Дата и час: Чет Мар 28, 2024 12:27 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
CIAO 500! Сладура пристигна 
Автор Съобщение
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST CIAO 500! Сладура пристигна
Ето снимките, които направих. Извинявам се за качеството, но толкова може GSM без светкавица.

Тук е мястото да благодаря на организаторите Ауто Италия за любезната покана и за прекрасното шоу в чест на FIAT 500.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Съб Апр 12, 2008 1:18 am
Профил ICQ YIM
UNREAD_POST 
Изглежда страхотно! :cool:


Съб Апр 12, 2008 11:15 am
UNREAD_POST 
Митаче ама как ти тича ДАВАЙ ТИ СИ!!! :)

Иначе колата е много готина!


Съб Апр 12, 2008 2:50 pm
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Шоуто по посрещането беше направено много интересно. На големи екрани се прожектираха кадри от историята на 500. Първото филмче беше от края на 50-те когато се появява 500. След това на сцената излезе двойка танцьори. Филмова звезда и режисьор в дрехи от това време. После имаше филмче за славните години на 500, които съвпадат с годините на рокенрола и мини полите. На сцената излезе двойка по акробатичен рок отново с характерните за времето си облека. Последното филмче беше за грандиозната кампания "500 wants you". Танца се изпълни от двойка облечени като за нашето време напълно в стила на рекламата "какво ще правим довечера". Уговориха се за среща и отидоха на клуб с импровизирано 500. До настъпваното на мига ни забавлява Белослава, която минути преди пристигането на фиатите изпя новата си песен "Чинкуеченто". Ако има интерес ще я кача. Парчето е джаз. Минута преди 23:00 всички бяхме помолени да призовем мъника като преброим заедно от 50 до 0. Фиатчетата бяшха докарани точно от танцьорите представили 3-те етапа от развитието му. След тожа всеки можеше лично да се убеди ж уникалността на автомобила, а това не е просто кола. Няма как да я погледнеш и да не предизвика у теб усмивка и много приятни емоции.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Съб Апр 12, 2008 11:07 pm
Профил ICQ YIM
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 06, 2005 3:12 pm
Мнения: 2046
Местоположение: Ямбол
UNREAD_POST 
Ferrari написа:
Шоуто по посрещането беше направено много интересно. На големи екрани се прожектираха кадри от историята на 500. Първото филмче беше от края на 50-те когато се появява 500. След това на сцената излезе двойка танцьори. Филмова звезда и режисьор в дрехи от това време. После имаше филмче за славните години на 500, които съвпадат с годините на рокенрола и мини полите. На сцената излезе двойка по акробатичен рок отново с характерните за времето си облека. Последното филмче беше за грандиозната кампания "500 wants you". Танца се изпълни от двойка облечени като за нашето време напълно в стила на рекламата "какво ще правим довечера". Уговориха се за среща и отидоха на клуб с импровизирано 500. До настъпваното на мига ни забавлява Белослава, която минути преди пристигането на фиатите изпя новата си песен "Чинкуеченто". Ако има интерес ще я кача. Парчето е джаз. Минута преди 23:00 всички бяхме помолени да призовем мъника като преброим заедно от 50 до 0. Фиатчетата бяшха докарани точно от танцьорите представили 3-те етапа от развитието му. След тожа всеки можеше лично да се убеди ж уникалността на автомобила, а това не е просто кола. Няма как да я погледнеш и да не предизвика у теб усмивка и много приятни емоции.


Да , колата наистина е невероятна и едва сега разбирам защо толкова много журналисти са били напълно единонодушни в мнението си - това е колата на 2008 г. за Европа!!!
Наистина , това не е само кола , това е усещане и още нещо....

_________________
FIAT-SPORT


Съб Апр 12, 2008 11:58 pm
Профил WWW
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 05, 2007 2:45 pm
Мнения: 344
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
И аз успях да разгледам подробно колата на следващия ден пред мола на Хемус :) Същите артисти бяха, като тези от снимките.
Е няма толкова чаровен мъник. Уникално много ми харесва и ако имах възможност бих я купил на мойто момиче.


Пон Апр 14, 2008 8:54 am
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Аз бих я купил за себе си. Дори сериозно се замислих. Варианта с 1.2 8V 70к.с. идва 24 500лв. дори в най високите нива на оборудване Lounge и Sport. Колата те грабва от всякъде. Снимките не могат да пресъздадат емоцията. Всеки трябва да я види на живо.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Пон Апр 14, 2008 9:13 am
Профил ICQ YIM
UNREAD_POST 
А някакъв лизингов план има ли?


Пон Апр 14, 2008 9:34 am
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 05, 2007 2:45 pm
Мнения: 344
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Ferrari написа:
Аз бих я купил за себе си. Дори сериозно се замислих. Варианта с 1.2 8V 70к.с. идва 24 500лв. дори в най високите нива на оборудване Lounge и Sport. Колата те грабва от всякъде. Снимките не могат да пресъздадат емоцията. Всеки трябва да я види на живо.


Абе малко скъпа ми идва да ти кажа ;-) Вярно, че си е супер фешън колицата, ама за тия пари можеш да си вземеш по-голяма кола. Някак си е малка за моите разбирания.


Пон Апр 14, 2008 9:53 am
Профил
UNREAD_POST 
По принцип аз много се кефя на новото Браво, но определено мъника бих си го купил, ако има някакъв лизингов план който да ми е изгоден :)


Пон Апр 14, 2008 9:54 am
UNREAD_POST 
Колата е хубава, но аз никога не бих си я купила. Прилича на чисто женска кола за градско каране. Мен такива коли не ме влечат


Пон Апр 14, 2008 10:00 am
UNREAD_POST 
Аз пък не виждам нищо женско в нея :dontknow: не е като смарта да кажеш...


Пон Апр 14, 2008 10:19 am
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 05, 2007 2:45 pm
Мнения: 344
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
m1t3t0 написа:
Аз пък не виждам нищо женско в нея :dontknow: не е като смарта да кажеш...


:offtopic: Ма какво му е и на Смарта. Моя застрахователен брокер (не е човек, който си брой стотинките със сигурност) кара смарт и хиляди пъти ми е казвал, че за София това е най-добрия автомобил, щото той само в центъра кара. Въобще трябва ли на една практична градска кола непременно да и се слага етикет - "женска". Мойто пунто е всичко друго, но не и "мъжкарска" кола, обаче кво ми дреме като с него мога да се завирам/паркирам където си поискам.

Иначе много бих се изкефил да покарам "малкия" на тест драйв, само дето предполагам, че в близките месеци едвали ще се получи, заради големия интерес. ;-)


Пон Апр 14, 2008 10:26 am
Профил
UNREAD_POST 
Аз Смарта го харесвам, защото е адски практичен за град като София...Ако имах излишни пари бих си взел един. Етикетът женска кола не съм го измизлила аз и той не е само до размер, а до цялосттна визия и показатели на колата. Но нека не оспамваме темата. При възможност за притежание на само 1 кола - бих избрала нещо, което да става не само за града, но и извън него и да се държи добре не само на асфалтирани пътища :cool:


Пон Апр 14, 2008 10:35 am
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 19, 2006 3:57 pm
Мнения: 316
Местоположение: София кв. Симеоново
UNREAD_POST 
Скъпа е!
Около 2х над реалната цена, но заради историята и името си плащаш двойно:)
При положение, че за тия пари има Гранде Пунто и Линея не виждам Фиат как мислят да го продават това...


Пон Апр 14, 2008 10:39 am
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg