Дата и час: Нед Апр 28, 2024 11:08 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ] 
Катастрофата на Станислав / emdless4 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Катастрофата на Станислав / emdless4
Логично е първият пост да бъде в "чест" на съфорумник....за щастие, инцидентът приключи без трагичен изход, колегата Станислав прекара близо седмица в болница с натъртвания и счупена челюст, последвано от едномесечно лечение в домашна обстановка, пътника зад него със счупена ръка и всички други останали с уплаха....

Катастрофата стана март месец 2005г. на връщане от Вакарел.....


Вто Авг 15, 2006 2:49 pm
UNREAD_POST 
AlBundy написа:
Аз никаква поука не си взех от тези снимки. Защо е станала, как? Как е можело да се избегне? В това виждам смисъла на този раздел. Иначе ще стане меко казано сеирджийски.


Ето......http://www.fiat-bg.com/forum/viewtopic.php?t=684&postdays=0&postorder=asc&start=0


Вто Авг 15, 2006 3:15 pm
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка

Регистриран на: Вто Ное 01, 2005 1:25 pm
Мнения: 495
Местоположение: София
UNREAD_POST 
AlBundy написа:
Аз никаква поука не си взех от тези снимки. Защо е станала, как? Как е можело да се избегне? В това виждам смисъла на този раздел. Иначе ще стане меко казано сеирджийски.

Колегата беше засечен и ударен от някакъв малоумник с G-класа, доколкото си спомням :roll:
За избягване сигурно щеше да го направи ако имаше възможност ... дано не се случва на никой :idea: :idea: :idea:

Поуката е, че няма спасение от войната по пътищата и трябва да се молиме някой пиян или тъп състезател да не ни отнесе :evil: :!:

За това вина има само един орган и това е КАТ :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Ако си вършеха работата и не лапаха само рушвети нямаше да се стига до такива ексцесии :!: :!: :!:
А сега какво става - оня с парите и бързата кола си мисли, че като го спрат бутва 50 кинта и продължава с още по-висока скорост ... как да се оправят тогава нещата :?: :?: :?: :?: :roll:

За превишаване на скоростта с 30 км/ч трябва да се отнема книжката за 6 мес. и глоба от 2000 лв., а при над 40 да се отнема въобще като се конфискува возилото веднага :!: :!: :!: :!: Ако има такива закони и ако се спазват, скоро ще може да се разхождаме спокойно по пътните платна :mrgreen:

_________________
FIAT Punto 99' 1.7 TD Изображение
FIAT Punto 02' 1.9 JTD


Вто Авг 15, 2006 3:18 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 11:25 pm
Мнения: 1315
Местоположение: София 04 Оборище
UNREAD_POST 
Хайде сега... изкарахте го човека с G-класата виновен...
...аз до колкото си спомням: в опита си да избегне дупки по платното влиза в насрещното движение и се удря от лявата страна челно в джип-а.
Мисля че шофьора на джип-а не е виновен.

_________________
FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]
Изображение


Вто Авг 15, 2006 3:28 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Точно така. Заобикаляне на неравности в насрещното и челен удар там. Шофьора на джипа нямаше никаква вина.


Вто Авг 15, 2006 3:30 pm
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка
Аватар

Регистриран на: Сря Май 18, 2005 9:22 pm
Мнения: 371
Местоположение: Пловдив
UNREAD_POST 
сблъсъка е бил доста сериозен и за радост няма сериозно пострадали. миналия декември на околовръстното ме удари една волга по цялато лява страна, ако бях един метър по напред удара щеше да е същия като на колегата.

_________________
UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E
ИзображениеИзображение


Вто Авг 15, 2006 5:11 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 21, 2006 5:50 pm
Мнения: 77
UNREAD_POST 
Mitko написа:
Точно така. Заобикаляне на неравности в насрещното и челен удар там. Шофьора на джипа нямаше никаква вина.

Сещам се за тази случка и за съжаление тя не е единичен случай по БГ пътищата :(
Карайте разумно и обмисляйте действията си. :arrow:
Нека се пазим взаимно.
Бъдете здрави. :wink:

_________________
ИзображениеДа попиташ може да бъде моментен срам, но да не попиташ и да останеш невеж, е доживотен срам.
Brava 1.4 12V SX


Вто Авг 15, 2006 6:51 pm
Профил ICQ
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Вто Юли 25, 2006 7:22 pm
Мнения: 16
Местоположение: Златица
UNREAD_POST Ктастрофата на Станислав
Според мен,трябва на билбордовете да има снимки на жертви на катастрофи.Само по този начин Българинът може да се стресне! Колеги карайте ВНИМАТЕЛНО!!!


Вто Авг 15, 2006 7:42 pm
Профил
UNREAD_POST 
Съхраняването на човешкият живот и здраве е най-важното,задължително действие,въпреки че, транспорта е рискова дейност.В момента се намирам в страна,в която автомобилите се движат като завързани на съответната дистанция и с разрешената скорост,като нарушенията са изключение.Наистина няма никакви дупки и корупция,но глобите са страховити.Има правило,че професионалиста не превишава скоростта.Аз го спазвам и моля колегите с по-малък опит да правят същото.


Сря Авг 16, 2006 3:15 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg