Дата и час: Пон Апр 29, 2024 2:15 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 112 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
HGT на 400м? 
Автор Съобщение
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка

Регистриран на: Чет Апр 07, 2005 8:50 pm
Мнения: 412
Местоположение: София
UNREAD_POST 
та-рам-там, бум бум бум, та-рам-там... тая тема я бях пуснал преди 2г. ама важно е интрига да има :D тунинг.бг се намеси, сега остава и опел.бг да скочат и ще стане като с фв форума! карам 20в, и определено въпросната астра е доста по бърза, както и г3 16в. и т.н.! може би карачите на хгт се залъгват по звука или усещането за набиране, но е факт че бравото е един от бавните хот-хечбеци.. плюсовете са му други :D

_________________
"То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.


Нед Фев 18, 2007 1:52 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Пет Дек 29, 2006 3:24 pm
Мнения: 60
Местоположение: София
UNREAD_POST 
MaXo написа:
Еми ако ходише на Божурище щеше да си я виждал. :D


бил съм ... :dontknow:

_________________
: Der Engel ist Viren :


Нед Фев 18, 2007 2:31 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Пет Дек 29, 2006 3:24 pm
Мнения: 60
Местоположение: София
UNREAD_POST 
BOIT написа:
VirenEngel сега ти говориш глупости , защото спора от самото начало е за Астрата ,че давала високи или ниски няма значение 15ки . Чичо Скруч спомена някакви времена и вие го направихте на трътка после аз се обадих и аз също се оказах пълен глупак и неразбирач , защото се опитах да ви обясня ,че Астрите найстина дават подобни времена та дори и по-ниски , но нееееее Астрата не било кола щото видиш ли няма евронорми и не знам си какво. Бил съм на Божурище на всички състезания , а и не само и Астрите винаги са вървели адски мн спрямо другите 2.0 16 клапанови модели , а що се отнася за Браво НИКОГА не съм виждал да не говорим за някакви запомнящи се времена . Но да не започваме спора пак .

MaXo от сега да ти кажа , защото виждам ,че си от скоро във форума ТУК НЕ СЕ ГОВОРИ ЛОШО за който и да е модел на Фиат в противен случай излизаш пълен глупак . Може аргументите ти да са 100% сигурни и проверени ... това няма значение щом е Фиат значи е феноменално еле пък ако говорим за ХГТ .


така е бе ...
ти интрига ли се опитваш да напрайш не мога да те разбера ... някво мурафетаджииче с счупено пунте се явяваш ?
той максо с сток кола свали от мъчни 15.9 на 15.4 че и надолу ... преди време в "един ден" без нищо да и прави :)
кво значение има това ... ? :)

сега с това че хгт-то нямало запомнящи се времена какво ? :)
трябваше да се гръмнем и да кажем ебати и боклука са ли ...
глей ся ... за астра написахме че тоя автомобил е брАз ... и спора не беше за това но винаги ама винаги има халосници като тебе който да си удрят лайната в вентилатора всеки път като се опитат да пръднат ...
бравото за незнам кой път - ама за незнам кой път ще напиша че няма и да започне да дава времена по причините които вече са изписани 1000 пъти ... но пак ше се намери някой ахмах да се пеняви в съвсем друга насока единствено и само с цел дразнене ... ти откога си в форума че даваш насоки на новодошлите - аз бях преди много време и да ти кажа тебе те нямаше ... сега е доста доста по демократично тук :) ... и ти си последния който ше е съдник на това ...
максовото до месец го очаквам да провъзгласи колко смотана марка е фиат с тва пунто дето го е взел ... и той някакъв капацитет за преценка или мерило ли е? :)
трябва да сме ходили да си изпотрошиме колите всяка събота и неделя на божура за да печелиме касетофончета и двд-та от томболата за да знаем че с наклон и бетон са реалните времена на по-тежка кола !? хехехехе ...
и ще ти отговоря в насоката която специално на тебе ти е целта тука да дразниш - ако хгт е бавно за теб ... ти направо си спрял батюуту :D
цялата тема е за едно заключване :)

_________________
: Der Engel ist Viren :


Нед Фев 18, 2007 2:56 pm
Профил
UNREAD_POST 
Вижте юнаци! Въпреки, че съм силно впечатлен от епистоларните напъни на някои от Вас, преди Ви бях споменал, че нямам никакво намерение да правим този раздел КЛОН,ФИАТ-ПОДРАЗДЕЛЕНИЕ,BRANCH на tuning.bg!Мерете си приказките, но както сте го подкарали не темата, а е възможно да заключим РАЗДЕЛА...и без това не носите почти никаква информация, а ден след ден конструирате нова и нова ЛАЙНОМЕТКА.При следващият по-"ИЗРАЗИТЕЛЕН" пост, Ви обещавам, че ще пусна анкета в "служебни" и "житцето ще Ви бъде секвестирано" "уан дей афтър"! :mrgreen:


Последна промяна Nino на Нед Фев 18, 2007 8:41 pm, променена общо 1 път



Нед Фев 18, 2007 4:57 pm
UNREAD_POST 
Напълно съм съгласен с "toko", аз също съм имал подобни наблюдения докато карах "HGT" (повече от година и половина), НО АЗ НЕ СЪМ СИ КУПИЛ, ЗА ДА СЕ НАДБЯГВАМ С НЕГО НА 400М. :idea:
Точно там е и изходната позиция на много от притежателите на "Bravo HGT", за които 400м. не са най-важното, не са фикс идея и не са целта на покупката :idea:
Затова и съм ходил на Мочурище точно два пъти в живота си, БЕЗ КОЛА и двата пъти си тръгнах много бързо, защото ми се додрайфа от селяния и простотия, в сбирщината от дЪбилни същества Yellow_Flash_Colorz_PDT_47 с мнооооого малки изключения :!:
Просто тези 400м. от доста време не ме влекат и ми е през оная работа за чуждите коли - а на вас какво ви пука за тях :?: :?: :?:
Какво ти дреме на "теб", че твойта "Astra GSi" е по-бърза от мойто "Bravo HGT" - ти заради мен ли си я купил :?: :?: :?:
Или искаш да кажеш, че тя е най-бързата кола в света и затова точно нея си избрал :?: :?: :?:
Много тъпо разсъждавате, да знаете :idea:
Когато аз ходех по нелегални гонки, през 2000г., също имаше такива персонажи, но тогава още не се взимаха на сериозно и само си разтягаха локуми, по-рядко се надбягваха и нямаха толкова пари, време, акъл за тунинг... просто беше друго, а сега - Мочурище ви проми мозъка - 400метра, та 400метра :D
Дреме ми на гъза за 400-те метра, при положение, че някой-си е левун и може да дава газ само направо :mrgreen:
Точно там се крие и отговора на въпроса, колко от вас, дето са силни на 400м. имат друга сеилна черта в колите си :?: :!:
През 2000г. освен светофарните гонки се организираха и един друг вид надпревари, а именно "ОМВ - Рожен" > "Горублянско Ханче" > "ОМВ Рожен" - тогава си личеше кой може да кара и кой е въздух под налягане, личеше си и коя кола е по-добра комплексно, личеше си и кой познава автомобила, личеше си и кой влага пари в колата си, личеше си всичко :idea: :idea: :idea:
Не си мислете, че "Bravo HGT" е лоша кола, само защото е по-слабо от "Astra GSi" на 400м. :mrgreen: -помнете, че не на всички мирогледа им е ограничен, като вашия :idea:


Нед Фев 18, 2007 8:15 pm
UNREAD_POST 
Ей мама му стара, най-после един смислен пост в тази тема! Kuku имаш много бири от мен на някоя среща! :beer:
ПП.. може да вземеш Tickles за личен шофьор! :mrgreen:


Нед Фев 18, 2007 8:21 pm
UNREAD_POST 
Срам ме е да се появя на среща, без Гранде :D


Нед Фев 18, 2007 8:58 pm
UNREAD_POST 
Kuku написа:
Срам ме е да се появя на среща, без Гранде :D

Добре тогава, ще почакаме докато аз се появя с новото Браво... ще те взема лично от офиса! :mrgreen:


Нед Фев 18, 2007 11:12 pm
UNREAD_POST 
Nino написа:
Kuku написа:
Срам ме е да се появя на среща, без Гранде :D

Добре тогава, ще почакаме докато аз се появя с новото Браво... ще те взема лично от офиса! :mrgreen:
С най-голямо удоволствие ще се повозя на новата ти кола 8)


Нед Фев 18, 2007 11:20 pm
UNREAD_POST 
Nino написа:
Майтап да става... "ех, мечти, мечти".Скоро надали ще я купя! :mrgreen: Нещо колкото по-остарявам, по-ме влечат джиповете! :mrgreen:
Поздравления за избора ти! "Грандето" е голям автомобил!


Споко бе, новата Брава ще джип :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Пон Фев 19, 2007 12:31 am
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Вто Дек 06, 2005 7:03 pm
Мнения: 159
Местоположение: София 07 Слатина
UNREAD_POST 
:36_2_33:

_________________
Слагайте си коланите


Пон Фев 19, 2007 1:50 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Не си струва парите новото Браво, според мен - може би, защото ги нямам :(
Дано поне в България е по-евтино... :roll:


Пон Фев 19, 2007 1:56 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 9:57 am
Мнения: 69
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Nino написа:
Ей мама му стара, най-после един смислен пост в тази тема! Kuku имаш много бири от мен на някоя среща! :beer:
ПП.. може да вземеш Tickles за личен шофьор! :mrgreen:


аз какво общо имам :P

_________________
Bravo, 1.8 16V
Изображение


Пон Фев 19, 2007 11:34 pm
Профил
UNREAD_POST 
Tickle написа:
аз какво общо имам :P


Ами точно това целях, да те провокирам,за да се появиш отново и при нас! :mrgreen:


Вто Фев 20, 2007 11:47 am
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 26, 2005 1:51 pm
Мнения: 838
Местоположение: София,Люлин
UNREAD_POST 
абе модовете какво само спамите темата :mrgreen:

_________________
фиатче Браво 2.0


Вто Фев 20, 2007 12:36 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 112 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg