Дата и час: Пон Апр 29, 2024 2:35 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Моля, дайте съвет 
Автор Съобщение
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 06, 2004 10:52 am
Мнения: 243
Местоположение: София 15 Младост
UNREAD_POST 
charlie написа:
под само агренажен разбираш наистина само агренажен или имаш в предвит ремака със всичките му ролки?


Сега се разрових и намерих фактурата от сервиза. Сменил съм Ангренажен ремък, 2 ролки, въздушния филтър, масления филтър, и съм купил 4л масло- Селения Голд. Като най-скъпо се оказа смяната на Ангренажния ремък- 90лв.
Общо за частите съм дал - 151.12лв., а за работата 110.40лв.
ОБЩО: 313.82лв-(с ДДСто)

_________________
FIAT MAREA - 1998г 1.6 16V elx


Чет Апр 07, 2005 8:35 pm
Профил
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 08, 2005 1:25 pm
Мнения: 679
Местоположение: Кюстендил
UNREAD_POST 
flx написа:
charlie написа:
под само агренажен разбираш наистина само агренажен или имаш в предвит ремака със всичките му ролки?


Сега се разрових и намерих фактурата от сервиза. Сменил съм Ангренажен ремък, 2 ролки, въздушния филтър, масления филтър, и съм купил 4л масло- Селения Голд. Като най-скъпо се оказа смяната на Ангренажния ремък- 90лв.
Общо за частите съм дал - 151.12лв., а за работата 110.40лв.
ОБЩО: 313.82лв-(с ДДСто)


къде си ги правил тези манипулации, щото, като се изключат парите за труд, които мисе струват множко, за чаркуляците са ти взели разумни пари...?

_________________
Безизходица е ситуацията, очевидният и логичен изход от която просто не ти харесва.
(Bravo 1.6 16V, 76 kW)


Пет Апр 08, 2005 11:55 am
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Цитат:
къде си ги правил тези манипулации, щото, като се изключат парите за труд, които мисе струват множко, за чаркуляците са ти взели разумни пари...?


Сега не разбрах, кое точно ти се струва много пари. Цената на труда е абсолютно нормална за оторизиран сервиз примерно. Всичко, което си сменил е на добра цена, за ремъци, ролки, масло и комплект филтри е отлична цена даже.


Пет Апр 08, 2005 12:09 pm
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 08, 2005 1:25 pm
Мнения: 679
Местоположение: Кюстендил
UNREAD_POST 
me_to_u написа:
Цитат:
къде си ги правил тези манипулации, щото, като се изключат парите за труд, които мисе струват множко, за чаркуляците са ти взели разумни пари...?


Сега не разбрах, кое точно ти се струва много пари. Цената на труда е абсолютно нормална за оторизиран сервиз примерно. Всичко, което си сменил е на добра цена, за ремъци, ролки, масло и комплект филтри е отлична цена даже.


аз затова питах къде ги е сменял нещата, защото за консумативите цената е добра и исках да разбера, дали манипулацията е правена в оторизиран сервиз примерно, или някъде си...

_________________
Безизходица е ситуацията, очевидният и логичен изход от която просто не ти харесва.
(Bravo 1.6 16V, 76 kW)


Пет Апр 08, 2005 12:29 pm
Профил ICQ
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 06, 2004 10:52 am
Мнения: 243
Местоположение: София 15 Младост
UNREAD_POST 
Навремето ремонта го направих в Италсервиз (не се сетих къде другаде мога да отида). Знам, че не го харесвате много, но момчетата си свършиха работата. Yellow_Flash_Colorz_PDT_36

_________________
FIAT MAREA - 1998г 1.6 16V elx


Пет Апр 08, 2005 1:26 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg