Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:38 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Шумахер отхвърли слуховете, че ще се върне във Формула 1 
Автор Съобщение
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 04, 2006 2:12 pm
Мнения: 624
Местоположение: Стара Загора
UNREAD_POST Шумахер отхвърли слуховете, че ще се върне във Формула 1
Германският ас Михаел Шумахер, който обяви, че прекратява кариерата си в края на сезона след рекордните седем титли и 91 победи, опроверга слуховете, че ще се върне във Формула 1 след време.

"Не бих взел решение да се откажа, ако не го бях обмислил старателно", лаконично отвърна Шумахер на журналистите преди старта за Гран При на Бразилия, последен кръг от сезона и от кариерата му.

Шумахер подчерта освен това, че не се интересува от състезания в "други серии" като по този начин на практика отхвърли и офертата на Ауди от 12.5 милиона долара за Германския шампионат за туристически автомобили или за "24-те часа на Льо Ман".

В миналото други големи пилоти като Ники Лауда и Найджъл Менсъл също са обявявали отказване, но след това са променяли мнението си и са се връщали към състезанията.

"Едва ли повече ще намеря енергията, която се иска, за да се върнеш на такова ниво. Формула 1 изисква много мотивация и себеотдаване, а аз вече съм изтощен", контрира Шумахер.

Германецът не обръща и голямо внимание, че в в неделя ще кара в старт номер 250 във Формула 1 в кариерата си.

"Не мисля особено много за това. Понякога се чувствам малко странно, че това ще бъде последното ми състезание, но като цяло съм доста спокоен. До момента за мен подготовката тече съвсем нормално", каза Шумахер.

_________________
FIAT - TIPO 2.0i


Пет Окт 20, 2006 4:52 pm
Профил
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 06, 2005 3:12 pm
Мнения: 2046
Местоположение: Ямбол
UNREAD_POST 
Смятам, че самия Шуми все-още не може да повярва на събитието....
И мисля, че е настроен да се бори и да кара за отборна победа, там шансовете все-още са запазени!

_________________
FIAT-SPORT


Пет Окт 20, 2006 10:22 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg