Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:15 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Ферари и за детето 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Ферари и за детето
Ферари” вече и за деца! Това е възможно с новата серия на „Ферари” - Ferrari FXX оборудвана със седем скорости, компютър, самостоятелна система за шофиране и мини педали. Екслузиванта серия на «Ферари» е максимално обезопасена, а интериорът е както винаги класически-кожа в червено и черно. Други сред моделите за деца коли са и марките на «Бугати» и «Алфа –Ромео». «Бейби Бугати» датира от 1930 г. и досега остава ненадминат в детските модели коли на педали. Скоростта е около 17 км в час, всяка частица от скъпото бижу е ръчно изработена. Разбира се тези модели са достъпни само за децата на най- богатите в света. Точно затова сериите на «Бугати» и на «Ферари» са лимитирани. За справка моделите са търсени от семейство Хилтън и шейха на Катар.
Цената на стандартен модел се очаква да бъде около 1000 лв., докато на ексклузивните модели цените започват от 3000 лв.

Изображение Изображение Изображение



източник


Пон Юни 02, 2008 6:44 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 11, 2008 3:39 pm
Мнения: 133
Местоположение: София 18 Овча Купел
UNREAD_POST 
Защо само за деца? Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Ако е достатъчно голямо, аз както съм 174 см, бих се пъхнал вътре, зависи колко е голяма. Изглежда много яка малка колица Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Yellow_Flash_Colorz_PDT_02

_________________
Фиат Браво 1.6 2000, Кукла
www.prosport.bg


Пон Юни 16, 2008 9:57 am
Профил
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 7:57 pm
Мнения: 47
Местоположение: Варна 01 Одесос
UNREAD_POST 
Верно трябва да направят такива и за големи! Yellow_Flash_Colorz_PDT_09

_________________
Спри на пьтя, за да повьрвим! Искам просто да стигна ЖИВ! Няма днес и няма сега! Твоя жиот е в твоята рька


Пон Юни 16, 2008 12:58 pm
Профил WWW
UNREAD_POST 
Е че те ако са 3000лв. не са чак толкова скъпи. Вярно че мойта е 4200, но все пак човек с малко по-голяма заплата може да подари на синчето си едно такова бижу. Не ми се вижда чак толкова скъпо. За 7 скорости компютър и тн... :)


Пон Юни 16, 2008 6:14 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 15, 2007 5:03 pm
Мнения: 108
Местоположение: София Студентски/Пловдив
UNREAD_POST 
Според мен нещо са се объркали с цената :) То има съвсем нормални бебешки колички за по 2 бона, а тва ферари да е толкова евтино, просто не го вярвам :P .

_________________
Bravo SX 1.6 16V, 103hp, 1996


Вто Юни 17, 2008 10:24 am
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Реално погледнато за нещата които има в тази количка и на мен ми се виждат малко може би се има предвид 30 000лв :) де да знам.


Вто Юни 17, 2008 5:06 pm
UNREAD_POST 
andio написа:
Според мен нещо са се объркали с цената :) То има съвсем нормални бебешки колички за по 2 бона, а тва ферари да е толкова евтино, просто не го вярвам :P .
.


m1t3t0 написа:
Реално погледнато за нещата които има в тази количка и на мен ми се виждат малко може би се има предвид 30 000лв :) де да знам.



шегувате се нали .... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

...

едит: скоро китайците ще пуснат аналог на по 500-600лв ... само гледайте Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04


Вто Юни 17, 2008 5:22 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg