Дата и час: Чет Май 16, 2024 4:36 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Проблеми с punto 1.9D 
Автор Съобщение

Регистриран на: Съб Дек 19, 2009 2:12 pm
Мнения: 1
UNREAD_POST Проблеми с punto 1.9D
Здравейте всички фенове на Fiat :bye:
Имам проблем с фиятчето ,punto 1.9D 2001год. без турбина, което си купих преди 4 месеца. До преди 2месеца нямаше никакви дертове, но след това се започна :angry2: . Започна да тресе постояно когато се кара на по голяма предавка на по малка скорост, но като мини 2000-2200 оборота се оправя.Това тресене е ненормално. Пределно знам че дизелите се карат с повече газ. Обиколих всички сервизи на дизел в Пловдив, но без резултат, дори и специализираният сервиз на Fiat. Дори като бях последно в сервиз имаше още 2 такива фиата със същият проблем. На компа който го гледаха неотчита никаква грешка????.
Чух разни мнения, но без резултат за запушени траби и маркучи но са промити, но пак без ефект, дори и за помпата се самняваха ама и те незнаят точно нищо само гадаят. Някои ако има идея или се е сблъскъл с този проблемнека ми отговори.


Пон Дек 21, 2009 4:50 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 18, 2009 11:43 pm
Мнения: 156
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Re: Проблеми с punto 1.9D
Колега нормално е при голяма скорост с ниски обороти да тресе. Въпроса е на място тресе ли, с което имам предвид, че ако има вибрации на място проблема ще бъде сведен до двигател, подаване на гориво,тампони на двигател и скорости Възможни причини да тресе много, проблеми по окачването, тампони на двигател, тампони на скоростната кутия и криви джанти. Щом не отчита проблеми след качване на компютър огледай окачването. Дизел се кара с ниски и нормални обороти не с високи обороти. Разбира се има моменти когато трябва да се натисне педала на газта за да се "отпушват дюзите" :lol: .

_________________
Marea Weekend TD100.


Вто Яну 05, 2010 11:58 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg