Дата и час: Нед Апр 28, 2024 1:45 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 59 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
GRANDE PUNTO ???*строго секретно* 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 15, 2006 3:59 am
Мнения: 174
Местоположение: друг
UNREAD_POST 
последнй новйнй от вътре:*bosch tr* пройзведе 100 комплекта спйрачнй сйстемй за *d-200* много са здравй й технологйчнй, гарантйрам вй :wink: пък колегата от *фйат тофаш* каза че 99% колата ще йма 6/7 вйда двг от който едйнйя ще е* 1,4 турбо 120 коня* както й 1,6 мултйжет...през август месец йзлйза на тест драйв по пътйщата на турцйя все още маскйрана разбйрасе... 8) :?:

_________________
EX PALİO 1.2 16 V...


Чет Юли 06, 2006 12:25 pm
Профил
Кара велосипед
Кара велосипед
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 27, 2005 5:44 pm
Мнения: 26
Местоположение: Русе
UNREAD_POST 
Цитат:
Предстои през октомври да започне производството на модела „Застава 10“ (на базата на известния у нас „Фиат пунто“, но с цялостно извършен „фейс-лифт“).


http://insurance.bg/news/?cat=news&cat_id=1&sn_id=32313


Вто Юли 11, 2006 6:40 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 4:41 pm
Мнения: 2041
Местоположение: София
UNREAD_POST 
интересно


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
Изображение
Brava 1.6 ELX


Вто Юли 11, 2006 10:00 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
sev написа:
интересно


Даже много бих казал.Вече година и половина карам МК2 и съм доста запознат с качествата на модела... според мен няма равна в сегмента, е изключвам Гранде и New Yaris.... НО!!!Как ли ще стои въпроса с митата... мисля, че с YU имаме МИТА... без да съм запознат в подробности!
Според мен ще превъзхожда Логан! Вие какво мислите? Пък и комшиите имат доста добри традиции.Според мен не може и сравнение да става със старите Застави и старите Дачии. :mrgreen:


Вто Юли 11, 2006 10:53 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 15, 2006 3:59 am
Мнения: 174
Местоположение: друг
UNREAD_POST 
sev написа:
интересно
много йнтересно :) та й в момента в турцйя*пунто * най ефтйната версйя е над 22 000 бг лева ако падне с 10 бона щесй купя две една за жената една за мен :) логан не е мой вкус... :)

_________________
EX PALİO 1.2 16 V...


Сря Юли 12, 2006 2:17 am
Профил
UNREAD_POST 
Ето още малко инфо по темата
http://www.standartnews.com/bg/article.php?d=2006-07-12&article=152745


Сря Юли 12, 2006 11:47 am
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 03, 2005 10:26 am
Мнения: 171
Местоположение: Пещера
UNREAD_POST 
Nino написа:
sev написа:
интересно


Даже много бих казал.Вече година и половина карам МК2 и съм доста запознат с качествата на модела... според мен няма равна в сегмента, е изключвам Гранде и New Yaris.... НО!!!Как ли ще стои въпроса с митата... мисля, че с YU имаме МИТА... без да съм запознат в подробности!
Според мен ще превъзхожда Логан! Вие какво мислите? Пък и комшиите имат доста добри традиции.Според мен не може и сравнение да става със старите Застави и старите Дачии. :mrgreen:


Незнам,но лично аз съм изключително разочарован от турската сглобка и производство на други автомобили :? Новите модели на Тоyota,които идват внос от Турция са толкова да не кажа направо некадърно сглобени,а пък за менте частите просто няма да коментирам.Неможе примерно да си купиш кола за 90 000 и да има имитация на махагон от някаква пластмаса.Това е едно от многото неща,които ми направиха впечатление.Личното ми мнение за тези автомобили до скоро беше много по-различно.Японците се прецизни хора и правят качествени неща,но именно от такива "чужди намеси" си развалят имиджа.Конкренто по темата смятам,че не е удачно за която и да е марка,още по-малко италианска да се доверява на югоизточната ни съседка.Ефтиното винаги излиза по-скъпо! :idea:

_________________
Punto 1.1 95' Изображение


Сря Юли 12, 2006 6:20 pm
Профил
UNREAD_POST 
gogata написа:
Незнам,но лично аз съм изключително разочарован от турската сглобка и производство на други автомобили :? Новите модели на Тоyota,които идват внос от Турция са толкова да не кажа направо некадърно сглобени,а пък за менте частите просто няма да коментирам.Неможе примерно да си купиш кола за 90 000 и да има имитация на махагон от някаква пластмаса.Това е едно от многото неща,които ми направиха впечатление.Личното ми мнение за тези автомобили до скоро беше много по-различно.Японците се прецизни хора и правят качествени неща,но именно от такива "чужди намеси" си развалят имиджа.Конкренто по темата смятам,че не е удачно за която и да е марка,още по-малко италианска да се доверява на югоизточната ни съседка.Ефтиното винаги излиза по-скъпо! :idea:


Не знам, може и да си прав....НО! Всички Тойоти продавани в България са неяпонско производство...made in England,made in Turkey.Същото важи и за SUZUKI само, че май ги сглобяват в Унгария и Полша..за другите японски марки не знам.Ако се начисли и МИТО за внос от Япония, колата ще стане непродаваема.Това е съвременния свят.Само Фиат имат сравнително по-малко изнесени производства на вън и това което се предлага на пазара с изключение на "Албеа" си е произведено в Италия. :mrgreen: Не,че тя не е уважаван от мен автомобил.Чел съм,че е доста здрава кола!


Сря Юли 12, 2006 6:44 pm
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка
Аватар

Регистриран на: Сря Май 18, 2005 9:22 pm
Мнения: 371
Местоположение: Пловдив
UNREAD_POST 
мое мнение, е че една кола, която е произведена в англия ще е ако не е супер качество то поне малко над средното / ако маже да се класифицира по този начин/ . едно време правеха форд транзит и караше много за разлика от полската зглобка. както и воксхол е опел само че май е по добро. завода на субаро е в англия и не случайно е една от най надежните коли според някои класации. ако е турска згобка и имам парите бих се замислил. виждал съм симбол на 7 хил. километра с истарвал заден амортисьор и хлопащи кори.

_________________
UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E
ИзображениеИзображение


Сря Юли 12, 2006 7:41 pm
Профил
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 08, 2005 1:25 pm
Мнения: 679
Местоположение: Кюстендил
UNREAD_POST 
everton написа:
.... виждал съм симбол на 7 хил. километра с истарвал заден амортисьор...

за изтърваването на амортисьора, едва ли е виновна турската сглобка.
не забравяйте, че колите все повече заприличват на компютрите - те са съвкупност от някакви детайли от различни производители. например в една кола може да има детайли произведени от Bosh, Fiat, Valeo, Boge, Magneti Marelli и т. нт. просто може би франсетата са избрали прекалено евтин вариант за амортисьори...
а относно качеството на сглобяването, аз мисля че при добро желание от фирмата майка, качество на сглобяването може да се постигне навсякъде.

_________________
Безизходица е ситуацията, очевидният и логичен изход от която просто не ти харесва.
(Bravo 1.6 16V, 76 kW)


Сря Юли 12, 2006 9:51 pm
Профил ICQ
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка
Аватар

Регистриран на: Сря Май 18, 2005 9:22 pm
Мнения: 371
Местоположение: Пловдив
UNREAD_POST 
charlie написа:
everton написа:
.... виждал съм симбол на 7 хил. километра с истарвал заден амортисьор...

за изтърваването на амортисьора, едва ли е виновна турската сглобка.
не забравяйте, че колите все повече заприличват на компютрите - те са съвкупност от някакви детайли от различни производители. например в една кола може да има детайли произведени от Bosh, Fiat, Valeo, Boge, Magneti Marelli и т. нт. просто може би франсетата са избрали прекалено евтин вариант за амортисьори...
а относно качеството на сглобяването, аз мисля че при добро желание от фирмата майка, качество на сглобяването може да се постигне навсякъде.


колега, като и сложиш "боге" на тази кола и цената ще и стане като на френска, а няма да е 15 000 лв. за какво качество говорим за 15 000 лв. то така или иначе рядко има кола която да е произведена след 95 г. и да става.

_________________
UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E
ИзображениеИзображение


Сря Юли 12, 2006 10:28 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Нед Яну 16, 2005 9:13 pm
Мнения: 8
UNREAD_POST 
Ха-ха... прави сте и двамата,ама за 10 /десет/ средноевропейски заплати...10 Х 1500EUR= 15 000 EUR какво искате да имате бе пичове?! Качествата на самолетите, танковете, валяците,корабите и не знам още какво...обобщени в един автомобил??!! Е,няма да стане.Идеалният автомобил още не е създаден.Вижте в какви мащаби е "настъпва" електрониката.Преди няколко години един телевизор струваше няколко ПЪТИ по скъпо.Електрониката замества механиката и за съжаление ИЗМЕСТВА НАДЕЖНОСТТА! А знаете 90 % от електрониката къде се прави сега.Така,че няма смисъл да се хабиме!Който иска да кара здрав и евтин автомобил да си купува ЛАДА 21074.....двигател 1600 с 5 скорости произведен 1991-1994г.Да, ама не щетеееееее! :roll: :idea: :mrgreen:


Сря Юли 12, 2006 11:46 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 15, 2006 3:59 am
Мнения: 174
Местоположение: друг
UNREAD_POST 
gogata написа:
Nino написа:
sev написа:
интересно


Даже много бих казал.Вече година и половина карам МК2 и съм доста запознат с качествата на модела... според мен няма равна в сегмента, е изключвам Гранде и New Yaris.... НО!!!Как ли ще стои въпроса с митата... мисля, че с YU имаме МИТА... без да съм запознат в подробности!
Според мен ще превъзхожда Логан! Вие какво мислите? Пък и комшиите имат доста добри традиции.Според мен не може и сравнение да става със старите Застави и старите Дачии. :mrgreen:


Незнам,но лично аз съм изключително разочарован от турската сглобка и производство на други автомобили :? Новите модели на Тоyota,които идват внос от Турция са толкова да не кажа направо некадърно сглобени,а пък за менте частите просто няма да коментирам.Неможе примерно да си купиш кола за 90 000 и да има имитация на махагон от някаква пластмаса.Това е едно от многото неща,които ми направиха впечатление.Личното ми мнение за тези автомобили до скоро беше много по-различно.Японците се прецизни хора и правят качествени неща,но именно от такива "чужди намеси" си развалят имиджа.Конкренто по темата смятам,че не е удачно за която и да е марка,още по-малко италианска да се доверява на югоизточната ни съседка.Ефтиното винаги излиза по-скъпо! :idea:
гога гогааа прйятелю много добре познавам братята българй й българскйя манталйтет в много областй на жйвота...прйзнай че сй предварйтелно отрйцателно настроен в това отношенйе към съседйте...аз от 16 годйнй работя в сърцето на автойндустрйята на турцйя...й хйч не е както сй представят някой колегй за* йзостаналйя анадол* тъкмо в тазй област...това е много дълга й шйрока работа няма данй стйгне време да тй обяснявам някой неща...накратко:за едйнйчнй случай на некачественй колй не може да се каже нйщо все пак не е божйя работа...но японецът,йталйянецът,германецът,французйнът,амерйканецът не са лудй да сй харчат време й парй с *йзостаналйте анадолцй*...sorry обаче ймаш грешканяколко прймера:2002 *ford transit* van of the year,2003*ford transit connect* van of the year,2006 *fiat doblo* van of the year с около 100 000 бройкй годйшен export за европа й др. ...*renault megane 2 *sedan само в тр , *тоyота corolla verso* ,*toyota corolla sedan*,*honda civic*,*honda city*,*hyundai accent era* й мн.другй колй камйонй,автобусй мйкробусй тракторй й тн......мен пък ме йнтересува д_200 около 70 000 щесе пройзвежда годйшно, скоро...й да тй кажа нещо друго много от елементйте йлй компонентйте на западнйте колй като мерцедес ,фолксваген,опел,смарт ,фйат се пройзвеждат тук в бурса... :wink:


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
EX PALİO 1.2 16 V...


Чет Юли 13, 2006 3:13 am
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 4:41 pm
Мнения: 2041
Местоположение: София
UNREAD_POST 
bahricin написа:
sorry обаче ймаш грешканяколко прймера:2002 *ford transit* van of the year,2003*ford transit connect* van of the year,2006 *fiat doblo* van of the year с около 100 000 бройкй годйшен export за европа й др. ...*renault megane 2 *sedan само в тр , *тоyота corolla verso* ,*toyota corolla sedan*,*honda civic*,*honda city*,*hyundai accent era* й мн.другй колй камйонй,автобусй мйкробусй тракторй й тн......мен пък ме йнтересува д_200 около 70 000 щесе пройзвежда годйшно, скоро...й да тй кажа нещо друго много от елементйте йлй компонентйте на западнйте колй като мерцедес ,фолксваген,опел,смарт ,фйат се пройзвеждат тук в бурса... :wink:


радвам се че се намеси
защото доста хора са далеч от истината
според мен големите компании нямаше да се доверят на Турция, ако от това ще пострада реномето им

_________________
Изображение
Brava 1.6 ELX


Чет Юли 13, 2006 8:35 am
Профил ICQ
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 03, 2005 10:26 am
Мнения: 171
Местоположение: Пещера
UNREAD_POST 
bahricin написа:
gogata написа:
Nino написа:
sev написа:
интересно


Даже много бих казал.Вече година и половина карам МК2 и съм доста запознат с качествата на модела... според мен няма равна в сегмента, е изключвам Гранде и New Yaris.... НО!!!Как ли ще стои въпроса с митата... мисля, че с YU имаме МИТА... без да съм запознат в подробности!
Според мен ще превъзхожда Логан! Вие какво мислите? Пък и комшиите имат доста добри традиции.Според мен не може и сравнение да става със старите Застави и старите Дачии. :mrgreen:


Незнам,но лично аз съм изключително разочарован от турската сглобка и производство на други автомобили :? Новите модели на Тоyota,които идват внос от Турция са толкова да не кажа направо некадърно сглобени,а пък за менте частите просто няма да коментирам.Неможе примерно да си купиш кола за 90 000 и да има имитация на махагон от някаква пластмаса.Това е едно от многото неща,които ми направиха впечатление.Личното ми мнение за тези автомобили до скоро беше много по-различно.Японците се прецизни хора и правят качествени неща,но именно от такива "чужди намеси" си развалят имиджа.Конкренто по темата смятам,че не е удачно за която и да е марка,още по-малко италианска да се доверява на югоизточната ни съседка.Ефтиното винаги излиза по-скъпо! :idea:
гога гогааа прйятелю много добре познавам братята българй й българскйя манталйтет в много областй на жйвота...прйзнай че сй предварйтелно отрйцателно настроен в това отношенйе към съседйте...аз от 16 годйнй работя в сърцето на автойндустрйята на турцйя...й хйч не е както сй представят някой колегй за* йзостаналйя анадол* тъкмо в тазй област...това е много дълга й шйрока работа няма данй стйгне време да тй обяснявам някой неща...накратко:за едйнйчнй случай на некачественй колй не може да се каже нйщо все пак не е божйя работа...но японецът,йталйянецът,германецът,французйнът,амерйканецът не са лудй да сй харчат време й парй с *йзостаналйте анадолцй*...sorry обаче ймаш грешканяколко прймера:2002 *ford transit* van of the year,2003*ford transit connect* van of the year,2006 *fiat doblo* van of the year с около 100 000 бройкй годйшен export за европа й др. ...*renault megane 2 *sedan само в тр , *тоyота corolla verso* ,*toyota corolla sedan*,*honda civic*,*honda city*,*hyundai accent era* й мн.другй колй камйонй,автобусй мйкробусй тракторй й тн......мен пък ме йнтересува д_200 около 70 000 щесе пройзвежда годйшно, скоро...й да тй кажа нещо друго много от елементйте йлй компонентйте на западнйте колй като мерцедес ,фолксваген,опел,смарт ,фйат се пройзвеждат тук в бурса... :wink:


Всеки си има право на мнение!Аз просто споделих това което ми е направило впечатление от турското автомобилостроене.Въпреки това което каза,аз съм на мнение че по-добре да си купиш кола от която е да друга страна,но не и от Турция и Балканите :!: Просто хората тук и там са със съвсем различни представи за качество!Балканския манталитет някак си се различа с този на западно-европейските страни и не само тях.

_________________
Punto 1.1 95' Изображение


Чет Юли 13, 2006 9:42 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 59 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg