Дата и час: Вто Апр 23, 2024 9:30 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Saab пуска първите 100 “алкохолни ключа” 
Автор Съобщение
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2005 3:06 pm
Мнения: 670
Местоположение: Добрич
UNREAD_POST 
rymbym написа:
Crash73 написа:
Ивайло Стефанов Попов написа:
Така ли Горките Шведи А ??? Що не си караш Макароненото изделие и спреш да се занимаваш с велики технически НАЦИИ каквато е и ШВЕЦИЯ !!!!!!! Защото когато трябва да говорим за автомобил за мен преди всичко автомобилът е точно СААБ и само СААБ. Защото това да караш СААБ значи да си горд шофьор на един от най - великите автомобили в света, което те прави истински СААБЕР !!!!!!

Спокойно бе човек... :roll:


По темата: Това "духване" може да се излъже лесно, като подаде ключа на гадже/жена/съпътник.. :D

.... толкова ли няма да има какво друго да и даваме на гадже/жена та ключа за запалване.Поне ще претръпнат и после ще им е по лесно да си искат "хаиде да духнеш а???? ...... :o :D
Простете ама ми стана смешно!

То си е смешно! :) Просто дадох пример как може да се излъже "системата"...

Като оня виц:
Катаджия спира пиян водач, отива до колата, нашия отваря прозореца и яка миризма на джибри лъхва от колата. Ченгето директно отсича:
- Охоо, слизай да духаш!
Оня се полюлял на седалката, погледнал катаджията от глава до пети и казал:
- Чакай бе... Няма ли да се целунем два-три пъти преди това...?

_________________
Изображение


Вто Окт 24, 2006 1:46 am
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Ивайло Стефанов Попов написа:
morg написа:
Горките шведи - в тия студове само алкохола може да ги сгрее, а сега се опитват да ги лишат и от това. :mrgreen:


Така ли Горките Шведи А ??? Що не си караш Макароненото изделие и спреш да се занимаваш с велики технически НАЦИИ каквато е и ШВЕЦИЯ !!!!!!! Защото когато трябва да говорим за автомобил за мен преди всичко автомобилът е точно СААБ и само СААБ. Защото това да караш СААБ значи да си горд шофьор на един от най - великите автомобили в света, което те прави истински СААБЕР !!!!!!


На теб известно ли ти е ЛЮБИТЕЛЮ на СААБ, КОЛКО СААБ-А са построени на БАЗАТА на ФИАТ КРОМА и че окачването им е ЕДНО КЪМ ЕДНО....
Не мигай на парцали...... при още някоя подобна ИЗЦЕПКА лично аз ще ти пусна анкетата за БАН!

И защо "великите технически нации" си разпарчатосаха "великата" фирма Волво /която открай време си купуваше двигателите от Рено/ леките автомобили при Форд, а камионите на Рено....по-леко на завоя да не се занесеш! :36_2_52:


Нед Окт 29, 2006 11:54 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg