Дата и час: Пон Апр 29, 2024 12:23 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 30 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Новият FIAT Linea !!! 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
bahricin написа:
:) za sazjalenie ne mozjah da posetya istanbul auto show poradi red prichini...no kolegite ot fiat.web.tr sa shtraknali nyakolko pozi vizjte ... :) http://www.fiat.web.tr/site/viewforum.php?f=5 * autoshow 2006 fotolari burayaa*

:oops:
Тук не се ли пишеше на български или вече може на латиница ??? Даже на администраторите не им прави впечетление сигурно са заслепени от новия модел Фиат .


Сря Яну 24, 2007 1:02 am
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 15, 2006 3:59 am
Мнения: 174
Местоположение: друг
UNREAD_POST 
bahricin написа:
8) 8) 8) LİNEA все още йзглежда така...тест колй отклоняват погледйте в БУРСА http://www.trlux.tk/ :)Йма й шпйонскй снймкй на *MİNİKARGO* 2008...FOR FİAT,PEUGEOT AND CİTROEN...made in BURSA :)
:) А тй всъщност *CHUNİ* лй сй йлй *чуни*??? като сй толкова голям патрйот що не вземeш да оправяш нйка*сй...прйятелю :wink: вйж датйте на постовете й вйж мойте всйчкй мненйя немога на всекйму едйн по едйн да се йзвйнявам ,нямам много време да сй оправям й постовете на латйнйца,но ще ймам предвйд... :)

_________________
EX PALİO 1.2 16 V...


Сря Яну 24, 2007 1:24 am
Профил
UNREAD_POST 
bahricin написа:
bahricin написа:
8) 8) 8) LİNEA все още йзглежда така...тест колй отклоняват погледйте в БУРСА http://www.trlux.tk/ :)Йма й шпйонскй снймкй на *MİNİKARGO* 2008...FOR FİAT,PEUGEOT AND CİTROEN...made in BURSA :)
:) А тй всъщност *CHUNİ* лй сй йлй *чуни* като сй толкова голям патрйот що не сй вземeш да оправяш нйка*сй...прйятелю :wink: вйж датйте на постовете й вйж мойте всйчкй мненйя немога на всекйму едйн по едйн да се йзвйнявам ,нямам много време да сй оправям й постовете на латйнйца,но ще ймам предвйд... :)

Като искаш да пишеш в Български форум е редно приятелю да пишеш на Български има си правила няма нужда от извинения не е нужно да си патриот за да спазваш правилата те са за всички това че си в Турция не е оправдание и аз на моя лаптоп от който влизам във форума нямам български букви и ми е много мъчно да пиша но какво да се прави правила ако всички се оправдават като теб какво ще стане .За други който не знаят Български или им е трудно да си корегират постовете има място за писане тук viewtopic.php?t=8474
Не е зяждане от моя страна не ме разбирай погрешно и още веднъж извинявай ама сме в България все пак а България е вече в Европейския съюз и не може да не се гордеем с това и да не бъдем патриоти !!!
А относно оправянето на ника моля не ми давай акъл запази си го за теб моля ! Забравих да те попитам какво е значението на bahricin .


Последна промяна chuni на Сря Яну 24, 2007 2:02 am, променена общо 1 път



Сря Яну 24, 2007 1:46 am
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 15, 2006 3:59 am
Мнения: 174
Местоположение: друг
UNREAD_POST 
:) не се оправдавам...ako сй разбрал по онова време *кредор* съвсем го нямаше...й сй е останало така...вйж в момента трябваше да съм заспал отдавна ... :) утре сутрйн в 6,30 се събуждам й бягам на работа, трябва да съм бодър ,нашата работа не прйема грешкй й хлабавост,,,всйчко хубаво й прйятна вечер :)

_________________
EX PALİO 1.2 16 V...


Сря Яну 24, 2007 2:01 am
Профил
UNREAD_POST 
bahricin написа:
:) не се оправдавам...ako сй разбрал по онова време *кредор* съвсем го нямаше...й сй е останало така...вйж в момента трябваше да съм заспал отдавна ... :) утре сутрйн в 6,30 се събуждам й бягам на работа, трябва да съм бодър ,нашата работа не прйема грешкй й хлабавост,,,всйчко хубаво й прйятна вечер :)

То на никой работата не позволява грешки особено в големи фирми ние вече сме в Европейския съюз и изискванията са много по големи не забравяй,
лека нощ и от мен.


Сря Яну 24, 2007 2:09 am
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 4:41 pm
Мнения: 2041
Местоположение: София
UNREAD_POST 
не мисля че забележката към колегата от Турция е основателна
все пак получаваме доста интересна информация от там

_________________
Изображение
Brava 1.6 ELX


Сря Яну 24, 2007 9:35 am
Профил ICQ
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 15, 2006 3:59 am
Мнения: 174
Местоположение: друг
UNREAD_POST 
sev написа:
не мисля че забележката към колегата от Турция е основателна
все пак получаваме доста интересна информация от там
:) свйкнах бе колега ...даже ймам едно предложенйе...:да не ползваме нйщо чуждо (латйнско) да не пускаме лйнкове съдържащй латйнско йлй кйтайско да речем йлй да не караме въобще тезй чйсто латйнскй(йталйянскй) колй й да вйдйм накрая какво ще се получй...йлй ще почваме да се държйм като йстйнскй европейцй едйн към друг, даже й към третйя... :wink: :)

_________________
EX PALİO 1.2 16 V...


Сря Яну 24, 2007 7:33 pm
Профил
UNREAD_POST 
А има ли комби версия на Линеа


Сря Яну 24, 2007 8:44 pm
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 15, 2005 10:57 pm
Мнения: 1060
Местоположение: София Бели Брези
UNREAD_POST 
Невероятна кола! Сега ще търся по-голяма снимка да си я сложа за десктоп!
И кромата е страхотна - на живо съм я виждал, но тази е невероятна!


Сря Яну 24, 2007 9:10 pm
Профил ICQ
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 15, 2006 3:59 am
Мнения: 174
Местоположение: друг
UNREAD_POST 
Tornado написа:
А има ли комби версия на Линеа
:) за сега нямам сведенйя но ФİАТ разшйрява пазара като включва й западна европа...a това според мен й мойте(лйчнй й проф) предвйжданйя не йзключва SW версйята...най добрйят мй прйятел е тест шофор на тазй машйна й това което го знае той го знам й аз й следователно вйе...под секрет мога да вй кажа че даже ФİАТ КЛУБ ТР на който съм член не знаят толкова неща защото немога ей така да се дешйфровам... :wink: бъдете търпелйвй май месец е на пазара, в ТУРЦЙЯ почва от 28 000 бг лв...мйсля че е скъпо но трябва да се гледа от реална гледна точка...в БГ трябва да почва от 25 000 някъде... :wink: :)

_________________
EX PALİO 1.2 16 V...


Чет Яну 25, 2007 12:53 am
Профил
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 4:51 pm
Мнения: 41
Местоположение: Провадия
UNREAD_POST 
Хайде малко снимки и от мен

http://snimka.bg/album.php?album_id=98553

_________________
FIAT Marea 1.8 16V ELX


Чет Яну 25, 2007 11:58 am
Профил
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 4:11 pm
Мнения: 674
Местоположение: София, Илинден
UNREAD_POST 
Stracimir написа:
Хайде малко снимки и от мен

http://snimka.bg/album.php?album_id=98553

А интериорни няма ли?

_________________
FIAT Brava 1.8 16V ELX


Чет Яну 25, 2007 12:40 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Pecho написа:
Stracimir написа:
Хайде малко снимки и от мен

http://snimka.bg/album.php?album_id=98553

А интериорни няма ли?
За какво ти е, нали серийно е с черни стъкла :mrgreen:


Чет Яну 25, 2007 12:49 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 15, 2006 3:59 am
Мнения: 174
Местоположение: друг
UNREAD_POST 
8) http://www.youtube.com/watch?v=FUFDygcEhf4 ето я лймузйната ...след месец й половйна е на пазара :) ще се лансйра на F-1 ПЙСТАТА В ЙСТАНБУЛ... :)

_________________
EX PALİO 1.2 16 V...


Чет Мар 15, 2007 11:38 am
Профил
UNREAD_POST 
Лично на мен не ми харесва. Фаровете подобни на Гранде-то, отстрани профила като на Ауди, отзад като такси (Шевролет или Деу избирайте си). Не виждам нищо уникално... просто кола. Лично мнение. :)


Чет Мар 15, 2007 12:23 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 30 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg