Дата и час: Пон Апр 29, 2024 12:39 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 119 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Opel kadett cabrio gsi C20NE 115 h.p. Vs Brava 1,6 16v 182A4 
Автор Съобщение
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Пон Мар 05, 2007 12:15 am
Мнения: 13
Местоположение: Пазарджик Област
UNREAD_POST 
Kuku написа:
gsi_0890, точно ти ли намери да говориш за комплекси, дето само дръпки и гонки са ти в главата - какво доказваш с тях :?: :yahoo 4:
Казах ти, колата ми е в сервиз и няма да излезе скоро, даже както е тръгнало май няма да излезе никога :cry: иначе идвах и Ви разпуквах, като Ви започна от "Кадет 1.6Д" и Ви смачкам до последната "Калибра Турбо" 8) 8) 8)
Просто извадихте късмет, че колата е на скрап :(

да не би да ти е 1.6 бегачка или 1.8 а вие какво доказвате


Сря Мар 07, 2007 12:09 am
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Вто Мар 06, 2007 8:51 pm
Мнения: 8
Местоположение: София 02 Красно Село
UNREAD_POST 
*Punto*PowerDriving написа:
AstraGSi написа:
Пич мойта кола е точно толкова стара колкото и твойта, така че не разсъждавай философски :)

...и вместо да ми дърпаш лекции относно историята на фиат и какви модели има фанете се организирайте и заповядайте на ОМВ в неделя вечер за да пробваме няколко фиатки с няколко опелетки... приканвам ви може би за 16-ти път в тая тема.
Интересното е, че с всяко следващо мнение се вадят все по-философски и по-философски теории тип "Клавиатур Рейсинг" а не се намери нито един да каже по нормален човешки начин

"Да, ей ме на, аз мисля че мойта кола върви и ще дойда да се пробваме в Неделя"


има една поговорка ...''който търси - намира'' :mrgreen:
Чета и гледам колко си надъхан ...е аз те каня - ела в пловдив . На разположение е Fiat Coupe 2.0 20V 220p.s/162kW/
-верно без номера е още но ще го измъкна за една дръпка ....Заповядай мойто момче :wink: 100м-200м-400м-20км
ако искаш и на задна ....пак ще те мина :roll:

....сега да зарадвам колегите : С Пунто 1.1 55 дръпнах цял кадет 1.6Е 75 катъра на 400м. ...момчето и то говореше много но след това цъкаше като часовник и мечтаеше за ДЖИ-НЕ-СИ-АЙ поуър за да ме издуха следващият път.
:twisted: 8)



Честно казано е смешно да налиташ с турбо кола на атмосферка.. Но както каза ти - "който търси - намира!"

В Опел форума има достатъчно турбо астри - дори имаш избор да си избереш от коя да паднеш :D

Но нека да не говоря от името на другите - ако те имат желание, ще се включат в темата ;)


П.П.
Забравих да спомена, че имаме и турбо Вектра, ако имаш претенции, че Астрата е по-лека :D


Сря Мар 07, 2007 12:11 am
Профил ICQ
UNREAD_POST 
gsi_0890 написа:
да не би да ти е 1.6 бегачка или 1.8 а вие какво доказвате
Да не съм луд :roll: тия знаеш колко харчат :(
1,2-60к.с. на метан е мойта, че е по-икономино 8)
Ние във форума на ФИАТ нищо не доказваме, ние си знаем, каквото ни интересува за ФИАТ 8)


Сря Мар 07, 2007 12:17 am
UNREAD_POST 
DJ IMC написа:
Дърво викаш...ако ше се обиждаме...виж си първо в подписа "бегачката" с аеродинамика на ТУХЛА ЧЕТВОРКА, наречена фят тъпо и догава говори за дървета, аай (ударението е на второто "а")! И като не е голямата бегачка - избери си произволен атмосферен италиански кош да го пробвате с "25" годишното "дърво". Ще е мноооооого грозна гледката.
Ама шубето е голям страх, нали? Yellow_Flash_Colorz_PDT_37

Аз да не съм казал,че е бегачка мойто бе,колица за возене си е,далече е от бегачка.А това 25 годишно дърво кое е? кадет 2.0 115 ли? много вървежен а? или великия с20хе а? ама нали знаеш,че това не е на опел :) все пак ритмо 2.0 8клапана двувалка карбуратор 130 коня ГО МАЧКА :idea:


Сря Мар 07, 2007 12:33 am
UNREAD_POST 
Бижо Бижев написа:
DJ IMC написа:
Abarth. написа:
Ми кадетче 1.8гси ако е пълна механична инжекция е 115кончета ;) а сега за +- 20кила... и по едно ритмо неможеш да съдиш за всичките италианки...

:wowwow:
Е такова недоразумение Опел не са произвеждали НИКОГА! Ама явно ги знаеш ти тия работи ;)
За непросветените - Kadett GSi 1.8 има 2 мотора:
18E - 115 hp
C18NE - въпросния, за който говорим - точно 100 к.с.
Ако искате - пробвайте се с него...ама ше е много грозна гледката Yellow_Flash_Colorz_PDT_40

Ей пазарджиклиите не пререждайте :D нека и ние малко да се покефим Yellow_Flash_Colorz_PDT_07


П.С Абарт колега колата ще я пускам на газ щото на бензин не работи.Сериозно говоря дай да ги пробваме на Бояна :?: Казавай само кога е готва и да ги ка4им горе :D моята и тя е като онзи невървящия от Пз 100кон4ета

Вектра 1.6? Нямаш проблеми,само да я изкарам от бокса мойта ;)


Сря Мар 07, 2007 12:34 am
UNREAD_POST 
AstraGSi написа:
Ама вие сте много интересни бе хора... Ръжда та ръжда.. бягали щот ги гони ръждата незнам си кво...

Присмял се хърбел на щърбел.. аз каквито трагични типота и унота съм виждал, такава ръжда не е имало никъде...
Ай сиктир.
Колкото до пича с 1.6 типото с двата вала дето е рейсър - пич май ти си превъзбудения. Айде като си такъв състезател - имаш вече няколко оферти от разни "дървени кадети" .. стига си седял пред пц-то. Взимай ключовете от самолета и пристигай да доказваш колко върви таз фиатка :mrgreen:

Ех дееба, ма що винаги има такива типове дето нагазват в дълбоки води и си мислят че могат да плуват...

Айде покажи ми тарикат къде написах,че съм рейсър?А тези 2 вектри с20не незнам в какво състояние са били,дали са имали газ и т.н. Сега ми кажи къде написах,че типото е "самолет","бегачка",комплекси ли избиваш приятелче? Извинявай,че нагазих в дълбоките води при големите немски светкавици,защо се регистрира във форума? Този форум е за ФЕНОВЕ НА МАРКАТА,не за да сереш и плюеш ;)


Сря Мар 07, 2007 12:38 am
UNREAD_POST 
AstraGSi написа:
аз лично освен плоски лафове нищо друго не виждам.

Като сте толкова бързи вадете атмосферните бегачки и да се почваме...?
Ма май повечето от вас седят пред компа повече отколкото зад волана... може би щото колата прекарва повече време по сервизите ?? :mrgreen: :mrgreen:

Бате бърз и яростен си,всяваш респект с тази червеникаво-ръждиво-кафява стрела....да ви имам самочувствието....без покритие :mrgreen:


Сря Мар 07, 2007 12:43 am
UNREAD_POST 
AstraGSi написа:
kireto_007 написа:
лафове за опели колкото щеш и то измислени от бившите им притежатели>>


Да, прав си .. така е.

Айде ти сигурно караш бързо Браво.. ела утре на Еко или в неделя на Бояна.. ще ти намерим достоен съперник на твоите коне/кубици, да видим как ще свърши всичко :mrgreen:

Бате бравото е в класа на астра екотек,която си е чисто дело на великите инженери от опел(а с20хе неможе да се нарече опелов мотор) ;) а какво става с нея... май не е толкова бърза,не се хвалите с нея а ;) Знаеш ли за какво поцепване си говориме срещу бравото за такава астра (да не кажа,че трябва да го сравняваме с астра G)...


Сря Мар 07, 2007 12:47 am
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 06, 2006 9:09 pm
Мнения: 143
Местоположение: Пловдив 01 Централен
UNREAD_POST 
AstraGSi написа:
*Punto*PowerDriving написа:
AstraGSi написа:
Пич мойта кола е точно толкова стара колкото и твойта, така че не разсъждавай философски :)

...и вместо да ми дърпаш лекции относно историята на фиат и какви модели има фанете се организирайте и заповядайте на ОМВ в неделя вечер за да пробваме няколко фиатки с няколко опелетки... приканвам ви може би за 16-ти път в тая тема.
Интересното е, че с всяко следващо мнение се вадят все по-философски и по-философски теории тип "Клавиатур Рейсинг" а не се намери нито един да каже по нормален човешки начин

"Да, ей ме на, аз мисля че мойта кола върви и ще дойда да се пробваме в Неделя"


има една поговорка ...''който търси - намира'' :mrgreen:
Чета и гледам колко си надъхан ...е аз те каня - ела в пловдив . На разположение е Fiat Coupe 2.0 20V 220p.s/162kW/
-верно без номера е още но ще го измъкна за една дръпка ....Заповядай мойто момче :wink: 100м-200м-400м-20км
ако искаш и на задна ....пак ще те мина :roll:

....сега да зарадвам колегите : С Пунто 1.1 55 дръпнах цял кадет 1.6Е 75 катъра на 400м. ...момчето и то говореше много но след това цъкаше като часовник и мечтаеше за ДЖИ-НЕ-СИ-АЙ поуър за да ме издуха следващият път.
:twisted: 8)



Честно казано е смешно да налиташ с турбо кола на атмосферка.. Но както каза ти - "който търси - намира!"

В Опел форума има достатъчно турбо астри - дори имаш избор да си избереш от коя да паднеш :D

Но нека да не говоря от името на другите - ако те имат желание, ще се включат в темата ;)


П.П.
Забравих да спомена, че имаме и турбо Вектра, ако имаш претенции, че Астрата е по-лека :D



Аз не познавам никой от форуми и т.н . Колите за които говоря аз ги карам и каквото кажа си го правя ...приказки ''...в нашия форум имаме....''са смешни . Ние пък си караме Фиатите бавно за да може да ни видят по добре :mrgreen:
П.С: приемам предизвикателства само от сток автомобили ! В момента мога да излеза с купето 2.0 сток си е така от завода :arrow:
Пък ако си навит на 20метра с пунто да те дръпна интересно какво ще стане - fire е двигателчето/най-слабичкото демек/ :wink: :twisted:

_________________
Изображение

Изображение


Сря Мар 07, 2007 12:48 am
Профил
UNREAD_POST 
AstraGSi написа:
и кво ся излиза че от цел форум с 4000 и отгоре регистрирани фиатаджии нема ни един рейсър който да дойде сряда/еко или неделя/бояна за да отсрами марката? :mrgreen:

Такива заблудени като тебе не си заслужава да се убеждават в нещо ;)


Сря Мар 07, 2007 12:48 am
UNREAD_POST 
AstraGSi написа:
*Punto*PowerDriving написа:
AstraGSi написа:
Пич мойта кола е точно толкова стара колкото и твойта, така че не разсъждавай философски :)

...и вместо да ми дърпаш лекции относно историята на фиат и какви модели има фанете се организирайте и заповядайте на ОМВ в неделя вечер за да пробваме няколко фиатки с няколко опелетки... приканвам ви може би за 16-ти път в тая тема.
Интересното е, че с всяко следващо мнение се вадят все по-философски и по-философски теории тип "Клавиатур Рейсинг" а не се намери нито един да каже по нормален човешки начин

"Да, ей ме на, аз мисля че мойта кола върви и ще дойда да се пробваме в Неделя"


има една поговорка ...''който търси - намира'' :mrgreen:
Чета и гледам колко си надъхан ...е аз те каня - ела в пловдив . На разположение е Fiat Coupe 2.0 20V 220p.s/162kW/
-верно без номера е още но ще го измъкна за една дръпка ....Заповядай мойто момче :wink: 100м-200м-400м-20км
ако искаш и на задна ....пак ще те мина :roll:

....сега да зарадвам колегите : С Пунто 1.1 55 дръпнах цял кадет 1.6Е 75 катъра на 400м. ...момчето и то говореше много но след това цъкаше като часовник и мечтаеше за ДЖИ-НЕ-СИ-АЙ поуър за да ме издуха следващият път.
:twisted: 8)



Честно казано е смешно да налиташ с турбо кола на атмосферка.. Но както каза ти - "който търси - намира!"

В Опел форума има достатъчно турбо астри - дори имаш избор да си избереш от коя да паднеш :D

Но нека да не говоря от името на другите - ако те имат желание, ще се включат в темата ;)


П.П.
Забравих да спомена, че имаме и турбо Вектра, ако имаш претенции, че Астрата е по-лека :D

Чакай сега сток купе срещу правена астра? Много големи мъже сте ;)


Сря Мар 07, 2007 12:53 am
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 06, 2006 9:09 pm
Мнения: 143
Местоположение: Пловдив 01 Централен
UNREAD_POST 
ми като чу за ''дзверото'' 2.0 20V 220 сток и включи задна ... то реално няма шанс момчето и го знае . Колата е внесена преди 5 дни по поръчка м/у другото за един бургазлия . Едва ли ще пише по форуми но може да го питам дали дава да постна 3-4 снимки на возилото . Пуснах се с нея по магистралата , държи се стабилно но с този нисък профил не е за нашите пътища :evil:

_________________
Изображение

Изображение


Сря Мар 07, 2007 1:01 am
Профил
UNREAD_POST 
Abarth. написа:
AstraGSi написа:
В Опел форума има достатъчно турбо астри...

Чакай сега сток купе срещу правена астра? Много големи мъже сте ;)
Щото са виждали такива коли само в mobile.de :yahoo 4:


Сря Мар 07, 2007 1:52 am
Кара велосипед
Кара велосипед

Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 3:16 pm
Мнения: 28
Местоположение: Казанлък
UNREAD_POST 
Цитат:
AstraGSi
и кво ся излиза че от цел форум с 4000 и отгоре регистрирани фиатаджии нема ни един рейсър който да дойде сряда/еко или неделя/бояна за да отсрами марката? :mrgreen:


Този е прав, поне един с фиат да отиде , който поне да се пробва, пък каквото стане. да уточня аз мисля да си вземем брава 1.6 , да не кажете че сам опелджия. междудругото ако се навия ще си зема една Хонда Сивик с еко тек двигателя и тогава нито фиатове нито опели ще могат да ми се опънат, щото хондата хвърчи, само да се науча да я карам :P , поздрави и не се дразнете, форума не е за това!


Сря Мар 07, 2007 2:24 am
Профил
Кара велосипед
Кара велосипед

Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 3:16 pm
Мнения: 28
Местоположение: Казанлък
UNREAD_POST 
Съжалявам за начина , по който цитирам ама още сам нов въоще във форумите и ще ми трябва малко време да науча нещатата!


Сря Мар 07, 2007 2:26 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 119 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg