Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:03 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 66 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Fiat Bravo 2.0 20V 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
Abarth. написа:
Kuku написа:
И 155 не мачка наред :wink: :P както би трябвало да бъде :roll:

Абе заеби ти ;) Има много голяма разлика с 147 ;) Много по напред е и ABF-а му гледа задния номер ;)
Карал съм едно с новия мотор, дето мислех да го купувам преди години, ама нещо не ми направи толкова силно впечатление, а беше 2001г. :roll:


trsp написа:
а бе тоия мотори 2.0 20v нияма по голием боклук от него с иэвинини е эащото на много сам виждал испаднал лагер биела на 4 цилиндър и то не на един а на много иначе дияни на турбо
Тук си в голяма грешка :) Мотора може да не върви, ама е мноооого здрав :idea:


Съб Мар 03, 2007 3:55 pm
Кара велосипед
Кара велосипед

Регистриран на: Чет Мар 30, 2006 7:36 pm
Мнения: 21
Местоположение: София 08 Изгрев
UNREAD_POST 
е ще ти го покажа на живо при следващия такъв ще те викна та да видиш эа какво говория имам опит с тия мотори ги энам на иэуст :P


Съб Мар 03, 2007 6:51 pm
Профил
UNREAD_POST 
Е, аз не казвам, че не може да се случи, ама чак пък на много :roll:


Съб Мар 03, 2007 9:59 pm
Кара велосипед
Кара велосипед
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 16, 2007 3:05 pm
Мнения: 25
Местоположение: Рила;кара Calibra C20XE
UNREAD_POST 
Abarth. написа:
Kuku написа:
И 155 не мачка наред :wink: :P както би трябвало да бъде :roll:

Абе заеби ти ;) Има много голяма разлика с 147 ;) Много по напред е и ABF-а му гледа задния номер ;)

Кога ще изкарате такова Фиатче срещу сток АБФ,да видим дали ще види номера на голфа,ма много бързи тия ХГТ,ма само тука май,що ги няма никъде!?! :roll:
Айде аз не разбирам,обясни ми ти,гледам си в час,нищо лично! :wink:

_________________
C20XE RULZ


Нед Мар 04, 2007 12:12 pm
Профил
UNREAD_POST 
Чичо Скруч написа:
Abarth. написа:
Kuku написа:
И 155 не мачка наред :wink: :P както би трябвало да бъде :roll:

Абе заеби ти ;) Има много голяма разлика с 147 ;) Много по напред е и ABF-а му гледа задния номер ;)

Кога ще изкарате такова Фиатче срещу сток АБФ,да видим дали ще види номера на голфа,ма много бързи тия ХГТ,ма само тука май,що ги няма никъде!?! :roll:
Айде аз не разбирам,обясни ми ти,гледам си в час,нищо лично! :wink:

Нямам такова иначе щях да изкарам ;)


Нед Мар 04, 2007 2:56 pm
Кара велосипед
Кара велосипед

Регистриран на: Чет Мар 30, 2006 7:36 pm
Мнения: 21
Местоположение: София 08 Изгрев
UNREAD_POST 
е аэ энам а пак и эа сравнение тоэи мотор 147 коня, а на ауди 160 и по иэдражлив и тоэи а ауди


Нед Мар 04, 2007 8:16 pm
Профил
UNREAD_POST 
trsp написа:
е аэ энам а пак и эа сравнение тоэи мотор 147 коня, а на ауди 160 и по иэдражлив и тоэи а ауди
Ама това, че ти си виждал някой счупен мотор, не значи, че всички са трошливи :idea:
Аз моя мотор как не можах да го счупя за 20 месеца ежедневно каране и близо 50'000км :)


Нед Мар 04, 2007 9:06 pm
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Пон Мар 05, 2007 12:15 am
Мнения: 13
Местоположение: Пазарджик Област
UNREAD_POST 
Е тва е много красив мотор и как седи само в коша зловещо просто си е мания няма какво да си кривя душата но са могли да изтискат повече ПОТЕНЦА от него и има много излишен материал по него, а що се отнася за здравина ще разбера много скоро тестовете са в действие :mrgreen:


Пон Мар 05, 2007 12:57 am
Профил
Кара велосипед
Кара велосипед

Регистриран на: Чет Мар 30, 2006 7:36 pm
Мнения: 21
Местоположение: София 08 Изгрев
UNREAD_POST 
не е един или нияколко а доста да беше един аиде ядва се а аэ чакам още един эа ремонт теэи дни аман от тоэи мотор


Пон Мар 05, 2007 9:37 pm
Профил
UNREAD_POST 
trsp написа:
не е един или нияколко а доста да беше един аиде ядва се а аэ чакам още един эа ремонт теэи дни аман от тоэи мотор
:roll: :dontknow:


Вто Мар 06, 2007 9:39 am
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 08, 2006 9:48 am
Мнения: 116
Местоположение: Пловдив
UNREAD_POST 
trsp написа:
не е един или нияколко а доста да беше един аиде ядва се а аэ чакам още един эа ремонт теэи дни аман от тоэи мотор

А я кажи каква е твоята кола.Гледам си много в час :mrgreen: И да не лъжеш :mrgreen:

_________________
FIAT BRAVO 2.0 20v (Добре бе)


Вто Мар 06, 2007 7:24 pm
Профил
Кара велосипед
Кара велосипед

Регистриран на: Чет Мар 30, 2006 7:36 pm
Мнения: 21
Местоположение: София 08 Изгрев
UNREAD_POST 
нема эначение просто сме тука да си помогаме :D ще кажа че 20v но каква не :D :) :wink:


Вто Мар 06, 2007 9:32 pm
Профил
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка

Регистриран на: Чет Апр 07, 2005 8:50 pm
Мнения: 412
Местоположение: София
UNREAD_POST 
интрига!.. с какво ни помагаш? може и много да разбираш, ама представяш гледната си точка като осмокласник! сам виж отстрани как изглеждаш! на твое място бих се засрамил и не бих философствал поне два месеца :D

_________________
"То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.


Сря Мар 07, 2007 12:38 pm
Профил
Кара Симсонка
Кара Симсонка

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 2:46 pm
Мнения: 55
Местоположение: София
UNREAD_POST 
trsp написа:
а бе тоия мотори 2.0 20v нияма по голием боклук от него с иэвинини е эащото на много сам виждал испаднал лагер биела на 4 цилиндър и то не на един а на много иначе дияни на турбо


виж сега - не си много прав за това, че мотора е голям боклук, просто хгт като се пържи яката трябва да има масло до горе, че и отгоре и само пълна синтетика. и тогава няма проблем с лагерите на биялите.

ако го ръчкаш мотора с масло до средата или под - тогава само става така - защото е много голяма главата и сичкото масло отива там и в картера не остава и прас.

:D е защо реши, че само пък на 4 цилиндър се чупи, на моята на друг изпраска :D

и е вярно, че хгт малко по бавно се развърта от конкурентите, ама това за рацерите дето се гонят по една права е от значение, иначе колата за каране сее утрепала - петака на фият е един от най балансираните двулитрови двигатели с жестока тяга м/у 4 и 7 хиляди оборота, само малко умения се изискват та да се изстиска :D
за тези дето искат да върви много ама без много мисъл да си земат дизел комън рейл и твае :D


Сря Мар 07, 2007 3:53 pm
Профил
Кара велосипед
Кара велосипед

Регистриран на: Чет Мар 30, 2006 7:36 pm
Мнения: 21
Местоположение: София 08 Изгрев
UNREAD_POST 
эа баланс не си прав ама никак на ауди са наи и са наи първи 5 цилиндара и эдрави а на другото не знам но все на този 4 цилиндар испада и на 5 също а на аудеи немат този проблем


Сря Мар 07, 2007 9:06 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 66 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg