_________________
Coupe 1.8 16V


Пет Яну 25, 2008 1:19 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 28, 2005 3:40 am
Мнения: 109
Местоположение: София
UNREAD_POST 
RAADOO написа:
vodafon написа:
LEVSKI написа:
RAADOO написа:

На 2 или 3 пъти чета, че споед теб Limited Edition-а е 282 к.с. Разлика между LE и нормалното в конете няма! И двете са по 220 коня. Разликите са в интериора, спирачките, скоростната кутия и т.н., но и двете са 220 к.с. Сигурно си гледал някое тунинговано след това.


Чул съм го от отговорен фиат-аджия(стар автоджамбазин), щял да го вкарва преди време от Италия. Това че има "20V турбо LE" - 220 коня, не изключва вероятноста да има и друго "20V турбо LE" А може и поръчково да е било. Найстина човека звучеше убедително, и съм склонен да му вярвам.


В случая подкрепям LEVSKI и коригирам със http://en.wikipedia.org/wiki/Fiat_Coupé
където си пише че стандартното 20vt е 220 кс електронно ограничено а определена серия LE е над 250 кс .колко точно -доколкото съм запознат е все различно, зависело е от поръчката .


Купе над 220 кс серийно няма! Доказва го и линка, който си дал, където казват, че не е серийно ограничено, а че с ново ECU, т.е. ЧИП ТУНИНГ, мощността лесно надхвърля 250 коня. С такъв чип от българска фирма, която се занимава с това, купето вдига 40 коня, т.е. става 260.

Не вярвай на стари автоджамбази.:)

Колега много грешиш, има Купе 2.0 20v фабрично 286кс.
"Limited edition PLUS 210 KW / 286 PS .....only around 1400 cars made."
Поздрави :)

P.S.
Запазен такъв екземпляр може да се намери за около 10,000 евра и нагоре :-)

_________________
Изображение
Hot!!!


Пон Яну 28, 2008 6:05 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 28, 2006 1:19 pm
Мнения: 157
Местоположение: DownTown
UNREAD_POST 
Да взема и аз да си напиша нещо по темата... Бях изключил че съм пускал такава и гледам днес тема 5 страници - бах маааа. Гонката още не се е състояла, просто не сме се разбрали за точно време. Обещавам да ви напиша какъв е бил резултата.

п.с. Какви съвети бихте ми дали (например ще тръгваме от светофар , на колко оборота да трагна - 3000 ? ) , 99+ реисинг или ОМВ 100 , да му хърля ли няколко габърчета пред колата и т.н.

_________________
Изображение


Чет Яну 31, 2008 1:39 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 84 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg