Дата и час: Пет Мар 29, 2024 6:23 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 66 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Fiat Bravo 2.0 20V 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
trsp написа:
не сранияваме а само казваме мниниятя бате а вече знам моторите на фиат на изуст поне петака :x и то защото все на строшени поподам
И понеже ти попадаш на строшени двигатели на "ФИАТ", затова на "Ауди" са им хубави двигателите :?: :!: :shock: :? :roll:
Какво пречи собствениците на тия счупени двигатели да са мърлячи и изверги, затова да го трошат :?:
Аз няколко пъти ти казах, че съм карал такова Браво, НО моя двигател не се е счупил :idea: :idea: :idea:
Като го знаеш наизуст петака на "ФИАТ", кажи ми, защо мойта кола 3 / три / години се движи в България и не е счупила нищо по двигателя :?: а до колкото си спомням, аз не съм я жалил, ама хич :!:


Сря Мар 21, 2007 9:34 pm
UNREAD_POST 
sugarboy написа:
Абе, човек, със затворени очи ли пишеш и не гледаш ли, преди да натиснеш бутона "Прати", какво си написал?!


Толкова си може човека :) Ако и при колите е толкова грамотен (в което лично аз не се съмнявам), ясно защо предпочита германски автомобили :)

trsp: Карам и германски коли (освен тези в подписа, често карам и един МВ 190 (купен нов в БГ, сега е на 92 хил км.), както и един Голф 5 2.0 TDI (на 5 месеца). Не сменям италианката за тях, мерси.
(Бих се замислил малко за Голфа, но само защото е чисто нов, иначе ако го сравнявам с новите ФИАТи, пак не бих го избрал)


Сря Мар 21, 2007 9:57 pm
UNREAD_POST 
Пък съвсем скоро се качих на една бемвара 318, която по думите на собственика "мноо бяга". На по-куц кон не се бях качвал :) :) :). После го качих у фиато и си глътна езика :)


Сря Мар 21, 2007 10:00 pm
UNREAD_POST 
Immortal написа:
Пък съвсем скоро се качих на една бемвара 318, която по думите на собственика "мноо бяга". На по-куц кон не се бях качвал :) :) :). После го качих у фиато и си глътна езика :)

А имаше ли после реплики от сорта "Да бе, да - те италианките
са "наточени" ама друго си е немското - здраво е!" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Сря Мар 21, 2007 10:16 pm
UNREAD_POST 
:wink:
"...то БМВто се "развърта" на високите обороти... ...щото е със задно предаване... ... ама вдига 220, пък Темпрата не може... ...ако и БМВто имаше такова табло... " :D

да не говорим, че няма ел.стъкла, а централното си го слага допълнително...


Сря Мар 21, 2007 10:22 pm
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Пон Май 23, 2005 4:18 pm
Мнения: 1403
Местоположение: пловдив
UNREAD_POST 
Immortal написа:
Пък съвсем скоро се качих на една бемвара 318, която по думите на собственика "мноо бяга". На по-куц кон не се бях качвал :) :) :). После го качих у фиато и си глътна езика :)


усещането при бмв и темпрата е различно , затова ти се струва че е куцо , бмв 318 бие такава темпра за мое съжеление /имам я същата/

_________________
TEMPRA 1.8 SW.SLX
UNO 1.0 FIRE
Изображение


Чет Мар 22, 2007 12:52 pm
Профил
UNREAD_POST 
Аз го тествах на късо разстояние, стори ми се много тромаво, поне на старт. Вероятно ако го опна на по-дълга отсечка ще е друго, но от място при рязко натискане на газта доста бавно се наема. Докато Темпрата като и стъпя на педала и скача... Щом и него го впечатли :wink:


Пет Мар 23, 2007 11:59 am
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 9:31 am
Мнения: 14
Местоположение: София 09 Лозенец
UNREAD_POST 
Хубаво върви бравото 2.0 20V, ама ми се струва че в тоя клас то е най слабо върви :D


Чет Апр 19, 2007 9:10 am
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
worker написа:
Хубаво върви бравото 2.0 20V, ама ми се струва че в тоя клас то е най слабо върви :D


На 400м не върви като конкурентите. Но удоволствието от пътуването по шосе е в полза на 5-ка, а не на тия дето го бият на 400м.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Чет Апр 19, 2007 9:33 am
Профил ICQ YIM
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 9:31 am
Мнения: 14
Местоположение: София 09 Лозенец
UNREAD_POST 
Цитат:
На 400м не върви като конкурентите. Но удоволствието от пътуването по шосе е в полза на 5-ка, а не на тия дето го бият на 400м.


Ама те не само на 400м. го бият :idea: А и на дълго, нищо че е 5 цилиндъра :D


Пет Апр 20, 2007 10:18 am
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Моето не е HGT, но и HGT да беше последното нещо което би ме интересувало е дали някой ще ме бие на 400м или по-дълго :wink: Важното е на мен колата да доставя удоволствие.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Пет Апр 20, 2007 10:40 am
Профил ICQ YIM
UNREAD_POST 
Странно, но като някой не се кефи на вървежа на колата - пък да сложи туй-онуй...колко му е, аз мисля, че тази кола е една добра база за тунинг.


Съб Апр 28, 2007 2:40 am
Кара велосипед
Кара велосипед
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 16, 2007 3:05 pm
Мнения: 25
Местоположение: Рила;кара Calibra C20XE
UNREAD_POST 
Тази вечер с един приятел направихме няколко старта с ХГТ,аз съм с Калибра С20ХЕ,доста победи записах,имам и 2 загуби от Бравото,за 5 цилиндъра,доста добре се представят!Малко е тромаво на старт,но след това показва рогца! :mrgreen:

_________________
C20XE RULZ


Пон Апр 30, 2007 12:43 am
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Вто Апр 24, 2007 9:27 am
Мнения: 15
Местоположение: Варна 01 Одесос
UNREAD_POST 
Здравейте и от мен.От скоро имам такав Фият-хгт.Занимавам се с коли и съм карал доста и най-различни.Чувам много лоши неща за хгт и някой са верни.Малко е тромав и усещането при ускорение е слабо но не мисля че е за подценяване.Преди два дни го разходих малко извън града и съм очарован въпреки разхода от 10/100.Вчера излязох на магистралата да го тествам след изправяне на джанти и да ви кажа че кола в този клас да откача-буквално след 120км/ч. май рядко се среща.Моето мнение е че Фията е звяр и то много стабилен.Усетих голяма разлика между бензин 95 и 98....при други коли не се усеща това чак толкова.Това е от мен:)


Сря Май 02, 2007 2:57 pm
Профил
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка

Регистриран на: Чет Апр 07, 2005 8:50 pm
Мнения: 412
Местоположение: София
UNREAD_POST 
stamenus написа:
Здравейте и от мен.От скоро имам такав Фият-хгт.Занимавам се с коли и съм карал доста и най-различни.Чувам много лоши неща за хгт и някой са верни.Малко е тромав и усещането при ускорение е слабо но не мисля че е за подценяване.Преди два дни го разходих малко извън града и съм очарован въпреки разхода от 10/100.Вчера излязох на магистралата да го тествам след изправяне на джанти и да ви кажа че кола в този клас да откача-буквално след 120км/ч. май рядко се среща.Моето мнение е че Фията е звяр и то много стабилен.Усетих голяма разлика между бензин 95 и 98....при други коли не се усеща това чак толкова.Това е от мен:)
батенце, ако сложиш и октан бустър в резервоара става още по интересно :D

_________________
"То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.


Пет Май 04, 2007 10:51 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 66 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg