Дата и час: Пон Апр 29, 2024 2:22 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
FIAT MAREA ПУКНАТА ГЛАВА 
Автор Съобщение
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Чет Май 31, 2007 12:35 pm
Мнения: 233
Местоположение: Пазарджик
UNREAD_POST 
Rokambol написа:
Лепил съм пукната на четири места глава на дизел, на 500к+ км, като след интервенцията изкара при мен още 280к км и така си я продадох, без никакви ядове и до сега. Колата е такси и я "срещам" често, както и сегашния и собственик-няма оплаквания.


Какво, какво, я кажи пак за какъв пробег говориме, защото като стане въпрос за пробег съм много заинтересован, моля те кажи за каква кола и какъв е пробега ако обичаш! 36_2_39

_________________
FIAT DUCATO 2.3 JTD 2003

Продава се печеливш бизнес!


Чет Яну 24, 2008 1:58 pm
Профил WWW
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 1:25 pm
Мнения: 13
Местоположение: София 07 Слатина
UNREAD_POST 
Здравейте, залепих главата! Сменен е и горивния филтър и ремъците, обаче.... започна да ми играят оборотите ама малко..... Значи ... пускам фаровете и оборотите падат..гася фаровете и оборотите се вдигат и така..мърдането на оборотите е около 250 оборота. Майстора мръдна един болт за да "подпре" газта по нагоре за да не загсва! Можете ли да отговорите какво е това!


Пет Яну 25, 2008 12:02 am
Профил
UNREAD_POST 
Ancho написа:
Какво, какво, я кажи пак за какъв пробег говориме, защото като стане въпрос за пробег съм много заинтересован, моля те кажи за каква кола и какъв е пробега ако обичаш! 36_2_39


Опел Кадет 1.6D, 86г. Купих я на 300к+, на 550к направих основен ремонт+лепене на главата, навъртяхме и (колата се караше като такси на 24ч.) още 276к и я продадох.

valic написа:
Здравейте, залепих главата! Сменен е и горивния филтър и ремъците, обаче.... започна да ми играят оборотите ама малко..... Значи ... пускам фаровете и оборотите падат..гася фаровете и оборотите се вдигат и така..мърдането на оборотите е около 250 оборота. Майстора мръдна един болт за да "подпре" газта по нагоре за да не загсва! Можете ли да отговорите какво е това!

Отговорих ти в другата тема.


Пет Яну 25, 2008 12:55 am
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Чет Май 31, 2007 12:35 pm
Мнения: 233
Местоположение: Пазарджик
UNREAD_POST 
Rokambol написа:
Опел Кадет 1.6D, 86г. Купих я на 300к+, на 550к направих основен ремонт+лепене на главата, навъртяхме и (колата се караше като такси на 24ч.) още 276к и я продадох.




Добре е покарана тази колица, макар със основен ремонт 800к са си 800к от където и да го гледаш, евала! :-P

_________________
FIAT DUCATO 2.3 JTD 2003

Продава се печеливш бизнес!


Пет Яну 25, 2008 1:46 pm
Профил WWW
UNREAD_POST 
Добре е за Опел, ама е нищо в сравнение с Тико. На кумеца бракмата вече е на 1 200 000км! и още деяни, ега ти лагерната количка, купето скърца, пука, усуква се във всички посоки, но моторчето бачка! :D


Пет Фев 01, 2008 7:07 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Чет Май 31, 2007 12:35 pm
Мнения: 233
Местоположение: Пазарджик
UNREAD_POST 
Rokambol написа:
Добре е за Опел, ама е нищо в сравнение с Тико. На кумеца бракмата вече е на 1 200 000км! и още деяни, ега ти лагерната количка, купето скърца, пука, усуква се във всички посоки, но моторчето бачка! :D


е мотора да бачка, другото са ламарини :)

_________________
FIAT DUCATO 2.3 JTD 2003

Продава се печеливш бизнес!


Пет Фев 01, 2008 8:10 pm
Профил WWW

Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:25 pm
Мнения: 1
Местоположение: Варна
UNREAD_POST 
Незнам от какво е, но Мареята след като мине 120 000км пробег и прегрява и пука главата. Имам един познат, който е от Мадара и се занимава с пукнати глави /заваря , фрезова, шлайфа/ и той ми сподели тази информация. При него в момента имало 20 глави от Мареи и всичките са от дизели. Трудно се намирало глава за Марея-дизел втора ръка и цената е около 400лв.


Съб Сеп 20, 2008 8:52 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 22, 2008 1:51 pm
Мнения: 8
Местоположение: София 06 Подуяне
UNREAD_POST 
Здравейте , моля дайте инфо какви са признаците по които се познава дали е спукана главата .Имам Мареа 100DT с климатроник.
И къде в София може да се снима,залепи(завари) и шлайфа главата,и какви пари струва всичко това.
Предварително благодаря


Пет Окт 03, 2008 1:01 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Сервиза за глави в София е http://www.head-service.com
Главата свалена ли е?

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Пет Окт 03, 2008 2:07 pm
Профил ICQ YIM
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 11:28 am
Мнения: 205
Местоположение: София/Дружба-2
UNREAD_POST Re: FIAT MAREA ПУКНАТА ГЛАВА
valic написа:
това за успокоение ли да го приема:). Надявам се да няма проблеми! Някой друг имал ли е подобен проблем и надеждно ли е след това?

Аз имах колега същи проблем,само дето мойта беше спукнана на 3 места.Оправиха я ,от тогава мина една година ,и не съм имал проблеми.
А на въпросите как се разбира дали е спукана,като запалиш колата ,и казанчето почва да ври,въпреки ,че колата е студена.

_________________
FIAT MAREA 1.9TD


Нед Окт 05, 2008 11:51 am
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 22, 2008 1:51 pm
Мнения: 8
Местоположение: София 06 Подуяне
UNREAD_POST 
Главата не е свалена и не сам сигорен дали е спукана главата,гарнитура или нещо друго.

Ако знаете каже те каде могат да я видят и да кажат какво и е...


Нед Окт 05, 2008 12:34 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg