Дата и час: Пон Апр 29, 2024 5:06 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 112 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
HGT на 400м? 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Вто Дек 06, 2005 7:03 pm
Мнения: 159
Местоположение: София 07 Слатина
UNREAD_POST 
хахахахахаа абе VirenEngel вместо по-цял ден да пишеш романи по темите вземи се в ръце пък изкарай некви парички и си купи кола стига си си играл с PCто на мама и тати :D

_________________
Слагайте си коланите


Пет Фев 16, 2007 3:33 pm
Профил ICQ
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Пет Дек 29, 2006 3:24 pm
Мнения: 60
Местоположение: София
UNREAD_POST 
BOIT написа:
хахахахахаа абе VirenEngel вместо по-цял ден да пишеш романи по темите вземи се в ръце пък изкарай некви парички и си купи кола стига си си играл с PCто на мама и тати :D


с извинение към нино ... който тебе така и не те санкционира ...

а ти знаеш ли че вече изнервяш и дразниш с глупавите си лишени от смисъл кратки коментари ... ?
какво те притеснява тебе колко дълго пиша бе ? не чети ? капиш ?
парички нямам - доволен ли си комплексарче ?

_________________
: Der Engel ist Viren :


Пет Фев 16, 2007 6:18 pm
Профил
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Чет Дек 22, 2005 10:35 am
Мнения: 233
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Никого не искам да защитавам или обиждам ама в "романа" освен, че има доста глупости има и доста истини за ХГТ-то.

_________________
Bravo 1.6 16v


Пет Фев 16, 2007 6:36 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Вто Дек 06, 2005 7:03 pm
Мнения: 159
Местоположение: София 07 Слатина
UNREAD_POST 
оооо милото мушмороче се изнервилоооооо :( недей мило мишленце тати ще ти купи малко БУ да си играйкаш с него и да си бръмчиш на 5 цилиндъра :wink:

А "капиш" някакъв термин от автомобилизма ли е :?:

_________________
Слагайте си коланите


Пет Фев 16, 2007 6:36 pm
Профил ICQ
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Вто Дек 06, 2005 7:03 pm
Мнения: 159
Местоположение: София 07 Слатина
UNREAD_POST 
:shock: O УЖАС КОШМАР :!: Моля Нино да ме извини за това ,че пак пиша но това не може да продължава така :evil: chris каза нещо лошо за Браво ХГТ искам ВЕДНАГА да се санкционира с 2 жълти картона и доживотна забрана да кара кола пройзведена в Италия :!: Ако в настоящия момент той притежава такава то моля да бъде отнета в полза на VirenEngel за да може да спи спокойно и да не се нарушава душевния му изпълнен със знания в областа на автомобилите мир . Надявам се че молбата ми ще бъде удовлетворена :!:

_________________
Слагайте си коланите


Пет Фев 16, 2007 6:46 pm
Профил ICQ
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Пет Дек 29, 2006 3:24 pm
Мнения: 60
Местоположение: София
UNREAD_POST 
chris написа:
Никого не искам да защитавам или обиждам ама в "романа" освен, че има доста глупости има и доста истини за ХГТ-то.


целия пост беше на майтап и естествено има истини то в тва е майтапа :)

_________________
: Der Engel ist Viren :


Пет Фев 16, 2007 7:22 pm
Профил
UNREAD_POST 
VirenEngel написа:
BOIT написа:
хахахахахаа абе VirenEngel вместо по-цял ден да пишеш романи по темите вземи се в ръце пък изкарай некви парички и си купи кола стига си си играл с PCто на мама и тати :D


с извинение към нино ... който тебе така и не те санкционира ...

а ти знаеш ли че вече изнервяш и дразниш с глупавите си лишени от смисъл кратки коментари ... ?
какво те притеснява тебе колко дълго пиша бе ? не чети ? капиш ?
парички нямам - доволен ли си комплексарче ?


Еееее, аре ся ИНТРИГИ... батко ти BOIT е ожълтен уан дей аго...!!Да не си далтонист или нещо браузера ти да не поддържа ЖЪЛТ/ЧЕРВЕН цвят?! :mrgreen: ... Ама нещо пак взехте да се пените! Ще хвана да ви дам банкова сметка за комисион като частен секундант /съдия/ или ще Ви заключа и двамата! :roll: :mrgreen:
Апропо VirenEngel, предишният "ник" ти беше по -удобен... к'во ме караш сега да си кълча пръстите с това "VirenEngel"?! :roll:
Имам чувство за хумор, но все-пак не прекалявайте с него! :mrgreen:


Пет Фев 16, 2007 10:36 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Вто Дек 06, 2005 7:03 pm
Мнения: 159
Местоположение: София 07 Слатина
UNREAD_POST 
Ninoooooo моля тееее не ни се карайййййй ние с VirenEngel само се забавляваме ( поне аз ) както виждаш не сме прекалявали с некви груби гадости и мръсни думи :D А и разбери го човека купил си е кола, мисли , че върви и изведнъж се оказва ... мн бавна :(

А между другото защо ми даде жълт картон , защото казах че Опела върви повече от Бравото ли какво или за това , че ме направиха за 2 ст. поради не харесването ми на тва прословуто ХГТ не съм убидил никой преди да ме провокират , защото извинявай ама кажеш ли нещо против Фиат тука и ще те изядат с парцалите . Съгласен съм форум на Фиат е и аз карам Фиат нищо против марката , но какво да направя като някой модели просто не ми харесват . Та с 2 думи кажи кое мое изказване беше толкова грубо и гадно , че те провокира да ми дадеш картон .

_________________
Слагайте си коланите


Пет Фев 16, 2007 11:01 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
BOIT написа:
Ninoooooo моля тееее не ни се карайййййй ние с VirenEngel само се забавляваме ( поне аз ) както виждаш не сме прекалявали с некви груби гадости и мръсни думи :D А и разбери го човека купил си е кола, мисли , че върви и изведнъж се оказва ... мн бавна :(

А между другото защо ми даде жълт картон , защото казах че Опела върви повече от Бравото ли какво или за това , че ме направиха за 2 ст. поради не харесването ми на тва прословуто ХГТ не съм убидил никой преди да ме провокират , защото извинявай ама кажеш ли нещо против Фиат тука и ще те изядат с парцалите . Съгласен съм форум на Фиат е и аз карам Фиат нищо против марката , но какво да направя като някой модели просто не ми харесват . Та с 2 думи кажи кое мое изказване беше толкова грубо и гадно , че те провокира да ми дадеш картон .


Защо съм ти дал жълт картон може да провериш по-назад в мненията си...горе в дясно на поста ти свети едно "ривю".Или по-просто казано за използване на обидни думи...."мишоци"! Мишоците са на друго място, тук няма такива.Който и както и да те провокира, това не ти дава ПРАВО да използваш обидни думи и сравнения.Сигурен си нали, че този който те е обидил си е получил заслуженото.Тук не сме сектанти! Проследи мненията ми и ще видиш, че много пъти съм казвал, че Брава/Браво /без двигателите им/ за мен е "дърво" и "тояга".Защо мисля така, мога да го докажа.Но никой не ме е нарекъл "мишок", както и аз не наричам притежателите им "мишоци"! Нямам нищо против спора Ви и споровете изобщо, но не бих допуснал във форума АРГУМЕНТИТЕ да са обиди.Нека аргументите бъдат ОПИТ, ФАКТИ, ЦИФРИ и все неща които са извън "ГАНКОВОТО КАФЕНЕ"! Сега ще Ви помоля, спорете си но без обидни думички! Не забравяйте, пък и може да погледнете статистиката, че този форум се чете от много хора.
Приятен "WEEKEND"! :mrgreen:


Пет Фев 16, 2007 11:16 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Вто Дек 06, 2005 7:03 pm
Мнения: 159
Местоположение: София 07 Слатина
UNREAD_POST 
Благодаря ти за отговора напълно съм съгласен с теб не бях прав за "мишоците " честно казано малко си изпуснах нервите :)

_________________
Слагайте си коланите


Пет Фев 16, 2007 11:46 pm
Профил ICQ
Фиат маниак
Фиат маниак

Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 7:42 pm
Мнения: 671
Местоположение: Пловдив 04 Северен
UNREAD_POST 
Опел? Ъ-ъ-ъ-ъ, това беше емблемата нали?


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.


Съб Фев 17, 2007 4:07 am
Профил
Кара балканче
Кара балканче

Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 3:57 pm
Мнения: 48
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Ех тия Опели с C20XE как ви бъркат по дупките... :D Не съм си правил труда да чета темата щото ще трябва много да цитирам и да влизам в спорове!!! Обаче Астра сток читава без катализатор дава 15.8 на Божура... с нормални стриит гуми ... без олекотяване!!!Като може и да свали на 15.7 ако е без шибидах понеже той тежи 20кг на метална шейна е която тежи доста ... и трябва да има кой да я кара както трябва.

С олекотяване може да слезе в ниските 15 и без тунинг ... все пак говорим за 3 десети... като се окости могат да се свалят 70-80кг без рязане и така без проблем слиза в ниските 15 ... демек 15.4 се водят ниски 15 вече. :D Със сликове с разните там модчета може и без нитро да слезе до около 14.5 .... и това вече е направено с една Астра ... лично и записах няколко времена около 14.5 на Божура :D

Ритмо прочетох някъде ... много искам да се появи някое Ритмо да видим какво ще направи на мерилката.... и после да тръгнат да тестват и максимална скорост и разход...

Дали главата е колдъншмит или кослърд ... все тая ... вървежа е един ... пък повечето астри дето знам са със КС ... и проблеми с главите не е имало!!!Може повдигачи да се разтропат ... клапани да са за смяна ... ама проблеми с пукнати глави може да има само от безхаберно отношение към колата ... каране без охладителна течност ... ръчкане на студен мотор и прочие. :D


Нед Фев 18, 2007 2:48 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Пет Дек 29, 2006 3:24 pm
Мнения: 60
Местоположение: София
UNREAD_POST 
MaXo написа:
Ех тия Опели с C20XE как ви бъркат по дупките... :D Не съм си правил труда да чета темата щото ще трябва много да цитирам и да влизам в спорове!!! Обаче Астра сток читава без катализатор дава 15.8 на Божура... с нормални стриит гуми ... без олекотяване!!!Като може и да свали на 15.7 ако е без шибидах понеже той тежи 20кг на метална шейна е която тежи доста ... и трябва да има кой да я кара както трябва.

С олекотяване може да слезе в ниските 15 и без тунинг ... все пак говорим за 3 десети... като се окости могат да се свалят 70-80кг без рязане и така без проблем слиза в ниските 15 ... демек 15.4 се водят ниски 15 вече. :D Със сликове с разните там модчета може и без нитро да слезе до около 14.5 .... и това вече е направено с една Астра ... лично и записах няколко времена около 14.5 на Божура :D

Ритмо прочетох някъде ... много искам да се появи някое Ритмо да видим какво ще направи на мерилката.... и после да тръгнат да тестват и максимална скорост и разход...

Дали главата е колдъншмит или кослърд ... все тая ... вървежа е един ... пък повечето астри дето знам са със КС ... и проблеми с главите не е имало!!!Може повдигачи да се разтропат ... клапани да са за смяна ... ама проблеми с пукнати глави може да има само от безхаберно отношение към колата ... каране без охладителна течност ... ръчкане на студен мотор и прочие. :D


много е хубаво че не си я прочел ... :)
обаче никой не обсъждаше астра ! :)
... и тя е последния автомобил който ще ни бръкне в дупките :)
марката на главата също нямаше значение ... а проекта

от 15.4 до 14.5 с леки модове без рязане - искам да я вида тая астра :)

_________________
: Der Engel ist Viren :


Нед Фев 18, 2007 4:07 am
Профил
Кара балканче
Кара балканче

Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 3:57 pm
Мнения: 48
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Еми ако ходише на Божурище щеше да си я виждал. :D


Нед Фев 18, 2007 10:50 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Вто Дек 06, 2005 7:03 pm
Мнения: 159
Местоположение: София 07 Слатина
UNREAD_POST 
VirenEngel сега ти говориш глупости , защото спора от самото начало е за Астрата ,че давала високи или ниски няма значение 15ки . Чичо Скруч спомена някакви времена и вие го направихте на трътка после аз се обадих и аз също се оказах пълен глупак и неразбирач , защото се опитах да ви обясня ,че Астрите найстина дават подобни времена та дори и по-ниски , но нееееее Астрата не било кола щото видиш ли няма евронорми и не знам си какво. Бил съм на Божурище на всички състезания , а и не само и Астрите винаги са вървели адски мн спрямо другите 2.0 16 клапанови модели , а що се отнася за Браво НИКОГА не съм виждал да не говорим за някакви запомнящи се времена . Но да не започваме спора пак .

MaXo от сега да ти кажа , защото виждам ,че си от скоро във форума ТУК НЕ СЕ ГОВОРИ ЛОШО за който и да е модел на Фиат в противен случай излизаш пълен глупак . Може аргументите ти да са 100% сигурни и проверени ... това няма значение щом е Фиат значи е феноменално еле пък ако говорим за ХГТ .

_________________
Слагайте си коланите


Нед Фев 18, 2007 11:46 am
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 112 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg