Дата и час: Пон Апр 29, 2024 5:58 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
Фиат Добло 
Автор Съобщение
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Чет Ное 15, 2007 11:24 pm
Мнения: 5
Местоположение: София 09 Лозенец
UNREAD_POST Фиат Добло
какво ви е мнението за фиат добло (бензин и дизел)
за кратко време бях със служебно добло дизел 1.9 добро впечатление направи ,но е много тясно за водача и е по височко което не беше много стабилно особенно при 145км/ч


Пет Ное 16, 2007 12:17 am
Профил
Член на клуба
Член на клуба

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 8:44 pm
Мнения: 690
Местоположение: Бургас, Меден Рудник
UNREAD_POST 
ами като карах 1,3 мултиджет - много върви ... супер добре дърпа и има добра динамика (това при ниски скорости, при високи не съм го пробвал)... шофьорското място не съм забелязал да е тясно, но и аз не съм много "мястозаемащ" :) Иначе какво да ти кажа ... за стабилност - не съм сигурен че си прав ... вярно, че едно се беше обърнало и дойде в сервиза, ама то излязло в канавката и после в полянката ... Поне са здрави (таваните им :D ) едната гума с половината части по окачването ги нямаше ...

_________________
Fiat Cinquecento 0,9i
Fiat Punto Mk.II `01 Go!
Lancia Zeta 2.1TD


Пет Ное 16, 2007 6:38 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Моя кумашин кара служебно такова. Не спира да го хвали! Сменил е няколко автомобила, страшно плюеше по старата им Брава, но това автомобилче направо го е обсебило.


Пет Ное 16, 2007 9:19 pm
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 25, 2007 6:26 pm
Мнения: 671
Местоположение: ВР
UNREAD_POST 
Изображение
Двигателя 1.6 16в като на Браво ли е.


Пет Ное 16, 2007 9:39 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Мой приятел през лятото купи 4-то такова за бизнеса си. Колите се експлоатират жестоко и сам твърди, че нищо друго не би могло да се справи като Добло. Първите 3 са 1.9JTD, а последната 1.3JTD. Все още нямам впечатления от малкия дизел.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Съб Ное 17, 2007 12:31 am
Профил ICQ YIM
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Чет Май 31, 2007 12:35 pm
Мнения: 233
Местоположение: Пазарджик
UNREAD_POST 
Ferrari написа:
Мой приятел през лятото купи 4-то такова за бизнеса си. Колите се експлоатират жестоко и сам твърди, че нищо друго не би могло да се справи като Добло. Първите 3 са 1.9JTD, а последната 1.3JTD. Все още нямам впечатления от малкия дизел.




Специянлно за новия модел сигурно е жесток, обаче за предишния съм чувал и чел че имат доста проблеми, включително и с двигателя!
Новите 100% са по готини обаче аз не бих си зел, пробвай с новото скудо, няма да останеш разочарован!


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
FIAT DUCATO 2.3 JTD 2003

Продава се печеливш бизнес!


Съб Ное 17, 2007 11:15 am
Профил WWW
Член на клуба
Член на клуба

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 8:44 pm
Мнения: 690
Местоположение: Бургас, Меден Рудник
UNREAD_POST 
Ancho написа:
...

A защо не пусна снимка и на новото дукато ? :)

_________________
Fiat Cinquecento 0,9i
Fiat Punto Mk.II `01 Go!
Lancia Zeta 2.1TD


Нед Ное 18, 2007 1:10 am
Профил ICQ
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Чет Май 31, 2007 12:35 pm
Мнения: 233
Местоположение: Пазарджик
UNREAD_POST 
kiler_4o написа:
Ancho написа:
...

A защо не пусна снимка и на новото дукато ? :)




Нямам впечатление от него, но щом искаш няма проблем





A ти имаш ли някакво впечатление над Дукато-то? :)


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
FIAT DUCATO 2.3 JTD 2003

Продава се печеливш бизнес!


Нед Ное 18, 2007 3:06 am
Профил WWW

Регистриран на: Чет Яну 10, 2008 2:03 pm
Мнения: 2
Местоположение: Белоградчик
UNREAD_POST Добло
Юни месец 2007г. си купих фиат Добло Панорама 2001г. 1.2 бензин. Искам да кажа, че това са невероятни автомобили като имам предвид качество, дизайн, динамика, цена. За малкият си двигател върви невероятно бързо, като аз го карам на газ и достига 160-170 км/ч. при дадена максимална скорост по каталог 142км/ч. Устойчив е на пътя, невероятно лесен и евтин за поддръжка. Като всеки фиат има малко проблеми с окачването - чупят се шарнирите на предните носачи на около 30-40 хил. км. /не са скъпи/, но мисля, че това се случва при доста други марки коли и до голяма степен се дължи на некачествените части в продавани БГ магазините. Иначе е невероятно широк и удобен за всякаква експлоатация автомобил. С две думи многофункционален автомобил. Имам два броя Фиат Фиорино и един Фиат Пунто. От тях съм се убедил, че бензиновите двигатели на марката са много здрави и не може да се мисли за сериозен ремонт при правилна експлоатация. Единственият сериозен проблем, който са ми правили два от 4-те фиата е да откажат бензиновите им помпи и обикновено се оказва, че има мърсотия в резервоара, която не знам как влиза в помпата. На един протече водната помпа. Имам и друг автомобил освен Фиатите - Волво С40, но определено мисля, че Фиат е едно добро съчетание на автомобил със съвременен дизайн, цена и някакво нормално /не скъпо и луксозно/ качество на обзавеждане. Естествено не мога да сравнявам качеството на Фиатите с това на Волво, но все пак да не забравяме, че това са повече работни автомобили, а и цената на Волвото е все пак два-три пъти по-висока от тази на Доблото. С няколко думи - купувайте Добло и няма да сгрешите /освен ако не сте много капризни, но мисля, че на такива хора не може да се угоди дори с Майбах/.


Вто Фев 12, 2008 2:49 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg