Дата и час: Нед Апр 28, 2024 11:01 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Проблем От НИЩО -НЕЩО 
Автор Съобщение
Кара Симсонка
Кара Симсонка

Регистриран на: Съб Апр 28, 2007 9:57 pm
Мнения: 55
Местоположение: Плевен
UNREAD_POST Проблем От НИЩО -НЕЩО
Здр.Искам да ви разкажа за един проблем ,който отстраних сам без ходене по сервизи,без ходене по мъките....

Наскоро бравото(ТД100) взе да ми прави голями проблеми - прекъсва и гасне ,ръчната помпичка преди горивния филтър прави вакум и се получава недостик на гориво.Първото което си помислих е че сондата в резервоара пак е за чистене, а и горивния филтър не бе сменян доста време.Но тъй като не ми се занимаваше викам ще отида в сервиз.Отивам аз в Боша в плевен и и казвам ,че искам да ми сменят филтъра и да ми почистят сондата.А онзи като взе да ми се прави на специалист и вика дай да ти чистим резервоара да го промиваме - ти знаеш ли "кви" медузи плуват там.Той негледа как да ми помогне ,а как да ми измъкне парите и понеже бях вече там му казвам я сменяй само филтъра аз сондата ще си я оправя не ми е за първи път.Тръгнах голям зор докато се прибера триста пъти огасна.Викам няма да стане така трябва сам да се захвана.На следващия ден почистих сондата същата работа.Купих си нова ръчна помпичка за подкачване за ,която ви казах, че прави ваком и се свива когато огасне.Сложих я същата работа.Не ми се мисли да ходя в сервиз че като почнат да ми чистят резервоара и ще ми сменят всички части по горивната система(то така всеки може) докато хванат проблема ще ми хвръкнат пет стотака.Имам късмет че маркучите са ми силиконови прозрачени и от преди ръчната помпичка -гор.филтър до двигателя.И какво да видя по маркучите върви повече въздух от колкото нафта.Смених всички скоби и стегнах яко разбира се бях обезвъздушил гор.филтър.Отново въздух но само след гор.филтър.Оказа се в крайна сметка,че шайбичката която е под болчето за обезвъздушаване на въздушния филтър се е скапала,защото след като сложих една нова няма въздух ,няма нищо и всичко е наред и всички заживели щастливо.И аз недадох маса пари по сервизи и негодници .:)

_________________
Fiat bravo 1.9TD /
Изображение


Вто Яну 26, 2010 2:52 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg