Дата и час: Чет Мар 28, 2024 9:32 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Fiat погълна Застава официално 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Fiat погълна Застава официално
Представители на сръбското правителство и италианската автомобилна компания "Фиат" подписаха на 30 септ 2008г в Белград договор за съвместни инвестиции в автомобилния завод "Застава" в Крагуевац, на обща стойност около 950 млн. евро. "Фиат" и сръбската държава ще основат съвместно предприятие, в което Сърбия ще притежава 33%, а “Фиат” – 67% от капитала.

Плановете предвиждат да се произвеждат автомобили Fiat и автобуси и камиони с марката Iveco. Най-късно до 2011 г., от конвейра трябва да слизат по 200 хиляди автомобили годишно.

Тази инвестиция ще донесе на Сърбия оприблизително 800 милиона евро през следващата година. Откриват се 4750 нови работни места.


Чет Окт 02, 2008 9:53 pm
UNREAD_POST 
Да бе, аз оня ден пред работа , Фиат пунто след 2001г. и понеже ми изглеждаше много ново и запазено и отивам да го видя и гледам отзад пише Застава.
3 пъти го огледах , ми застава си пишеше.Ама досущ едно към едно с Фиата, направо Паднах!


Пет Окт 03, 2008 8:12 am
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
presiqn написа:
Да бе, аз оня ден пред работа , Фиат пунто след 2001г. и понеже ми изглеждаше много ново и запазено и отивам да го видя и гледам отзад пише Застава.
3 пъти го огледах , ми застава си пишеше.Ама досущ едно към едно с Фиата, направо Паднах!


Това си е Zastava 10 и освен емблемата няма никаква друга разлика с Punto Mk3. И в момента се произвежда.
http://www.zastava.bg/leki_zastava10.html

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Пет Окт 03, 2008 9:06 am
Профил ICQ YIM
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg