Дата и час: Нед Апр 28, 2024 10:49 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
проблем с фият брава 1.9 тд 100 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Дек 23, 2008 2:29 am
Мнения: 2
Местоположение: Троян
UNREAD_POST проблем с фият брава 1.9 тд 100
като си купих фията варвеше като пушка но от половин година насам неще и неще,парво му светна дюза на таблото отидох на стенд и ми ги оправиха,смених вси4ки филтри по принцип си ги сменям редовно,4етох тук вав форума какво ли не и пак нестава и нестава,4истих сондата вав резервоара,слагах прозра4ни марку4ета преди крушата да не би да има ваздух по системата но нямаше,махнах катализатора и пак нищо, 4етох за дебитомера тук вав форума открих го каде е и се пробвах да го 4истя но пак неще,оба4е пробвах и да му отка4а буксите и нямаше никаква разлика сас или без него,моля ви ако някои може да ми помогне да пише само вие тук сте ми надеждата


Вто Дек 23, 2008 7:40 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 15, 2007 3:13 pm
Мнения: 190
Местоположение: Ямбол
UNREAD_POST 
За да не върви по описания от теб начин има само едно обяснение то е да се спукала мембраната на клапата на турбото,която управлява ГНП.Ако е това клапата се сменя и се настройва на стенд ГНП.Тези предположения ги правя по описаните от теб симптоми и без да съм преглеждал колата.Ако искаш да стане може да се свържеш с мен .


Вто Дек 23, 2008 10:48 pm
Профил

Регистриран на: Вто Дек 23, 2008 2:29 am
Мнения: 2
Местоположение: Троян
UNREAD_POST 
а според теб отпада ли версията дебитомер,и ако е тази мембрана как може да се провери дали е заминала,и другият ми вьпрос кам теб е ако наистина колата невьрви от тази мембрана колко ще ми струва ремонта ако доида при теб


Сря Дек 24, 2008 12:49 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg