Дата и час: Пон Апр 29, 2024 6:29 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 27 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
седичи vs хгт 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
Red Storm написа:
pugsy,ако седичито ти е на газ,ще престана да говоря с теб.Обиждаш мотора. :mrgreen: :mrgreen:


:mrgreen:

кво да правиш на ден навъртам по около 40-50км
на бензин спокоино каране градско ми дава 12-13 на газ 15-16,а извън града и 2-те 10-10.5 ама под 140 не падам

между другото може да дойдем да гледаме твойто типо,един приятел му се иска да го види


Пон Мар 19, 2007 11:28 am
UNREAD_POST 
Заповядайте,вече е с нови джанти 16*


Пон Мар 19, 2007 4:33 pm
UNREAD_POST 
:mrgreen:


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.


Вто Мар 20, 2007 11:46 am
UNREAD_POST 
я да те питам,по малко от 15" можеш ли да сложиш отпред


Вто Мар 20, 2007 12:43 pm
UNREAD_POST 
Не.И не всички 15" стават,защото дисковете и апаратите са много големи.Стават само фиатови 15".


Вто Мар 20, 2007 1:00 pm
UNREAD_POST 
ахм
защото бях тръгнал слагам една железна 14"за малко и се оциклих


Вто Мар 20, 2007 1:11 pm
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Чет Май 03, 2007 2:18 pm
Мнения: 49
Местоположение: Пазарджик
UNREAD_POST 
Какво ги сравнявате тия динозаври :) ? Едно Punto HGT 1.8 16V ще ги отнесе и двамата! Пунтото е истинската бегачка на FIAT според мен. Неслучайно FIAT-ът, който може да видите по-различните ралита е именно Punto, колкото и рали версиите да нямат нищо общо с нормалните коли.
В страни от темата изкам да кажа, че много ме е яд заради факта, че тука се радваме и се надбягваме с някакви 10+ годишни коли, които Европа захвърля у нас като в кофа за буклук. Там вече са ги забравили тия модели, ния тука ги издигаме едва ли не в култ. Малко се разгорещих, ама това е положението.
:evil: :evil: :evil:

_________________
"I don't feel I have to wipe everybody out, Tom. Just my enemies." Michael Corleone


Чет Май 10, 2007 3:00 am
Профил
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка

Регистриран на: Чет Апр 07, 2005 8:50 pm
Мнения: 412
Местоположение: София
UNREAD_POST 
колега.. объркал си се много по всички точки! оставям на колегите да ти обяснят защо..

_________________
"То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.


Чет Май 10, 2007 11:06 am
Профил
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Чет Май 03, 2007 2:18 pm
Мнения: 49
Местоположение: Пазарджик
UNREAD_POST 
Не ме рабирайте погрешно, и аз съм заклет фиатаджия. Просто ми се иска да се хвалим и надбягваме с по-нови коли - я Гранде Пунто Абарт, я Стило Абарт. Иначе легендите са си легенди! Аз даже бих предпочел едно седичи пред мойта ламя дето само гълта много пък не върви, като за тоя разход. Ако трябваше да залагам бих заложил за Пунто 2 HGT, ако е добър коефициента :wink: .

_________________
"I don't feel I have to wipe everybody out, Tom. Just my enemies." Michael Corleone


Пет Май 11, 2007 12:04 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 11, 2005 9:35 am
Мнения: 145
Местоположение: Русе
UNREAD_POST 
Колега и си прав и не си прав.На всеки му се иска да кара нова кола,но такива ни са възможностите.Аз лично не бих си сменил примерно седичито-имах две (или дай боже да си купя Интеграле Ево 2,каквато ми е мечтата) с какъвто и да е нов модел на ФИАТ спортен модел.Факт е че с едни спортни валове (разпределителни) и подходящ чип ,седичито отива на около 220 конски сили и масово ги правят на острова.А и мотор под два литра лично за мене не става,както казваше един познат- като няма въздух-няма вървене.Просто за мене не са показали нещо по-добро след Интеграле-то(няма ли принудително пълнене-няма сила).А това е кола която се е доказала с доста години победи в ралитата и е факт че не може да се намери такава кола по моргите на запад,сами си правете извода защо.А и като цяло старите мотори са по-издържливи от новите.
Все пак много хора-много мнения, мойто е такова каквото го написах :wink:

_________________
Lancia Dedra 2.0 16V Turbo - 220hp-for now
Mobil 1 & ESSO - Русе регион


Пон Май 28, 2007 8:14 pm
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 7:53 pm
Мнения: 4
Местоположение: София 06 Подуяне
UNREAD_POST 
Di Kanio бате правси Пунтото е бегачка ама знаеш ли че седичито ще остави в точка Пунто-то защото съм се возил в такава кола и знам за кво става на въпрос


Пет Авг 10, 2007 12:22 pm
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 7:53 pm
Мнения: 4
Местоположение: София 06 Подуяне
UNREAD_POST 
и сега на скоро на бояна на дръпките имаше една гонка между Голф 4 1.8 Турбо и Типо Седичи. Седичи-то го бии с половин кола разтояние 8)


Пет Авг 10, 2007 12:26 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 27 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg