Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:20 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 91 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Търсят се жени - добри шофьорки 
Автор Съобщение
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 26, 2007 8:42 pm
Мнения: 607
Местоположение: София
UNREAD_POST 
pi4_s_bravo написа:
Сетих се за твърдението Маймуна с лимонка-не знаеш кога ще гръмне :36_2_33: :padane:


Чакам да си признаеш грешката :)


Сря Мар 19, 2008 8:27 pm
Профил
UNREAD_POST 
Trojaneca написа:
Ее..вие пък, що се бъркате в мъжките работи 8) От вас се иска да готвите, да капризничите, от нас..всичко друго Yellow_Flash_Colorz_PDT_04

Слизам от колата и спирам да работя и да уча...почвам да раждам деца да бачкат на нивата, ще пера, готвя, чистя и ще слушакам мъжо. Уелкъм в 18ти век. Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Ти си голям образ...направо скрита лимонка... :P


Последна промяна Tuzarka на Сря Мар 19, 2008 8:28 pm, променена общо 1 път



Сря Мар 19, 2008 8:27 pm
UNREAD_POST 
Това с гащите е подходящ пример,когато става въпрос да се возиш при жена шофьор.Така се чувствам аз!А и това "младеж" бива да ми го каже някоя лелка на 45++,ама на тебе не ти отива :-D


Сря Мар 19, 2008 8:28 pm
UNREAD_POST 
Tuzarka написа:
[почвам да раждам деца


Ее, ти се престара :D


Сря Мар 19, 2008 8:29 pm
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 26, 2007 8:42 pm
Мнения: 607
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Tuzarka написа:
Trojaneca написа:
Ее..вие пък, що се бъркате в мъжките работи 8) От вас се иска да готвите, да капризничите, от нас..всичко друго Yellow_Flash_Colorz_PDT_04

Слизам от колата и спирам да работя и да уча...почвам да раждам деца да бачкат на нивата, ще пера, готва, чистя и ще слушакам мъжо. Уелкъм в 18ти век. Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Ти си голям образ...направо скрита лимонка... :P


Хахахаха, веднага се сетих за един джентълмен/пу*ьо/, който до последно упорстваше да не си изкара книжка, че може случайно да го опъна да докарва с мен Yellow_Flash_Colorz_PDT_07


Сря Мар 19, 2008 8:30 pm
Профил
UNREAD_POST 
Airis написа:
Хахахаха, веднага се сетих за един джентълмен/пу*ьо/, който до последно упорстваше да не си изкара книжка, че може случайно да го опъна да докарва с мен Yellow_Flash_Colorz_PDT_07


Стига бре...това е невъзможно, книжката е задължителен атрибут...при мъжете :D


Сря Мар 19, 2008 8:32 pm
UNREAD_POST 
Trojaneca написа:
Tuzarka написа:
[почвам да раждам деца


Ее, ти се престара :D

Ами то едно време така са стояли нещата - мъжа изкарва прехраната, жената ражда и домакинства...сега в 21 век мъжките и женските задължения са омешани :cool:


Сря Мар 19, 2008 8:32 pm
UNREAD_POST 
Така младежи и двеойки...малко пооспамихме темата...време е мъжете да идат да секат дърва, а жените да режат салата Yellow_Flash_Colorz_PDT_04


Сря Мар 19, 2008 8:34 pm
UNREAD_POST 
pi4_s_bravo написа:
Това с гащите е подходящ пример,когато става въпрос да се возиш при жена шофьор.Така се чувствам аз!А и това "младеж" бива да ми го каже някоя лелка на 45++,ама на тебе не ти отива :-D

Лесно ви е на вас 20 годишните......А за първото- ми не се вози при жени, някой кара ли те.... Yellow_Flash_Colorz_PDT_09


Сря Мар 19, 2008 8:34 pm
UNREAD_POST 
Tuzarka написа:
Trojaneca написа:
Tuzarka написа:
[почвам да раждам деца


Ее, ти се престара :D

Ами то едно време така са стояли нещата - мъжа изкарва прехраната, жената ражда и домакинства...сега в 21 век мъжките и женските задължения са омешани :cool:


Когато мъжете започнат да раждат,тогава ще има жени шофьори Yellow_Flash_Colorz_PDT_01


Сря Мар 19, 2008 8:35 pm
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 26, 2007 8:42 pm
Мнения: 607
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Trojaneca написа:
Airis написа:
Хахахаха, веднага се сетих за един джентълмен/пу*ьо/, който до последно упорстваше да не си изкара книжка, че може случайно да го опъна да докарва с мен Yellow_Flash_Colorz_PDT_07


Стига бре...това е невъзможно, книжката е задължителен атрибут...при мъжете :D


Няма стига, още, още Yellow_Flash_Colorz_PDT_04

Аз чакам колегата да си признае грешката за дамите във Формула и други състезания, че да си ходя вкъщи. Пране, чистене, децата Yellow_Flash_Colorz_PDT_03


Сря Мар 19, 2008 8:35 pm
Профил
UNREAD_POST 
Ще има да си чакаш тогава :P


Сря Мар 19, 2008 8:37 pm
UNREAD_POST 
Не се сърдете дами,просто си има карачки има и карачки.Например кака ми е много луда зад волана.На никой не цепи басма, винаги тя е с предимство, навсякъде.Майка ми па се страхува да кара и понеже е страхлива, така и тежи крака на педала на гаста , че като стъпи на педала под 120 не пада.Леля ми , и тя е ебато карачката.Цедка до дупка,нема дупки нема нищо, всичко под гумата минава.
А сега за десерче , 2 пресни случея.
Спял съм си колата пред пингвините (до цум ) и си чекам приятелката да си сварши работата.Пия си кафенце от отсрещната лафка и гледам една пичка майна, с един Туарег , се опитва да се нагнезди между мойта и отпред има една друга.Та започва се с маневрите,напред,назад,напред,назад, и си дава назад, обаче изглежда чичко е****, не е има достатъчно кинти , щотото каручката и немаще парк троник , и аз гледам как се приближава до предницата и не спира. и се пренудих да пусна алармата за да се стресне малко . Та спря де, на 1мм от колата ми.
НЯМА КАКВО ДА ГОВОРЯ ПОВЕЧЕ.

Карам си на 2лентов път и тръгвам да изпреварвам една фабия пред мен, ама няма никой в другото платното , само аз и тя сме на патя.Бия мигача, тръгвам да изпреварвам и тоя с шкодата, тръгва към мен.Свиря , светкам , бибиткам, нема , никой не се дърпа, намалям.Изпреварвам го и гледам жена.Е нема какво да говоря повоче.

Има и добри шофьорки,но преобладава повечко неграмотните.Не че няма и пикльовци, които са взели преди 2 седмици книжка и дай , цедка.

Епа стигам съм писал , че ще ви писне да четете :)


Сря Мар 19, 2008 8:37 pm
UNREAD_POST 
pi4_s_bravo написа:
Когато мъжете започнат да раждат,тогава ще има жени шофьори Yellow_Flash_Colorz_PDT_01

Оффф я се стегни..... Yellow_Flash_Colorz_PDT_04


Сря Мар 19, 2008 8:38 pm
UNREAD_POST 
Аре стигасте се дразнили.Нема никъв смисъл , да се дразните.Мъжко Его си е голямо.Па женската наивност и инат,нямат никъв край.изводът е СПРЕТЕ>НЕМА СЕ РАЗБЕРЕТЕ!Модераторите.Изтрите темата


Сря Мар 19, 2008 8:42 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 91 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg