Дата и час: Нед Апр 28, 2024 6:39 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Fiat Auto става Fiat Group Automobiles SpA 
Автор Съобщение
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 04, 2006 2:12 pm
Мнения: 624
Местоположение: Стара Загора
UNREAD_POST Fiat Auto става Fiat Group Automobiles SpA
От централата на италианския гигант Fiat съобщиха, че от 1 февруари тази година Fiat Auto ще бъде преименуван на Fiat Group Automobiles SpA. В същото време ще бъдат формирани четири нови компании, които ще са 100% собственост на Fiat Group Automobiles SpA. Това ще бъдат Fiat Automobiles SpA, Alfa Romeo Automobiles SpA, Lancia Automobiles SpA и Fiat Light Commercial Vehicles SpA.

Настоящите шефове на четирите основни подразделения на Fiat Auto ще бъдат преназначени като изпълнителни директори на четирите нови компании.

С новото разделение, италианската компания едновременно ще обедини и ще разграничи четирите подразделения. Новата конфигурация на Fiat Auto по никакъв начин няма да промени отношенията между работниците, дилърите и доставчиците, а ще заздрави отношенията между различните страни в производствения и продажбения процес и ще доведе до още по- добро персонализиране на отделните марки.

auto-press.net

P.S. Ето колеги ,съжалявам че не съм писал скоро но бях в сесия и нямах нет покраи мен.НО е то пак се "почваме" с новините

_________________
FIAT - TIPO 2.0i


Сря Фев 07, 2007 12:38 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg