Дата и час: Нед Апр 28, 2024 10:53 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Stilo JTD 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Май 13, 2008 10:09 pm
Мнения: 1
Местоположение: Варна Област
UNREAD_POST Stilo JTD
Здравейте,

мисля да си купя Stilo JTD 1.9 80bhp. Произведено е средата на 2002 година. Има 3 неща, които ме притесняват :

1. Странна метална тръба стърчи от предницата, притеснявам се да не е от удар, беше ми обяснено, че тази тръба е от допълнително слаган интеркулер, защото този мотор нямал, просто нямало място и се е наложило леко да стърчи тръбата. http://i.data.bg/08/05/13/952900_orig.jpg Това е снимка. Правена е с телефона, но се вижда. Така е и лявата страна, но по-малко се вижда тръбата.

2. Само 80 коня ( от салона ме убеждаваха, че въпреки малкото коне... колата е супер пъргава, направо лети и върви КОЛКОТО 1.6 16V 100 96 година Браво :shock: ) ...

3. Разхо да на гориво - в мобиле.де показват, че тези коли харчат 7.4 - 7.5 градско :shock:, но от салона ми казаха, че по книжка е 5.5 - 6 градско, а с нашите горива харчи около 6.4. Кое е вярно ?
Помогнете и с белези, които да подсказват за евентуални проблеми с колата ( като изключим сигналните лампи на таблото )

Четах теми от форумите, но с изключение на замърсени и задръстени части не видях оплаквания. Някакви мнения за колата ?


Вто Май 13, 2008 10:37 pm
Профил
UNREAD_POST 
Stilo-то е много добър автомобил, стилен и здрав. Въпросът е защо се е налагало монтирането на допълнителен радиатор? Каквото и да ти кажат, ако решиш да я купуваш, задължително я мини през диагностика (ще ти кажат и истинските и километри, най-вероятно). Няма да е зле да се смени малсото, преди покупката, най-вече за да се види какво ще изтече. Последно - всичко е въпрос на късмет. Желая ти го.


Сря Май 14, 2008 3:49 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 15, 2007 3:13 pm
Мнения: 190
Местоположение: Ямбол
UNREAD_POST 
Дано си попаднал на читав екземпляр.


Чет Май 15, 2008 9:06 am
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 11:09 am
Мнения: 300
Местоположение: Пловдив 06 Тракия
UNREAD_POST 
Аз мога само да кажа да не вярваш на нито дума на пичовете от автосалона.

_________________
http://www.airforce-bg.com
---------------------------------
'99 Fiat Marea Weekend HLX 1.9 JTD105
---------------------------------
Изображение


Чет Май 15, 2008 9:45 am
Профил ICQ WWW

Регистриран на: Пон Ное 28, 2005 3:48 pm
Мнения: 3
Местоположение: София 02 Красно Село
UNREAD_POST 
Здасти аз съм собственик на Stilo 1.9 JTD 115 кс. Комби колата е произведена на 08.01.2005 и е на 92.000 км харчи ми 6.5 л. гратско по бордови компютър с нафта от Лукоил. Тази история с "Трабата" не ми харесва.... :shock: Я потърси друга... Успех!


Вто Май 20, 2008 3:59 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg