Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:02 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
мнение за термостат 
Автор Съобщение
Кара Симсонка
Кара Симсонка

Регистриран на: Съб Апр 28, 2007 9:57 pm
Мнения: 55
Местоположение: Плевен
UNREAD_POST мнение за термостат
Здравейте,ако може да ми дадете мнение за марка термостат,видях доста противоречиви мнения за BEHR и за Vernet,но почти нищо за FACET ,интересува ме не само защото е по евтин с 30лв от behr,а и защото видях някои мнения за последния, които не ми харесват.Парите са си доста за термостат не ми се иска да дам 150 лв за нещо което да работи по същия начин като старото,то си е пари на вятъра.Иначе да ви кажа проблема ми е основно в разхода на гориво,още миналата зима се видях в разход,мислех че проблема е от помпата тъй като протичаше при студено палене ел.клапана също сълзеше.Тези проблеми бяха отстранени към края на миналата зима,но времето се затопли и така след като се застуди наскоро разхода пак скочи на около 10 на 100 при повече извънградско.Вече виждам че проблема е в почти постоянно студения двигател,затапих радиатора с картони ,което за сега решава проблема частично,но взе да ми святка дюзата на таблото по време на движение,което четох че е възможно заради рязкото спадане на температурата,някъкъв датчик се обърквал.Има още нещо ,което ме притеснява,след ремонта на помпата миналата зима,колата винаги при палене бълва бял пушек и това само при палене,притеснява ме да не се окаже друг проблема ,че термостата си е за смяна то си е ясно ,просто искам мнение за марката и то от опит,а не само защото BEHR е оригиналния и ако мислите ,че може да имам и друг проблем,ел.клапана на помпата рискувах и взех евтиния вариант от евро 07 ,почвам да си мисля да не би и той нещо да ми върти номера ?

_________________
Fiat bravo 1.9TD /
Изображение


Пон Дек 21, 2015 12:42 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg