Дата и час: Чет Май 16, 2024 4:58 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Опел(С20ХЕ)vsBravo 2.0 20V/400 м 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Пет Дек 29, 2006 3:24 pm
Мнения: 60
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Чичо Скруч написа:
toko написа:
хах манете ги тея светофарни гонки... коли се редят! а лафа с корсата изби щуката :D

Абе пич,искаш ли да се разберем на някакви сериозни пари,да докарате едно атмосферно Браво 2.0 20В,квото искате/147-155/ и ако същата Корса му откъсне главата с 5 тролея,ше си засилиш колата в най-близкия стълб,ма преди това ше дадеш парите!
А до Калибрата ми,съмнява ме някой от тез "доказани" бойци да се опре! :mrgreen:
Не съм си търсил коли за гонки,но предполагам че това е бил Бобо пич,ма като гледам всички форумни 2.0 20В да излезнат срещу неговата Калибра,резултата ще е един и същ= :haha: за опела!


але майко :)


Пет Фев 02, 2007 2:13 pm
Профил
Кара велосипед
Кара велосипед
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 16, 2007 3:05 pm
Мнения: 25
Местоположение: Рила;кара Calibra C20XE
UNREAD_POST 
Ти какво разбираш под сток?Ми нормална Корса Б!

_________________
C20XE RULZ


Пет Фев 02, 2007 5:37 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Пет Дек 29, 2006 3:24 pm
Мнения: 60
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Чичо Скруч написа:
Ти какво разбираш под сток?Ми нормална Корса Б!


уплашихме се братле ... заеби ... не ща да падам от бърза корса с главно Б ... и от 18 секундна калибра :)
като ти гледам аватара си поредния фанатик сигурно много те праскат КР-чета :) или и от тях си по-бърз ? :)


Пет Фев 02, 2007 5:56 pm
Профил
UNREAD_POST 
Чичо Скруч написа:
Ти какво разбираш под сток?Ми нормална Корса Б!



Ама ти действително ли си вярваш, че Опел Корса 1.6 16V сток ще бие Браво 2.0 20V ???

Мисля, че тази сутрин като си станал си забравил да си изпиеш хапчетата... :36_2_33: :36_2_33: :36_2_33:


Пет Фев 02, 2007 5:59 pm
UNREAD_POST 
Аз пък все си мислех, че никога няма да видя такава тема в този форум... Ама нейсе...


Пет Фев 02, 2007 6:02 pm
Кара велосипед
Кара велосипед
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 16, 2007 3:05 pm
Мнения: 25
Местоположение: Рила;кара Calibra C20XE
UNREAD_POST 
VirenEngel написа:
Чичо Скруч написа:
Ти какво разбираш под сток?Ми нормална Корса Б!


уплашихме се братле ... заеби ... не ща да падам от бърза корса с главно Б ... и от 18 секундна калибра :)
като ти гледам аватара си поредния фанатик сигурно много те праскат КР-чета :) или и от тях си по-бърз ? :)

Абе тъпанар,допреди 1 мес имах КР,ма кво да ти обяснявам,не е 18 секундна,23, :mrgreen:
Карай си фиатчето и си мисли че караш кола,ма внимавай да не закъснееш да не те плеска тати! 8)

Колега, спазвай добрият тон във форума. При следваща обида към потребител
ще получиш жълт картон. Прочети правилата на форума и се придържай към тях.
Поздрави kiro_of_the_day

_________________
C20XE RULZ


Пет Фев 02, 2007 7:02 pm
Профил
UNREAD_POST 
Чичо Скруч написа:
VirenEngel написа:
Чичо Скруч написа:
Ти какво разбираш под сток?Ми нормална Корса Б!


уплашихме се братле ... заеби ... не ща да падам от бърза корса с главно Б ... и от 18 секундна калибра :)
като ти гледам аватара си поредния фанатик сигурно много те праскат КР-чета :) или и от тях си по-бърз ? :)

Абе тъпанар,допреди 1 мес имах КР,ма кво да ти обяснявам,не е 18 секундна,23, :mrgreen:
Карай си фиатчето и си мисли че караш кола,ма внимавай да не закъснееш да не те плеска тати! 8)

Ми ако си мърльо и 30 секундна може да е ;)


Пет Фев 02, 2007 7:10 pm
Кара велосипед
Кара велосипед
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 16, 2007 3:05 pm
Мнения: 25
Местоположение: Рила;кара Calibra C20XE
UNREAD_POST 
То се е видяло че и един старт няма да излезе,айде със здраве!
Брат къпя се чат-пат,не много често,но се случва! :mrgreen:
Май е време да се заключи темата!

_________________
C20XE RULZ


Пет Фев 02, 2007 7:18 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Пет Дек 29, 2006 3:24 pm
Мнения: 60
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Чичо Скруч написа:
VirenEngel написа:
Чичо Скруч написа:
Ти какво разбираш под сток?Ми нормална Корса Б!


уплашихме се братле ... заеби ... не ща да падам от бърза корса с главно Б ... и от 18 секундна калибра :)
като ти гледам аватара си поредния фанатик сигурно много те праскат КР-чета :) или и от тях си по-бърз ? :)

Абе тъпанар,допреди 1 мес имах КР,ма кво да ти обяснявам,не е 18 секундна,23, :mrgreen:
Карай си фиатчето и си мисли че караш кола,ма внимавай да не закъснееш да не те плеска тати! 8)


все си мислех че ше е нормален лаф ама ...

виж ся църул кух ... ти незнам на кой какво ше обясняваш ама чакай аз да ти обесна ...
аз имам 2 дърти и 1 чисто нова кола на няма и 5к километри ...
имал си що годе бърз хечбек до преди месец ...
грешка че си го сменил ...
сега имаш бавно циганско ферари ... гледам горе на панчарево, комшията ми в съседната къща - му гние едно такова в двора и го е оставил за колиба на кучето си а то си е набелязало багажника за кенеф ... щото за друго не става - толкоз е изгнило ...
а да - става ... има МНОГО добро челно съпротивление и можеш да го пуснеш в некоя по дълбока пропаст да видиш ускорението ... евентуално може да падне под 17сек. на 400м свободно падане ...
там тва село ли е кво е РИЛА - ако там по-бърза кола няма значи всички останали са с каруци и магарета ... ясен ли съм ...
старт няма да има щото и с пари се надигаш което веднага ми става ясно колко си прост ! кво ... за колко 300-400лева ли бе пишка ? ми тя толкова струва калибрата !!! ... и кво да се пускам с нея ... ми требе кола за кола да се пускаме като по филмите да се надъхваш - ма требе да изкочиш с едни 7к залог щото толкоз е по скъпа мойта ...
айде слагай дънките "мЪдок" и якето от димитровград и да бягаш там при фанатиците и се лъжете по евтините кръчми пред кухите момета и не са занимавай с гонки щото в класа си тая кола е една от НАЙ-бавните - твойта имам предвид ... ти какво си помисли ?
а корсата като стане автомобил може да сме вече в летящи чинии ... толкова време ше е минало ...

За тази тирада би трябвало да получиш директен жълт картон, но ще се въздържа.
И двамата прочетете правилата внимателно и занапред ги спазвайте.
Комплексите си може да избивате на друго място - тук няма да стане! Ясен ли съм?
Поздрави kiro_of_the_day


Пет Фев 02, 2007 7:50 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg