Дата и час: Пон Апр 29, 2024 8:46 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
БРАВО с/у другите? 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
BOIT написа:
Първо въпросния двигател не е Vtec а е Vti .

За надеждността навярно си гледал Топ Гиър е там няколко години правиха проучване за най-надеждните , най-добрите абе въобще най най коли като цяло и няколко години подред спечели Хонда С2000 с 2.2 мотор и 220 конски сили атмосферен ( ще ти го преведа атмосферен означава без турбо ) , който работи до 9000 оборота . Същият този мотор на С2000 неколкократно е печелил какви ли не награди за най-добър атмосферен двигател . Надали щеше да се представи толкова добре ако "опапваше" сегментите както каза дригия капацитет . Да твърдите , че високооборотните двигатели на ХОнда бързо се скапват е меко казано ... нелепо .


Първо въпросният двигател аз също мисля, че е VTEC, а НЕ Vti. Моделът на колата е Civic Vti! Всъщност аз не знам да има изобщо технология Vti. Между другото и аз не съм точен изцяло, защото такова нещо като двигател VTEC също буквално няма. Има двигатели, които се оборудват със система за промяна на фазите на газоразпределението VTEC (V-ariable Valve T-iming and lift E-lectronic C-ontrol), откъдето хората свикват принципно да казват на този тип мотори накратко VTEC.

И не говорим за Хонда C2000, та да ми даваш примери с нея! Когато искаш да се аргументираш, го прави като хората. Пример за продавана кола също нямаш. Другото е блаблабла, както и дребнавото ти заяждане какво представлявал атмосферен двигател.

Призовавам те за втори и последен път да спазваш рамките на добрия тон!


Сря Май 16, 2007 9:34 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 12, 2007 5:43 pm
Мнения: 169
Местоположение: Смолян
UNREAD_POST 
Здравейте колеги .
Аз преди 3 дни се сдобих с кола Фиат браво 8) , а съшто така и с книжка :) (общо взето новак).
Не съм карал друга кола преди освн витарата на инструктора ми .
Един приятел кара civic 5 генерация и каза че колата ми има сходно поведение на пътя , като неговата.
А за фиат това е третия в семейството , другите две са брава 1,9 JTD и 125p :D

_________________
FIAT Bravo_GT 1,8 16V


Сря Юни 13, 2007 11:04 am
Профил
UNREAD_POST 
Ами айде честита придобивка колега, и безаварийно каране. :mrgreen:


Сря Юни 13, 2007 9:41 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 12, 2007 5:43 pm
Мнения: 169
Местоположение: Смолян
UNREAD_POST 
Мерси за пожеланието . :D

_________________
FIAT Bravo_GT 1,8 16V


Сря Юни 13, 2007 11:12 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 29, 2008 12:06 am
Мнения: 10
Местоположение: София 17 Витоша
UNREAD_POST Fiat
Az si kupih bravo 1.8 16v pri mene se poluchi che se zapushi serpentinata izhvarli mi masloto ma ne svetna lampata koeto e m stranno i sega pravq osnoven iliu kakto tam se naricha povdigachi shlaifane na valove kolqnov val lageri i tem podobni prostotii inache kolicata varvi mn dovolno hodih do solun tochno kato q vzeh i tam po tehnata magistrala na benzin pravi 210 i poveche neshte ama tova e s 4 choveka ni nagore ni nadolu a na gaz nadolu obrashta kiometraja taka che koi kakvo iska da govori harchi 8.9 na gaz izvangradsko s 140 kato karash ako shtesh hvali mi alfi hondi az sam si za bravoto moje da dam pari ama posle she si karam zdrava kolichka :P

Кирилица, колега, кирилица.
Paparac


Нед Мар 23, 2008 8:45 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 08, 2007 12:34 am
Мнения: 282
Местоположение: Софето 17 Витоша
UNREAD_POST 
-със здраве и мерак да си я караш-и най важното късмет....
:) :) :)


Нед Мар 23, 2008 9:29 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg