Дата и час: Съб Апр 27, 2024 8:42 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 91 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Търсят се жени - добри шофьорки 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
Съотношението при катастрофи е,защото мъжете шофьори са поне 5 пъти повече от жените.Аз казах,че и от едните и от другите има некадърни.Защо продължавате да твърдите,че жените са по-добри и мъжете не стават?Аз винаги ще си държа на мнението,че жена зад волана е като луд с картечница.Видя ли неадекватно движеща се кола знам,че е жена.Обиждайте се ако искате моето мнение е твърдо.Не защитавам мъжете некадърници-и аз им се дразня!


Сря Мар 19, 2008 7:55 pm
UNREAD_POST 
pi4_s_bravo написа:
Това ви го писах,защото мислите,че всички жени са супер внимателни и коректни.Не съм твърдял,че мъжете са изрядни а,че жените не са това,което ги представяте.И от двата пола си има шантавци...


Виж, никой не е казал, че всички жени са изрядни...аз самата често по поведението на колата разбирам дали шофьора е жена...или мъж :cool: Както и не твърдя, че всички мъже са олигофрени зад волана.

Но вие мъжете намирате за много уместно да изкарвате всички жени шматки...тук няколко пъти се изписа, че има добри и лоши шофьори и от двата пола.
Така, че не намирам за нужно постоянно да показвате примери коя жена какво ви направила. Както и жените във форума да описваме всяка една ежедневна инфарктна сутиация с участници мъж-шофьор и колата му. Просто ви прави впечатление когато жена наруши правилата, а на мъжете сте им свикнали :cool:


Сря Мар 19, 2008 7:55 pm
UNREAD_POST 
Tuzarka написа:
Просто ви прави впечатление когато жена наруши правилата, а на мъжете сте им свикнали :cool:

Сигурно е това.На мъжете не им обръщам внимание,ама жените нали са по-малко и ти се набие в главата какво е направила Yellow_Flash_Colorz_PDT_08


Сря Мар 19, 2008 7:59 pm
UNREAD_POST 
pi4_s_bravo написа:
Съотношението при катастрофи е,защото мъжете шофьори са поне 5 пъти повече от жените.Аз казах,че и от едните и от другите има некадърни.Защо продължавате да твърдите,че жените са по-добри и мъжете не стават?Аз винаги ще си държа на мнението,че жена зад волана е като луд с картечница.Видя ли неадекватно движеща се кола знам,че е жена.Обиждайте се ако искате моето мнение е твърдо.Не защитавам мъжете некадърници-и аз им се дразня!

Не си спомням някъде някоя от нас да е твърдяла, че жените са по- добри, и че мъжете не стават....Изопачаваш думите ни...Аз лично не бих могла и да ти се обидя, толкова си предубеден, че няма и смисъл. Всеки има право на мнение и не желая да те убеждавам в каквото и да било...дано ти да си от по- добрите шофьори....


Сря Мар 19, 2008 8:01 pm
UNREAD_POST 
pi4_s_bravo написа:
идя ли неадекватно движеща се кола знам,че е жена.Обиждайте се ако искате моето мнение е твърдо.Не защитавам мъжете некадърници-и аз им се дразня!

Какво означава неадекватно...за мен е неадекватно да караш със над 80-100 км/ч в градски условия, да не даваш мигач, да минаваш на червено, да отнемаш предимство, да присветкваш на магистрала...все действия, които асоциирам с мъже шофзьори.

Е, не може да казваш, че всички жени са луди, пък от мъжете тук-там се среща по някой идиот....е гати и префектния ген дето имате мъжете...направо сте на една крачка от божественото :P


Сря Мар 19, 2008 8:04 pm
UNREAD_POST 
Tuzarka написа:
Е, не може да казваш, че всички жени са луди, пък от мъжете тук-там се среща по някой идиот....е гати и префектния ген дето имате мъжете...направо сте на една крачка от божественото :P

Мацка ще ме разплачеш от смях...... Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04


Сря Мар 19, 2008 8:06 pm
UNREAD_POST 
Като са толкова добри жените зад волана къде са ви пилотите във Формула1,световния рали шампионат и т.н?Имаше една в Рали дакар ама нещо се отказа,щото прозря истината за уменията си :D
п.с.Жените във Ф1 се ограничават до сладострастни снимки с каски и костюми до болидите


Сря Мар 19, 2008 8:09 pm
UNREAD_POST 
pi4_s_bravo написа:
Като са толкова добри жените зад волана къде са ви пилотите във Формула1,световния рали шампионат и т.н?Имаше една в Рали дакар ама нещо се отказа,щото прозря истината за уменията си :D
п.с.Жените във Ф1 се ограничават до сладострастни снимки с каски и костюми до болидите

Ауууу младежо много ме изненадваш....заради сексисти като теб няма..... Yellow_Flash_Colorz_PDT_04


Сря Мар 19, 2008 8:16 pm
UNREAD_POST 
pi4_s_bravo написа:
Като са толкова добри жените зад волана къде са ви пилотите във Формула1,световния рали шампионат и т.н?Имаше една в Рали дакар ама нещо се отказа,щото прозря истината за уменията си :D

Ех, и дървосекачки искаш да станем...камиони с ей тия 2 ръце да теглим..айде да не си ги мерим...щото това, което има единия за мерене - другия го няма и обратното :cool:


Сря Мар 19, 2008 8:17 pm
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 26, 2007 8:42 pm
Мнения: 607
Местоположение: София
UNREAD_POST 
pi4_s_bravo написа:
Като са толкова добри жените зад волана къде са ви пилотите във Формула1,световния рали шампионат и т.н?Имаше една в Рали дакар ама нещо се отказа,щото прозря истината за уменията си :D
п.с.Жените във Ф1 се ограничават до сладострастни снимки с каски и костюми до болидите


Не се изказвай неподготвен Yellow_Flash_Colorz_PDT_08


Сря Мар 19, 2008 8:18 pm
Профил
UNREAD_POST 
Много се радвам от друга страна че има такива като теб!!! Това означава, че всеки път като ме видят с колата ще внимават, мога да се чувствам по- сигурна!!! Няма да има келешлъци.....ще се СТРАХУВАТ ОТ МЕН.... Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04


Сря Мар 19, 2008 8:19 pm
UNREAD_POST 
Скъпи момичета не знам за вас, ама на мен този младеж така ми оправи настроението... Yellow_Flash_Colorz_PDT_07


Сря Мар 19, 2008 8:20 pm
UNREAD_POST 
Сетих се за твърдението Маймуна с лимонка-не знаеш кога ще гръмне :36_2_33: :padane:


Сря Мар 19, 2008 8:22 pm
UNREAD_POST 
Tuzarka написа:
Ех, и дървосекачки искаш да станем...камиони с ей тия 2 ръце да теглим..айде да не си ги мерим...щото това, което има единия за мерене - другия го няма и обратното :cool:


Ее..вие пък, що се бъркате в мъжките работи 8) От вас се иска да готвите, да капризничите, от нас..всичко друго Yellow_Flash_Colorz_PDT_04


Сря Мар 19, 2008 8:22 pm
UNREAD_POST 
pi4_s_bravo написа:
Сетих се за твърдението Маймуна с лимонка-не знаеш кога ще гръмне :36_2_33: :padane:

Особено ако маймунката е пъхнала лимонката в гащите ти.....
Yellow_Flash_Colorz_PDT_05


Сря Мар 19, 2008 8:24 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 91 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg