Дата и час: Пон Апр 29, 2024 2:42 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 91 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща
Търсят се жени - добри шофьорки 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
pi4_s_bravo написа:
Мнението ми за жените шофьорки и техните умения е =const .Никакви статистики и твърдения немогат да го променят.Видя ли неадекватно движещ се автомобил то съм сигурен 95% че кара жена.Практиката по пътищата ми го доказва.Не твърдя обаче,че всички мъже са добри шофьори.

Както казах...да не си ги мерим :cool: мен ако ме питаш - по-добре бавно и неадекватно, отколкото бързо и смъртоносно


Пон Мар 03, 2008 1:29 am
UNREAD_POST 
Не ми се спори :) Аз като карам се пазя от жени и от мъже дето не могат да карат.Ама с жените имам едно на ум винаги :D


Пон Мар 03, 2008 1:39 am
UNREAD_POST 
koteto написа:
...Затова ли повечето катастрофи са предизвикани от мъже, щото сте много добри шофъoри?...


Не, просто мъжете шофьори са много повече от жените.


koteto написа:
... А келешлъка ви край няма! ...


Вярно е, но не за всички.

Tuzarka написа:
То и ако четеш черната хроника...все мъже са причина за тежките катастрофите


Особенно за последната, в която загинаха трима младежи в Перник.

Tuzarka написа:
... мен ако ме питаш - по-добре бавно и неадекватно, отколкото бързо и смъртоносно


Според мен е едно и също.

koteto написа:
... има добри и в двата пола. както и във всичко останало. ...


Това е истината! :cool:


Пон Мар 03, 2008 2:52 am
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 24, 2007 3:35 pm
Мнения: 409
Местоположение: Перник
UNREAD_POST 
sok1 написа:

Tuzarka написа:
То и ако четеш черната хроника...все мъже са причина за тежките катастрофите


Особенно за последната, в която загинаха трима младежи в Перник.


В Перник преди година може би точно заради жена умряха 3-ма младежи на мойте години а 4-тия се спаси защото не носеше колан ... просто "шофьорката" излетя от едното платно в другото и се заби в предния прозорец на хората .... и момчето на предната седалка без колан и се навело от удара ... всички други Headoff ... жената не става за шофьор :cool:

_________________
Fiat Punto 1.1 SPI Benzin '96 55 hP
Fiat Speed ----> http://zazz.bg/play:7377411e
Изображение
Изображение


Пон Мар 03, 2008 12:57 pm
Профил
UNREAD_POST 
Ние така до безкрайност можем да си даваме примери за лоши шофьори и сред жените, и сред мъжете....не виждам смисъл да се ровим сред черните хроники и да се надцакваме с примери


Пон Мар 03, 2008 1:16 pm
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 24, 2007 3:35 pm
Мнения: 409
Местоположение: Перник
UNREAD_POST 
Tuzarka написа:
Ние така до безкрайност можем да си даваме примери за лоши шофьори и сред жените, и сред мъжете....не виждам смисъл да се ровим сред черните хроники и да се надцакваме с примери

Карам от 8 месеца и мога ти дам 20 примера специално за жени какво са правили ... ти може да си караш идеално нищо лично ама ги има критични ...
:neutral:

_________________
Fiat Punto 1.1 SPI Benzin '96 55 hP
Fiat Speed ----> http://zazz.bg/play:7377411e
Изображение
Изображение


Пон Мар 03, 2008 1:24 pm
Профил
UNREAD_POST 
Не желая да споря...това не е моята борба :cool:


Пон Мар 03, 2008 1:28 pm
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 24, 2007 3:35 pm
Мнения: 409
Местоположение: Перник
UNREAD_POST 
Tuzarka написа:
Не желая да споря...това не е моята борба :cool:

Добре :neutral:

_________________
Fiat Punto 1.1 SPI Benzin '96 55 hP
Fiat Speed ----> http://zazz.bg/play:7377411e
Изображение
Изображение


Пон Мар 03, 2008 1:35 pm
Профил
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 9:22 pm
Мнения: 342
UNREAD_POST 
:cool:


Последна промяна Zozo на Вто Мар 04, 2008 10:21 am, променена общо 1 път



Вто Мар 04, 2008 10:20 am
Профил
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 9:22 pm
Мнения: 342
UNREAD_POST 
Един приател казваше " Бате, жена в колата е като маймуна с лимонка, никога не можеш да знаеш кога ще изтрещи ...! " Аз мисля че тук таме има и добри жени шофьори. А това дали си правил катастрофи не мисля че е определящо добър или лош шофер си...!


Вто Мар 04, 2008 10:21 am
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 25, 2008 2:47 pm
Мнения: 16
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
Така е! Между другото на 8 март и в Бургас има рали за жени! Аз смятам да отида да позяпам. Ще се провежда пред маг. Практикер и започва към 9,30часа. Ако на някой му се ходи. :36_2_25:

_________________
FIAT BRAVO 1.4 12V
(Фичо!!! :)


Пет Мар 07, 2008 2:07 am
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Жените не са лоши шофьори. Просто мъжете при мъжете го има момента "аз съм невероятно добър". Няма мъж, който да не се мисли за супер водач.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Пет Мар 07, 2008 8:07 am
Профил ICQ YIM
Кара велосипед
Кара велосипед

Регистриран на: Сря Яну 09, 2008 12:01 pm
Мнения: 23
Местоположение: Пловдив Област
UNREAD_POST 
95% от случаите като видя неадекватно и блуждаещо движеща се кола познавам че е жена!!!!!! Това е факт!!!!!
Странното е това, че като видя жена шофьор винаги седалката им е така позиционирана че зъбите са им на 15 сантиметра от волана ... и ред други неадекватни поведения докато са в колата.
Която и женска да питаш - тя кара добре за разлика от другите, а всъщност тя е една от всичките неадекватни шофьорки!!!
Жена шофьор и педерас боксьор ..... сеш' се!
:wink:


Съб Мар 08, 2008 7:47 pm
Профил
UNREAD_POST 
Мъжете полудавят когато жена припари до област, в която те се смятат за велики. Да не давам хиляди примери за жени, успели в мъжки професии, спортове, хобита...

HOLY_MARTYR...аз също захапвам волана...поради простата причина, че съм 1,60м висока и краката ми трудно достигат педалите - сеш' ли се? Или не си се замислял от тази гледнат точка. Не е от шубе, а поради разни физически причини. Не съм лонгур по 1,80м с дълги крака.
Цитат:
Жена шофьор и педерас боксьор ..... сеш' се!
Пък нема да ти казвам колко жени шофьорки има в градския транспорт или по такситата и че в армиите на запад има гейове Yellow_Flash_Colorz_PDT_06

Цитат:
95% от случаите като видя неадекватно и блуждаещо движеща се кола познавам че е жена!

А, бе, защо винаги като съм първа на червен светофар и светне зелено аз "неадекватно" давам газ, бързо се изнасям и така пускам повече колите зад мен да се изтеглят, а повечето мъже като пълни муньовци си пестят бензина и бавно, но славно потеглят така, че чудно запушват всичко живо назад???

Да, жените са бавни и неадекватни. А мъжете се гъзареят и много от тях системно нарушават правилника за движение по пътищата. Писнало ми е от гъзари дето не дават мигачи и не ориентират другите участници в движението за намеренията си. До сега не съм виждала жена от лента за движение направо да изхитрее по селски и да се лепне пред цяла колона от чакащи да завият наляво. Така голяма част от вас мъжете допринасяте за задръстванията - като се правите на пичове и селски хитреци

Алоо 21 век сме, не 19ти...мъже, сверете си часовниците :cool:


Съб Мар 08, 2008 8:23 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 08, 2007 12:34 am
Мнения: 282
Местоположение: Софето 17 Витоша
UNREAD_POST 
-тоя спор е идиотски-същото като яйцето и кокошката-все си мисля,че трябва да се стараем да правим по малко грешки-аз си мисля, че едно е да се блъснеш с 40-а друго с 90....
:) :) :)


Съб Мар 08, 2008 8:59 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 91 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg