Дата и час: Пон Апр 29, 2024 2:49 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 91 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Търсят се жени - добри шофьорки 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
paparazzo написа:
-тоя спор е идиотски-същото като яйцето и кокошката-все си мисля,че трябва да се стараем да правим по малко грешки-аз си мисля, че едно е да се блъснеш с 40-а друго с 90....
:) :) :)

:cool:


Съб Мар 08, 2008 9:07 pm
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 25, 2007 6:26 pm
Мнения: 671
Местоположение: ВР
UNREAD_POST 
Според мен жена в колата не е като луд с граната Yellow_Flash_Colorz_PDT_04

Винаги, когато съм карал след жена- тя чака много стриктно преди да се включи в главната улица и не се ръга и нервничи като такива като мене, например.


Съб Мар 08, 2008 9:20 pm
Профил
Кара велосипед
Кара велосипед

Регистриран на: Сря Яну 09, 2008 12:01 pm
Мнения: 23
Местоположение: Пловдив Област
UNREAD_POST 
Tuzarka написа:
Мъжете полудавят когато жена припари до област, в която те се смятат за велики. Да не давам хиляди примери за жени, успели в мъжки професии, спортове, хобита...

HOLY_MARTYR...аз също захапвам волана...поради простата причина, че съм 1,60м висока и краката ми трудно достигат педалите - сеш' ли се? Или не си се замислял от тази гледнат точка. Не е от шубе, а поради разни физически причини. Не съм лонгур по 1,80м с дълги крака.
Цитат:
Жена шофьор и педерас боксьор ..... сеш' се!
Пък нема да ти казвам колко жени шофьорки има в градския транспорт или по такситата и че в армиите на запад има гейове Yellow_Flash_Colorz_PDT_06

Цитат:
95% от случаите като видя неадекватно и блуждаещо движеща се кола познавам че е жена!

А, бе, защо винаги като съм първа на червен светофар и светне зелено аз "неадекватно" давам газ, бързо се изнасям и така пускам повече колите зад мен да се изтеглят, а повечето мъже като пълни муньовци си пестят бензина и бавно, но славно потеглят така, че чудно запушват всичко живо назад???

Да, жените са бавни и неадекватни. А мъжете се гъзареят и много от тях системно нарушават правилника за движение по пътищата. Писнало ми е от гъзари дето не дават мигачи и не ориентират другите участници в движението за намеренията си. До сега не съм виждала жена от лента за движение направо да изхитрее по селски и да се лепне пред цяла колона от чакащи да завият наляво. Така голяма част от вас мъжете допринасяте за задръстванията - като се правите на пичове и селски хитреци

Алоо 21 век сме, не 19ти...мъже, сверете си часовниците :cool:


Много обичам да споря на тази тема! Една от любимите ми теми е! Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 ... но в същото време много ме мързи да пиша иначе с удоволствие бих започнал да споря вербално с някоя колежка "шофьорка"! Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
Айде да не обяснявам докато съм с мотора колко по-често ме засичат женски индивиди, от което логично следва извода, че те ужасно рядко следят цялостната ситуация на пътя!!!!!! .... и много други разни такива ДРЕБНИ нещица!!!
Tuzarka честит 8-ми март! :wink: Yellow_Flash_Colorz_PDT_04


Съб Мар 08, 2008 9:53 pm
Профил
UNREAD_POST 
Пък днес мен ме засичаше един моторист на магистралатаYellow_Flash_Colorz_PDT_04 ...пък и от дясно изпреварваше "идеалния" шофьор. Тия с каруците, велосипедите и моторите са най-непредвидими участници в движението.

Теб по улиците те засичат жени, мен пък ме засичат мъже...Истината е някъде там, както се казва в "Досиетата Х"

Днес в Пловдив съм се престроила да завивам към нас...свети червен светофар и си чакам и некъв муньо МЪЖ ми бибитка отзад да потеглям ...ами теглих му една сочна на майка и му посочих червената светлина на светофара. А ся де Yellow_Flash_Colorz_PDT_09


Съб Мар 08, 2008 10:01 pm
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 26, 2007 8:42 pm
Мнения: 607
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Мале, какъв спор съм изтървала. Много ме е яд.


Сря Мар 19, 2008 1:54 am
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 25, 2008 2:47 pm
Мнения: 16
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
Точно тия шибеци дето си мислят ,че карат много добре правят белите.Снощи се прибирам към къщи, двайсет метра преди нашата къща има кръстовище , аз съм на пътя с предимство, но си карам бавно. Виждам някакъв засилен от дясно, който въобще нямаше намерение да спира, ама се направих на цапната и си продължавам. Като видя, че няма да го пусна да видиш как скочи върху спирачките. Спрях и аз, теглих му една.... и си продължих. Мъжа ми така се уплаши, че скочи да го гони, побесня.Така, че не ми ги разправяйте тия, че все жени ви секат пътя. И това за мигачите, дето колежката разправя е вярно. Голяма част от мъжете си мислят, че останалите участници в движението са медиуми и могат да предсказват техните спонтанни изблици за престрояване и завиване. Хм, чудно за какво ли служат тези ръчки до волана? Yellow_Flash_Colorz_PDT_07

_________________
FIAT BRAVO 1.4 12V
(Фичо!!! :)


Сря Мар 19, 2008 3:43 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 08, 2007 12:34 am
Мнения: 282
Местоположение: Софето 17 Витоша
UNREAD_POST 
-виж какво предимството е само една теория-ако си бяхте счупили колите малка утеха е това,че другия е виновен-ма не мога да схвана защо го разделяте на м/ж-всички правим грешки-а пък има пилоти които са откровенно некадърни....
:) :)


Сря Мар 19, 2008 4:06 pm
Профил
UNREAD_POST 
До сега не съм имала проблеми с колежките-шоферки. Докато с мъже-шофьори.....има такива самоуверени типове, самовлюбени в собствените си "невероятни"възможности. Пример: преди кръстовището на подуене (посока-румънското) има тунел. Аз се качвам нагоре към светофара с умерена скорост (нямаше много коли , ама не бързам за никъде). Пред мен тъмно син автомобил- сузуки, почти навлязъл в тунела, в последния момент решава, че не иска в тунела.......изхвърча с бясна скорост пред мен.....Успях да избегна удара, а оня седи и гледа тъпо....Разминахме се...човека тръгва след мен, като ми прави някакви неадекватни жестове. По ботевградско се изравняваме на един светофар и тоя ме гледа все едно съм му изяла......
Обогатих си речника :ranting2: :ranting2: :ranting2: :ranting2:
Къв е извода тогава:
Има жени, които правят глупости-да, ама мъжете да не да оставят по-назад......Има и добри и лоши шофьори независимо от пола.
Аз не твърдя, че аз самата съм много добър шофьор, но поне съм по- внимателна. Не си струва заради единия келешлък да загине някой, нали...? :neutral:


Сря Мар 19, 2008 6:21 pm
UNREAD_POST 
Доводи за това,че жени шофьорки безгрешни няма.Оня ден една пред мен мина на червено надясно без мигач.Друга от платно за направо ме пререди на ляв завой и пак без мигач,и трето една заблеяна овца излизаща от паркинг удари на баща ми мареата.Така че жени шофьорки няма.И да не ми разправяте,че били много внимателни. :ranting2:


Сря Мар 19, 2008 7:06 pm
UNREAD_POST 
pi4_s_bravo..ама всичките сте кат някакви мюсюлмани по душа...жените тва не можели, онова не може ли...едва ли само за секс стават!...и кво като даваш примери с жени - няколко малки примера...Ама си мълчиш за случаите когато мъже са те засичали, не са давали мигач и т.н.....прочети малко крими хрониката и виж колко от тежките катастрофите са предизвикани от мъже и колко от жени :cool: Ся искаш да ми кажеш, че щом една жена е с очукана/ожулена кола - само тя е виновна....да, да...егати и патиците изкара всички жени. Няма виновни мъже....все жените са ви виновни Yellow_Flash_Colorz_PDT_04


Сря Мар 19, 2008 7:14 pm
UNREAD_POST 
еми да.....така е много лесно да се обвини някой друг.... Yellow_Flash_Colorz_PDT_07


Сря Мар 19, 2008 7:22 pm
UNREAD_POST 
Това ви го писах,защото мислите,че всички жени са супер внимателни и коректни.Не съм твърдял,че мъжете са изрядни а,че жените не са това,което ги представяте.И от двата пола си има шантавци...


Сря Мар 19, 2008 7:42 pm
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 26, 2007 8:42 pm
Мнения: 607
Местоположение: София
UNREAD_POST 
pi4_s_bravo написа:
Доводи за това,че жени шофьорки безгрешни няма.Оня ден една пред мен мина на червено надясно без мигач.Друга от платно за направо ме пререди на ляв завой и пак без мигач,и трето една заблеяна овца излизаща от паркинг удари на баща ми мареата.Така че жени шофьорки няма.И да не ми разправяте,че били много внимателни. :ranting2:


Не си прави генерални заключения, не си прав. Всеки ден на пътя се разминавам с овци и пе*али, вторите са повече. Може би защото съотношението е такова, в полза на мъжете. Събуди се и заживей в 21век, не пробутвай лишени от доводи сексистки умозаключения. Некадърни има и от двата пола, сещам се за поне 10 момичета, които могат да сложат почти всеки шофьор в задния си джоб. Една прясна случка по повод на твоите примери: онази вечер по Околовръста стопих нервите на един такъв мачо, не за друго, а защото ме засече на кръстовището на Горнобански път. Толкова се беше наточил най-накрая да ме изпревари и да ми вземе преднина, че мина след мен на червено на Суходол и го спряха дежурните вече там полицаи.


Сря Мар 19, 2008 7:48 pm
Профил
UNREAD_POST 
пич с браво явно не си видял предния ми пост.....никой не твърди че ВСИЧКИ жени са внимателни и т.н., но явно в толерантността си към твоя пол си пропускал някои техни (на мъжете- шофьори) "дребни" грешки.....
Обидно е, че поставяш всички жени под един знаменател.....Всеки индивид допуска грешки....
Ок има си проблемни шофьори/ки, ма какво те прави по- добър от тях, може би това че когато ТЕ грешат (и ти си участник в ситуацията с грешката) ТИ излизаш със самообладание и без аварии...и никой не е пострадал....ето това би те направило по- добър от другите....
Ти как мислиш? ;-)


Сря Мар 19, 2008 7:53 pm
UNREAD_POST 
Airis написа:
Не си прави генерални заключения, не си прав. Всеки ден на пътя се разминавам с овци и пе*али, вторите са повече. Може би защото съотношението е такова, в полза на мъжете. Събуди се и заживей в 21век, не пробутвай лишени от доводи сексистки умозаключения. Некадърни има и от двата пола, сещам се за поне 10 момичета, които могат да сложат почти всеки шофьор в задния си джоб. Една прясна случка по повод на твоите примери: онази вечер по Околовръста стопих нервите на един такъв мачо, не за друго, а защото ме засече на кръстовището на Горнобански път. Толкова се беше наточил най-накрая да ме изпревари и да ми вземе преднина, че мина след мен на червено на Суходол и го спряха дежурните вече там полицаи.


:cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:


Сря Мар 19, 2008 7:54 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 91 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg