Дата и час: Нед Апр 28, 2024 3:57 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Punto 1.9 JTD 
Автор Съобщение

Регистриран на: Съб Окт 11, 2008 11:13 am
Мнения: 2
Местоположение: Варна 03 Младост
UNREAD_POST Punto 1.9 JTD
Здравейте колеги,наскоро станах собственик на Fiat Punto 1.9 JTD 2000г. и имам няколко въпроса.
1-Къде във Варна има читав сервиз където оправят предници т.е. реглаж, и колко горе долу струва процедурата?
2-Как се махат задните стопове,къде са захванати,питам защото крушката на единия ми габарит е здала багажа.
3-Как се маха оригиналния касетофон и след като е свален четох че имало някакви пластмасови панели кадето се слагат в празното място,къде се продават във Варна ?

Предварително благодаря


Съб Окт 11, 2008 11:36 am
Профил
UNREAD_POST 
Честито возило, да навъртиш много километри с него .
1.За сервиз във Варна не мога да ти кажа .
2. Задните стопове би трябвало да се махат от вътрешната страна на купето както при мареата . А именно като си отвориш багажника и трябва да имаш по 2 пластмасови тапички и с обратната страна на ключа за гумите се завира там и се развъртат гайки , фиксатори или де да знам как се казват .Развиват се и се изтегля внимателно стопа , откачат се буксите . Така вече стопа е свален от колата от задната му страна трябва да има рапидки , развиваш и тях и вече имаш достъп до самите крушки
3. Не съм виждал какво е радиото на пунтото нека колегите да кажат , но си мисля че демонтажа става по начина описан от колегата sok1 viewtopic.php?t=19917 . Не гарантирам , за това можеш да запиташ някой с пунто от форума . А относно преходниците можеш да провериш в www.axm-auto.com . Усшех в начинанието .


Съб Окт 11, 2008 7:42 pm
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 7:18 pm
Мнения: 5
Местоположение: София 16 Студентски
UNREAD_POST 
Здравей те и да ти е честито фиатчето и безаварйно най вече... Та за парвите два въпроса сам ще се справиш... А за касетофона - от двете страни на касетофона има по два отвора с 2мм диаметър та там се пъхат две П-образни скоби които освобождават контрата на касетофона... принципну ги дават когато си купиш касетофон БЛАУПУКНТ... А пластмасата да по скоро и викат рамка и струва 6лв... е поне аз ги продавам толкова но съм в София във варна също имаме магазин (ул. „Генерал Колев” 60) Но е само с поръчка около 7-8 дни става ... Е Надявам се да съм помогнал ... и Късмет...

_________________
PUNTO 1.9JTD HLX 2000г. 80hp.


Нед Яну 25, 2009 11:39 am
Профил ICQ WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg